Apple TV+ dołącza do londyńskiego zespołu weterana BBC, Maxa Gogarty’ego

Seriale dokumentalne Apple TV+ Prehistoric Planet

Apple TV+ ma solidną bibliotekę międzynarodowych treści, a teraz firma wzmacnia swój zespół w Londynie dzięki zatrudnieniu, które koncentruje się na oryginalnych serialach bez scenariusza.

Broadcast donosi, że Max Gogarty, wcześniej członek British Broadcasting Corporation, został zatrudniony przez londyński zespół Apple TV+. Europejskim zespołem kieruje Jay Hunt, ale Gogarty będzie bezpośrednio odpowiadał przed swoją byłą koleżanką z BBC, Alison Kirkham.

Gogarty jest dobrze znany z kierowania różnymi nieskryptowanymi wydarzeniami, a wcześniej był redaktorem naczelnym w BBC3. Podczas pracy w BBC Gogarty kierował różnymi filmami dokumentalnymi, takimi jak „Roman Kemp: Our Silent Emergency”, „Matt Willis: Fighting Addiction” i inne.

Raport podkreśla, że ​​Gogarty dołączył do BBC w 2015 roku i od tego czasu zyskał pozytywną reputację wśród swoich rówieśników. Broadcast mówi, że zatrudnienie Gogarty’ego w Apple TV+ „wskazuje na większą liczbę przyszłych projektów”, ale nie ma harmonogramu, kiedy te nowe projekty mogą ujrzeć światło dzienne.