Chwyć nowy laptop do szkoły dzięki temu odnowionemu MacBookowi ze zniżką

TL;DR: Od 17 września możesz otrzymać odnowionego MacBooka Air 11,6-calowego(otwiera się w nowej karcie) za jedyne $ 449.99 zamiast $ 999 – to 54% zniżki.

Laptop używany do zadań szkolnych(otwiera się w nowej karcie) nie musi być twoją najbardziej zaawansowaną technologią. Jeśli może uruchamiać potrzebne aplikacje, przeglądać Internet i ma długą żywotność baterii, prawdopodobnie masz wszystko, czego potrzebujesz. Kupowanie odnowionych to niedrogi sposób na uzyskanie potrzebnej technologii za świetną cenę. Ten odnowiony Apple MacBook Air może być wygodnym laptopem szkolnym, a to tylko $ 449.99 (Reg. $ 999).

Chwyć nowy laptop do szkoły

Odnowiony i gotowy do szerokiej gamy prac, ten MacBook Air ma ogromny potencjał. Dwurdzeniowy procesor Intel i5 1,4 GHz w połączeniu z 4 GB pamięci RAM zapewnia miejsce na aplikacje i nie tylko. Otrzymujesz również mnóstwo lokalnej pamięci masowej dzięki pamięci flash opartej na PCE o pojemności 128 GB.

Wolisz odrabiać lekcje długo w nocy? Pełnowymiarowa podświetlana klawiatura(otwiera się w nowej karcie) może być miłym, praktycznym dodatkiem. To i 11,6-calowy podświetlany wyświetlacz mogą przynieść trochę światła na nocną zmianę, nawet jeśli spędzasz trochę czasu oglądając filmy dokumentalne zamiast pracować. Jedną z zalet tego komputera jest starszy tryb; jest to, że nadal ma wiele opcji podłączania urządzeń i przesyłania danych. Należą do nich analogowy port audio, port Thunderbolt i dwa porty USB 3.0. Ten MacBook może być modelem 2014, ale w tym przypadku oznacza to, że prawdopodobnie masz więcej portów na swoim komputerze niż nowsze modele!

Na jednym ładowaniu możesz uzyskać do dziewięciu godzin pracy z baterii MacBooka. Spędź te dziewięć godzin pracując w jednym miejscu lub chwyć komputer i ruszaj w drogę. Ważący nieco ponad dwa funty, ten MacBook może być przydatny w podróży.

Zobacz, ile pracy możesz uzyskać z odnowionego MacBooka

Szukasz niedrogiego laptopa do użytku w szkole? Kup odnowionego MacBooka Air 11,6-calowego(otwiera się w nowej karcie) w sprzedaży za 449,99 USD (Reg. 999 USD).

Ceny mogą ulec zmianie.

Otwiera się w nowej karcie

Kredyt: Apple

Odnowiony MacBook Air 11,6-calowy
(otwiera się w nowej karcie)

$ 449.99 w Mashable Shop

Uzyskaj ofertę
(otwiera się w nowej karcie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.