Adult Swim kończy związek z Justinem Roilandem z „Rick & Morty”.

Spodziewaj się dużych zmian w Ricku i Morty w najbliższej przyszłości.

To dlatego, że Adult Swim ogłosiło dzisiaj, że zerwało kontakty ze współtwórcą serialu – i głosem dwóch tytułowych bohaterów – Justinem Roilandem, po tym, jak na początku tego miesiąca pojawiła się wiadomość, że został oskarżony o przemoc domową.

W tweecie opublikowanym na oficjalnym koncie Ricka i Morty’ego na Twitterze sieć napisała: „Adult Swim zakończył współpracę z Justinem Roilandem. Rick i Morty będą kontynuowane. Utalentowana i oddana ekipa ciężko pracuje nad sezonem 7”.

Ponieważ Roiland wcześniej głosił zarówno Ricka, jak i Morty’ego, role będą musiały zostać przekształcone we wszystkich przyszłych odcinkach.

Zarzuty przeciwko Roilandowi sięgają incydentu z 2020 roku z udziałem nienazwanej kobiety, z którą Roiland wtedy się spotykał. Roiland został oskarżony w maju tego roku o dwa przestępstwa: pobicie domowe z obrażeniami cielesnymi i bezprawne uwięzienie. Roiland nie przyznał się do zarzutów.

Warto przeczytać!  Kate Winslet odpowiada na zawstydzające komentarze o tym, dlaczego Jack nie mógł dostać się do drzwi w „Titanicu”

Termin rozprawy w sprawie nie został jeszcze wyznaczony; kolejna rozprawa zaplanowana jest na kwiecień. Kiedy wiadomość o sprawie pojawiła się na początku tego miesiąca, adwokat Roilanda stwierdził: „Trudno przecenić, jak niedokładne były ostatnie relacje medialne z tej sytuacji. Żeby było jasne, nie tylko Justin jest niewinny, ale mamy również wszelkie oczekiwania, że ​​ta sprawa zostanie oddalona, ​​gdy biuro prokuratora okręgowego zakończy metodyczną analizę dowodów. Z niecierpliwością czekamy na oczyszczenie imienia Justina i pomoc mu w jak najszybszym pójściu naprzód”.

Od swojego debiutu w 2013 roku Rick and Morty stał się jednym z największych programów Adult Swim. Został odnowiony na zdumiewające 70 odcinków w 2018 roku. Do tej pory tylko 30 z tych odcinków zostało wyprodukowanych i wyemitowanych, pozostawiając kolejne 40 do stworzenia przez pozostałą obsadę i ekipę.

Warto przeczytać!  Tory Lanez zwolniony z aresztu domowego, gdy rozpoczyna się proces ogiera Megan Thee

Los innych projektów Roilanda pozostaje niejasny. Jego serial animowany Solar Opposites został wznowiony przez Hulu jesienią ubiegłego roku. Hulu ma też prawa do nowego serialu, Koala Man, który zadebiutował w serwisie streamingowym zaledwie kilka tygodni temu. Hulu nie skomentowało jeszcze publicznie zarzutów postawionych Roilandowi ani jego losu w firmie. Ale studio gier wideo Roilanda, Squanch Games, ogłosiło zaledwie kilka godzin temu na Twitterze, że Roiland zrezygnował.

Najgorsze plakaty filmowe w Photoshopie

Te plakaty filmowe pokazują, że korzystanie z Photoshopa jest o wiele trudniejsze, niż się wydaje.