Co to jest narzędzie do rozwiązywania problemów z systemem Windows i jak najlepiej je wykorzystać

System operacyjny Windows nie jest dokładnie znany z braku błędów i zerowego doświadczenia użytkownika. Chociaż Microsoft poczynił ogromne postępy w ciągu ostatniej dekady, system operacyjny jest nadal często podatny na losowe błędy i błędy.

Na szczęście masz do dyspozycji wiele narzędzi i metod, które mogą bezpiecznie wydostać Cię z wszelkich kłopotów, w których możesz się znaleźć; narzędzie do rozwiązywania problemów to kolejne takie przydatne narzędzie.

Zbudowany przez Firmę Microsoft narzędzie do rozwiązywania problemów jest, w najbardziej podstawowym wydaniu, zbiorem małych programów, które rozwiązują różne zestawy problemów pojawiających się w systemie operacyjnym Windows.

W tym artykule pokażemy Ci mnóstwo narzędzi, które wchodzą w zakres narzędzia do rozwiązywania problemów, a następnie pomożemy Ci rozwiązać różne rodzaje problemów, które istnieją. Zacznijmy więc.

Jak naprawić błędy za pomocą narzędzia do rozwiązywania problemów z systemem Windows

Aby rozwiązać różne problemy z narzędziem do rozwiązywania problemów, musisz najpierw uruchomić Ustawienia systemu Windows. Aby rozpocząć, wykonaj poniższe czynności:

Naciśnij przycisk Windows + I , aby otworzyć menu Ustawienia. Alternatywnie, udaj się do Menu Start pasek wyszukiwania, wpisz “ustawienia” i wybierz najlepsze dopasowanie.
Kliknij na Aktualizacje i zabezpieczenia i wybierz Rozwiązać.

Na następnym ekranie zobaczysz różne narzędzia do rozwiązywania problemów, które możesz wybrać i uruchomić. Masz osobne narzędzie do rozwiązywania problemów dla wszystkich rzeczy, od drukarki, windows Update i klawiatury po aparat, dźwięk i tak dalej.

Załóżmy na przykład, że tym razem to Sklep Windows sprawia ci kłopoty. W takim przypadku możesz użyć przycisku Aplikacje ze Sklepu Windows narzędzie do rozwiązywania problemów z dostępnych opcji, aby spróbować naprawić błąd od razu. Aby rozpocząć, kliknij przycisk Biegać przed Aplikacje ze Sklepu Windows; gdy tylko to zrobisz, narzędzie do rozwiązywania problemów rozpocznie skanowanie.

Weźmy inny przykład. Tym razem spójrzmy na Windows Update. Podobnie jak w przypadku powyższego, kliknij przycisk Biegać przycisk przed Windows Update a narzędzie do rozwiązywania problemów rozpocznie wyszukiwanie błędów; jeśli znajdzie jakiekolwiek uszkodzenia w oprogramowaniu, spróbuje je naprawić wtedy i tam.

skanowanie aktualizacji systemu Windows

Rozwiązywanie problemów z usługą Windows Update

W podobny sposób można użyć różnych odcieni poszczególnych narzędzi do rozwiązywania problemów dostępnych pod parasolem narzędzia do rozwiązywania problemów w systemie Windows.

Naprawianie błędów za pomocą narzędzia do rozwiązywania problemów z systemem Windows

I to wszystko o narzędziu do rozwiązywania problemów, ludzie. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci naprawić wszelkie błędy na komputerze z systemem Windows. Jeśli jednak system Windows nadal sprawia ci kłopoty, stracisz jeszcze nadzieję. Narzędzie do rozwiązywania problemów to tylko jedna z wielu metod, które pomogą Ci naprawić błędy w systemie Windows; wcześniej poświęciliśmy kompletny przewodnik, który szczegółowo opisuje inne metody, które mogą uratować Cię z niewłaściwego miejsca na komputerze.

Udostępnij ten post:

Co to jest narzędzie do rozwiązywania problemów z systemem Windows i jak najlepiej je wykorzystać - OnMSFT.com - 20 września 2022 rCo to jest narzędzie do rozwiązywania problemów z systemem Windows i jak najlepiej je wykorzystać - OnMSFT.com - 20 września 2022 rCo to jest narzędzie do rozwiązywania problemów z systemem Windows i jak najlepiej je wykorzystać - OnMSFT.com - 20 września 2022 rCo to jest narzędzie do rozwiązywania problemów z systemem Windows i jak najlepiej je wykorzystać - OnMSFT.com - 20 września 2022 rCo to jest narzędzie do rozwiązywania problemów z systemem Windows i jak najlepiej je wykorzystać - OnMSFT.com - 20 września 2022 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.