Craig J. Snider uruchamia Goldfingers Music + nowy singiel „Pressure”

Kompozytor, producent, remikser, autor tekstów, właściciel studia i krytyk muzyczny NY Post Craiga J. Snidera może teraz dodać właściciela wytwórni płytowej do swojej imponującej listy referencji. We współpracy z firmą Vydia Inc. zajmującą się technologią muzyczną, Snider uruchomił Goldfingers Music. To ekscytujące nowe przedsięwzięcie ma na celu kultywowanie wschodzących talentów, a jednocześnie służy jako platforma dla Snidera do wydawania własnej, odrębnej i podnoszącej na duchu muzyki, charakteryzującej się dobrym samopoczuciem i stylem zorientowanym na groove.

Snider uzyskał dyplom z gry na fortepianie i kompozycji na Northwestern University; następnie stał się znanym w całym kraju pisarzem, producentem i remikserem, współpracując z artystami z różnych gatunków, w tym z Davidem Cassidy („Songs My Father Taught Me” – EP (2019), nr 1 na listach przebojów Amazon i Apple Jazz ) i Beyoncé. Jego remiksy trafiły na szczyty tanecznych list przebojów Billboardu, z ponad 40 hitami nr 1, w tym Lady Gaga i Katy Perry. Jego najnowszy projekt, oryginalna współpraca produkcyjna z nagrodzonym Grammy DJ-em/Producentem Ralphi Rosario, trafnie nazwany „Szamański”, utrzymuje stały status Top-10 na brytyjskich listach przebojów Pop/Dance.

Muzyka Goldfingersów jest, jak mówi Snider, „ogromną okazją do„ zaprezentowania niesamowitych rezultatów współpracy z gronem niewiarygodnie utalentowanych artystów ”. Pierwsze wydawnictwo tej wytwórni, „Pressure”, jest przyjemną melodią house, która płynnie łączy wpływy popu i wczesnego house’u. „Pressure” to piosenkarz R&B, autor tekstów, artysta slash, model i biznesmen, Jaya Fankhauseraktóry niedawno nawiązał współpracę z nominowanym do nagrody Grammy duetem produkcyjnym R&B Masło i Bizkit wyprodukować swój nowy, skoczny singiel „Grind All Night”.

Posłuchaj poniżej!