Amazon wprowadza RxPass, 5 USD miesięcznie na nieograniczone leki na receptę

Amazon wprowadza RxPass, 5 USD miesięcznie na nieograniczone leki na receptę

Co powinieneś wiedzieć:

– Amazon wprowadza RxPass, nową korzyść członkowską Prime od Amazon Pharmacy, która oferuje pacjentom przystępny cenowo dostęp do powszechnie przepisywanych leków generycznych, które leczą ponad 80 typowych schorzeń.

– RxPass umożliwia członkom Prime otrzymywanie wszystkich kwalifikujących się leków za jedną zryczałtowaną, niską miesięczną opłatę w wysokości 5 USD i dostarczanie ich bezpłatnie. Nie ma żadnych ukrytych opłat ani narzutów na subskrypcję w wysokości 5 USD miesięcznie.

– RxPass jest dostępny od dziś w większości stanów USA.

Jak działa RxPass

Wynik wyszukiwania leków pokazujący odznakę uprawniającą do RxPass

Aby zarejestrować się w RxPass, członkowie Prime mogą przejść do Amazon.com lub aplikacji mobilnej Amazon, aby utworzyć lub zaktualizować swój profil Amazon Pharmacy. Tam klienci zostaną poprowadzeni przez prosty proces rejestracji, który weryfikuje ich uprawnienia i informacje na temat recepty. Jeśli klienci mają pytania w trakcie procesu rejestracji lub po otrzymaniu recepty, farmaceuci Amazon są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby koordynować działania z lekarzem klienta lub pomagać przy uzupełnianiu.

Warto przeczytać!  Opcje macierzyństwa zastępczego w różnych stanach Stanów Zjednoczonych

Alternatywnie, członkowie Prime mogą oszczędzać dzięki korzyściom oszczędnościowym na receptę Prime — dostępnym bez dodatkowych opłat — aby uzyskać zniżki do 80% zniżki na leki generyczne i 40% zniżki na markowe leki w ponad 60 000 uczestniczących aptekach w całym kraju, w tym Amazon Pharmacy i PillPack przez Serwis Amazon Apteka.