7 najbardziej epickich alternatyw powiadomień push Webpushr w 2022 roku

Webpushr to oprogramowanie do powiadomień push z mnóstwem fajnych funkcji. Ale czy jest lepszą alternatywą dla powiadomień push Webpushr?

Nawiasem mówiąc, wiemy, co myślisz: Która z wielu usług powiadomień push jest odpowiednia dla Twojej firmy? Czy musisz zapłacić mnóstwo usług zmiany pieniędzy? Czy można łatwo migrować dane od jednego dostawcy do drugiego?

W tym artykule odpowiadamy na wszystkie te pytania i nie tylko. Sprawdzamy niektóre z najlepszych alternatyw dla powiadomień push Webpushr na rynku i porównujemy je. Jeśli pozostaniesz z nami przez cały czas, damy Ci nawet nasz najlepszy wybór usług powiadomień push.

Zanurzmy się!

Najlepsze alternatywy dla powiadomień Push Webpushr

Zanim zaczniemy, powinieneś wiedzieć, że niektóre z wymienionych tutaj usług powiadomień push mają bezpłatne wersje. Ale większość z tych usług nie jest w 100% darmowa. Możesz zacząć od bezpłatnego modelu podstawowego lub bezpłatnej wersji próbnej pełnego oprogramowania przez ograniczoną liczbę dni.

Zawsze czujesz się wspaniale, gdy dostajesz w swoje ręce wolne oprogramowanie. Ale zanim zainwestujesz swoje pieniądze w oprogramowanie do powiadomień push, powinieneś zapoznać się z naszym artykułem na temat tego, jak “darmowe na zawsze” usługi powiadomień push często zarabiają pieniądze na Twój koszt.

Sprawdzenie rzeczywistości: Większość bezpłatnych narzędzi powiadomień push wcale nie jest darmowa. W końcu płacisz dużo później na różne sposoby. Jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy przez “darmowe oprogramowanie na zawsze” jest sprzedaż danych klientów reklamodawcom zewnętrznym. Jest to rażące naruszenie prywatności klientów dla każdego, kto subskrybuje Powiadomienia push.

Zalecamy korzystanie z wersji próbnej oprogramowania lub podstawowych bezpłatnych wersji, aby sprawdzić, czy usługa jest dla Ciebie odpowiednia. A następnie kup płatne oprogramowanie.

Teraz, gdy mamy jasne oczekiwania, zanurzmy się od razu.

#1. PushEngage

PushEngage to najlepsza usługa powiadomień push na świecie. Możesz zacząć od darmowej wersji podstawowej, aby rozpocząć działalność, ale jeśli poważnie myślisz o rozwoju, powinieneś naprawdę otrzymać płatne plany. PushEngage pozwala łączyć się z odwiedzającymi po opuszczeniu witryny za pomocą ukierunkowanych i spersonalizowanych powiadomień.

PushEngage jest naszym pierwszym wyborem dla usług i narzędzi powiadomień push, ponieważ:

Niezwykle przyjazne dla początkującychUstawienia gotowania do konfigurowania wielu opcji powiadomień push w celu testowania i rozwijania subskrybentówDoszłe łatwe dodawanie do witrynyŁatwe konfigurowanie automatycznych kampanii powiadomień push, które są super wydajneWsze wiele opcji wysyłania spersonalizowanych powiadomień push o wyższych współczynnikach klikalnościZintegrowane z niestandardowym śledzeniem celów, parametrami UTM i zaawansowaną analityką

PushEngage ma atrakcyjną listę funkcji z planami cenowymi mającymi na celu wspieranie firm na wszystkich etapach wzrostu. Tak więc, niezależnie od tego, czy rozwijasz firmę, czy ją skalujesz, PushEngage będzie miał świetne funkcje, dzięki którym będziesz mógł iść dalej.

Ceny: Darmowy plan jest wystarczająco dobry, aby Doprowadzić Twoją firmę do punktu, w którym możesz łatwo pozwolić sobie na płatne plany, które zaczynają się od $ 9 / miesiąc dla subskrybentów 100,000.

#2. OneSignal

OneSignal jako alternatywa dla powiadomień push Webpushr

OneSignal jest jedną z najpotężniejszych alternatyw dla Webpushr na rynku. Jest bardzo podobny do PushEngage pod względem funkcji.

Podobnie jak PushEngage, otrzymujesz:

Dostosowane opcje powiadomień push; Testy A/B; Powiadomienia push aplikacji;

I wiele więcej.

Drugą stroną jest to, że opcje są znacznie bardziej ograniczone niż PushEngage, jeśli chodzi o kierowanie, personalizację i automatyzację. Mimo to jest to potężna alternatywa powiadomień push Webpushr.

Ale dużym minusem jest to, że OneSignal staje się dość drogi, gdy próbujesz skalować swoje kampanie powiadomień push.

Ceny: Mają ograniczony bezpłatny plan, który pozwala wysyłać powiadomienia do maksymalnie 10 000 subskrybentów, ale jest ograniczony w funkcjach personalizacji i optymalizacji. Płatne plany zaczynają się od 12 USD miesięcznie dla subskrybentów 1,000.

Ale jeśli poważnie myślisz o swoim rozwoju, będziesz potrzebować planu, który zaczyna się od 114 USD miesięcznie dla subskrybentów 5,000 i dostępu do bardziej zaawansowanych funkcji.

#3. Usługi powiadomień push VWO

Powiadomienia push VWO Engage vs Webpushr

VWO (dawniej PushCrew) to jedna z najprostszych usług powiadomień push na rynku.

Jest bardzo łatwy w użyciu, a najlepszą funkcją VWO są wyzwalane powiadomienia push dla dowolnego niestandardowego zdarzenia w Twojej witrynie.

Wyzwalane naciśnięcie nietifications to automatyczne powiadomienia, które są wysyłane automatycznie, gdy subskrybent podejmie jakieś działania w Twojej witrynie. Działanie może polegać na kliknięciu linku lub nawet sprawdzeniu konkretnego produktu przez określony czas.

Dla wyjaśnienia: Będziesz potrzebował tutaj wsparcia dla programistów, ponieważ zaawansowane kampanie na VWO są oparte na ich API. Narzędzia segmentacji i kampanie zaangażowania są również dość ograniczone. Będziesz więc potrzebował dużo pomocy w tym dziale.

Plusem jest to, że otrzymujesz szczegółowe analizy, opcje segmentacji subskrybentów i testy A / B.

Najważniejsze: Nie ma darmowej wersji. Otrzymujesz 14-dniowy bezpłatny okres próbny (bez karty kredytowej), a następnie otrzymujesz opłatę w wysokości 99 USD miesięcznie dla maksymalnie 10 000 subskrybentów i nieograniczonej liczby powiadomień.

#4. PushAssist

Pushassist jako alternatywa powiadomień push Webpushr

PushAssist zapewnia interfejs bardzo podobny do Firebase lub Google Analytics. Tak więc, jeśli masz jakieś doświadczenie z którymkolwiek z tych programów, PushAssist będzie dobrze pasował do Twojego zespołu marketingowego.

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych najwyższej klasy narzędzi do powiadomień push, otrzymujesz narzędzia do segmentacji, narzędzia do planowania powiadomień push, opcje personalizacji, obsługę najpopularniejszych przeglądarek i szczegółową analizę.

Pod pewnymi względami jest to jak PushEngage. Możesz też zarejestrować się jako partner wydawcy, aby wyświetlać reklamy za pomocą powiadomień push i zarabiać na swoim blogu. Bezpłatny plan PushAssist zapewnia 3000 subskrybentów i nieograniczoną liczbę powiadomień.

Jedynym minusem bezpłatnego planu jest to, że nie możesz pozbyć się marki PushAssist z powiadomień push, chyba że kupisz plan biznesowy, który zaczyna się od $ 25 / miesiąc dla maksymalnie 3,500 subskrybentów.

Uwaga dodatkowa: Chociaż nie znaleźliśmy niczego nieetycznego w oprogramowaniu PushAssist, prosimy o ostrożność wobec każdej alternatywy powiadomień push Webpushr, która oferuje nieograniczoną liczbę powiadomień. Utrzymanie serwera, na którym działa oprogramowanie do powiadomień push, może być dość kosztowne. Tak więc korzystanie z usługi bez Zasad uczciwego użytkowania (FUP) może być bardzo niebezpieczne.

Nie zalecamy również korzystania z usługi Firebase Cloud Messaging, mimo że jest ona bezpłatna.

#5. iZooto

iZooto jako alternatywa dla powiadomień push Webpushr

iZooto to popularna usługa powiadomień push. Podobnie jak wszyscy inni duzi gracze w branży, iZooto oferuje powiadomienia push w czasie rzeczywistym, powtarzające się powiadomienia i zaplanowane powiadomienia.

To, co podobało nam się w iZooto, to to, że skupili się głównie na personalizacji. Możesz tworzyć wyskakujące modale, aby przechwytywać atrybuty i zainteresowania odwiedzających. Innymi słowy, możesz przechowywać dane osobowe, aby spersonalizować swoje kampanie. Ale jeśli to zrobisz, upewnij się, że powiadomienia push są w 100% zgodne z RODO.

Drugą stroną korzystania z iZooto jest to, że nie działa na stronach bez certyfikatu SSL.

Ceny: iZooto kosztuje od $ 85 / miesiąc, co daje do 30 000 subskrybentów i nieograniczoną liczbę powiadomień. Biorąc pod uwagę ceny planu, możemy śmiało powiedzieć, że jest drogi. Ale dzięki temu modelowi cenowemu mogą faktycznie obsługiwać wysyłanie nieograniczonej liczby powiadomień.

Najlepsze jest to, że możesz wziąć 14-dniowy bezpłatny okres próbny (karta kredytowa nie jest wymagana).

#6. Pushnami •

Pushnami jako alternatywa powiadomień push Webpushr

Pushnami nie jest przeciętną alternatywą dla powiadomień push Webpushr.

Pushnami to miła usługa powiadomień push. Ale ich model jest przeznaczony głównie dla dużych wydawców. Tak więc, jeśli masz mnóstwo ruchu i szukasz sposobu na zwiększenie przychodów z istniejących treści, Pushnami jest idealny dla Ciebie. Jeśli jednak jesteś małą firmą o bardzo małym natężeniu ruchu, nie jest to odpowiednia opcja dla Ciebie.

Pushnami znajduje dużych wydawców do współpracy i oferuje swoją usługę powiadomień push w zamian za wysyłanie reklam za pośrednictwem powiadomień push. Podobnie jak PushEngage, mają aktywne partnerstwo z platformami reklamowymi, takimi jak Taboola i Outbrain, aby wyświetlać odpowiednie reklamy za pomocą powiadomień push. Przychody z tych reklam są następnie dzielone między wydawcę i Pushnami.

Ceny: Mają też dość dynamiczny model cenowy. Albo płacisz 0,01 USD za subskrybenta / miesiąc z rabatem na dużą liczbę subskrybentów, albo nic nie płacisz i stajesz się partnerem!

#7. Wonderpush •

WonderPush jako alternatywa powiadomień push Webpushr

Wonderpush jest wyposażony we wszystkie standardowe funkcje, podobnie jak inne aplikacje powiadomień push na tej liście.

Głównym celem Wonderpush wydają się być kampanie powiadomień push eCommerce. Skonfigurowanie kampanii porzucania koszyka jest łatwe. Jest też uczciwie łatwa personalizacja powiadomień push.

Wonderpush pozwala również dodawać nieograniczoną liczbę członków do pulpitu nawigacyjnego. Tak więc, jeśli szukasz alternatywy dla powiadomień push Webpushr dla witryn eCommerce, jest to dobry wybór. Podobnie jak Webpushr, Wonderpush zapewnia również pełny dostęp do wszystkich swoich funkcji, ale możesz zebrać tylko ograniczoną liczbę subskrybentów.

Ceny: Oferują 14-dniowy bezpłatny okres próbny (bez kart kredytowych) dla swojego płatnego planu. Sam plan jest prosty. Ceny zaczynają się od 1 € miesięcznie dla maksymalnie 1000 subskrybentów. Następnie jest to dodatkowy 1 € za każde 1000 subskrybentów.

Jedyną rzeczą, która zniechęca nas do Wonderpush, jest to, że jest kosztowny po punkcie, ponieważ nie wydają się oferować rabatów hurtowych.

Jaka jest najlepsza alternatywa dla powiadomień push Webpushr?

PushEngage to najlepsza alternatywa dla powiadomień push Webpushr na rynku.

Jeśli chodzi o funkcje, konkurs jest niewielki lub żaden. PushEngage ma pełny zakres funkcji automatyzacji, personalizacji, kierowania i planowania, które sprawiają, że doskonale pasuje do:

Aktualności MediaeCommerceAgencjePodróżni PortaleSaaSofyBlogi

Nie ma żadnych kosztów przełączania, jeśli chcesz przejść z Webpushr do PushEngage. Otrzymujesz super wspierający zespół ds. Sukcesu klienta, który pomoże Ci przenieść listę subskrybentów push. Następnie sam pulpit nawigacyjny jest budowany, aby pomóc Ci uzyskać dobry zwrot z inwestycji.

A najlepsze jest to, że PushEngage jest wyceniony w sposób, który sprawia, że dobrze pasuje do każdego etapu wzrostu, niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć, rozwinąć czy skalować swoją firmę. Filozofią Stojącą za PushEngage jest umożliwienie małym firmom konkurowania z dużymi markami.

Tak więc, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zacznij korzystać z PushEngage już dziś, aby przejść do następnego poziomu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.