Chrissy Teigen dzieli się słodkim zbliżeniem twarzy noworodka Esti: „Tutaj wyglądam jak dziecko”

We wtorek (24 stycznia) Chrissy Teigen opublikowała pierwsze zbliżenie swojej i nowonarodzonej córki Johna Legenda, Esti, i jak można się było spodziewać, było to cholernie urocze. W mgnieniu oka mała Esti Maxine Stephens śpi z mocno zamkniętymi oczami, z prawą ręką złożoną pod brodą i lewą opartą o bok głowy.

„Spójrz na siebie, wyglądasz jak dziecko”, Teigen podpisała zdjęcie, na którym Esti leży w jej ramionach, podczas gdy jej mąż Legend dodał: „Moja mała Esti”. Para niedawno powitała Esti w swoim gronie, dołączając do córki Luny Simone, lat 6 i syna Milesa Theodore, lat 4; w mgnieniu oka dwoje starszego rodzeństwa zajęło swoją kolej, trzymając dziecko i wpatrując się w jej twarz ze słodkimi uśmiechami.

Warto przeczytać!  Zobacz, jak Keith Urban i Luke Combs ujawniają zaskakujący związek między swoimi żonami

Słynni przyjaciele Legend i Teigen nie mogli się oprzeć, by nie wspomnieć o idealnej chwili z Insta, kiedy Kaley Cuoco skomentowała: „O rany, co za piękność!!!!!”, Olivia Munn napisała: „Witamy na ziemi, malutka”, a Kris Jenner dodając: „Tak piękna, jak jej mama”. Otrzymali również serca, błogosławieństwa i miłość, między innymi od Jessego Tylera, Mandy Moore, Camili McConaughey, Gabrielle Union-Wade, Andy’ego Cohena, Garcelle Beauvais i Jenny Dewan.

Na początku tego miesiąca para podzieliła się wiadomością o narodzinach dziecka, a Teigen ogłosił w poście na Instagramie: „Dom tętni życiem, a nasza rodzina nie mogłaby być szczęśliwsza 💕. Tatuś co noc wylewa łzy radości, widząc tak pełnych miłości Lunę i Milesa, a ja dowiaduję się, że nadal potrzebujesz pieluch z sekcją AC!? Jesteśmy w błogości. Dziękujemy za całą miłość i dobre życzenia – czujemy to wszystko! X”

Warto przeczytać!  DAVE LOMBARDO i jego żona mają dla Ciebie bardzo uroczą świąteczną piosenkę

Sprawdź zdjęcie poniżej.