Avatar: The Way Of Water Zamówienia w przedsprzedaży zostały oficjalnie otwarte

Avatar: The Way of Water może nie zdobył powszechnego uznania, jak jego poprzednik, ale mimo to udało mu się zebrać pozytywne recenzje, kiedy wystartował w grudniu ubiegłego roku. W końcu zarobił ponad 2 miliardy dolarów podczas swojego występu w kinach, co czyni go jednym z najbardziej dochodowych filmów wszechczasów. Teraz w końcu otworzyły się zamówienia przedpremierowe na Blu-ray Way of Water, który trafi do kin domowych 20 czerwca.

Dostępnych będzie kilka różnych formatów — w tym jeden, który pozwala cieszyć się efektami 3D w zaciszu własnej kanapy. Oto spojrzenie na Avatar: The Way of Water zamówione w przedsprzedaży wraz z ekskluzywną zawartością dodatkową oferowaną przez wybranych sprzedawców detalicznych.

30 $ +

Best Buy, Target i Walmart oferują wyjątkowe bonusy przy zamówieniu w przedsprzedaży Avatar: Way of Water. Na szczęście film i wszystko inne na płycie jest takie samo, niezależnie od tego, gdzie złożysz zamówienie w przedsprzedaży. Zamiast tego w dużej mierze wygląda to inaczej w przypadku sprzedawców detalicznych.

Walmart sprzedaje film w etui owiniętym grafiką soczewkową, Best Buy oferuje stalową książkę, a Target sprzedaje go ze standardowym etui wraz z naklejką z limitowanej edycji na butelkę z wodą, telefon lub laptop. Niezależnie od tego, co wybierzesz, otrzymasz wersję filmu Blu-ray 4K, standardową wersję Blu-ray, kopię cyfrową i dodatkowy dysk z dodatkowymi funkcjami.

30 $ +

Oprócz trzech sprzedawców wymienionych powyżej, złapanie wersji 4K Blu-ray filmu zawsze zapewni ci tę samą zawartość. Obejmuje to 4K i standardowy Blu-ray, cyfrową kopię The Way of Water oraz dysk z dodatkowymi funkcjami.

34 $ +

Jeśli podobały Ci się specjalne efekty 3D w lokalnym kinie, rozważ zakup wersji Blu-Ray 3D Avatar: The Way of Water. Te efekty 3D nie są dostępne w wersji 4K, co sprawia, że ​​jest to jedyny sposób na prawdziwe odtworzenie efektów przeskakiwania ekranu z wersji kinowej. Zamówienia w przedsprzedaży są również dostarczane ze standardowym Blu-ray bez 3D.

34 $ +

Jeśli przegapiłeś oryginalnego Avatara, 20 czerwca pojawi się również format Blu-ray 4K. Będzie on sprzedawany jako pakiet trzech płyt, który oferuje wersję 4K, wersję standardową i dysk pełen dodatkowej zawartości. Otrzymasz również kopię cyfrową przy zakupie.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.