Deadpool 3 jest teraz kręcony, ale Ryan Reynolds nie ma prawnego pozwolenia na improwizowanie kwestii

Słynny żartobliwy Ryan Reynolds ma związane ręce, jeśli chodzi o najsłynniejszy film Deadpoola, gdy zdjęcia się rozpoczynają.

Ryan Reynolds zrobił karierę dzięki swoim bystrym, autoreferencyjnym zingerom. To ważny powód, dla którego idealnie pasował do postaci Deadpoola, którego komiksowa egzystencja polegała na przełamywaniu czwartej ściany i ciągłym żartowaniu do tego stopnia, że ​​​​przyjął przydomek „Merc z ustami”. Deadpool i Deadpool 2 byli w stanie wykorzystać zdolność Reynoldsa do regularnej improwizacji i pozostania wiernym komediowej wrażliwości bohatera. Postać z oceną R zapuszcza się teraz do MCU ze swoim szponiastym wrogiem, Wolverinem, do Deadpool 3. Filmowanie już trwa, ale Yahoo informuje, że Reynoldsowi nie wolno improwizować.

Proces produkcyjny Tinseltown skomplikuje się wraz ze strajkiem przewodniczącego Gildii Scenarzystów Ameryki, który będzie nadal panował nad studiami. Podczas gdy projekty, które mogą być kontynuowane, zmierzają do produkcji, istnieją pewne postanowienia związkowe, które mogą potencjalnie hamować niektóre aspekty filmowania. Gdy Deadpool 3 rozpoczyna główne zdjęcia, niefortunna luka uniemożliwia Ryanowi Reynoldsowi improwizację. Chociaż nie ma zasady zabraniającej improwizacji aktorów, istnieją surowe wytyczne dotyczące scenarzystów, którzy nie mogą zmieniać kwestii podczas procesu filmowania, gdy trwa strajk, a Reynolds jest oficjalnie uznanym scenarzystą Deadpool 3.

Podczas gdy Reynolds może argumentować za regułą, ponieważ włączałby improwizację jako wykonawca do projektu, fakt, że jest także producentem filmu, również rzuca klucz do metody, ponieważ pozycje z wieloma łącznikami, takie jak scenarzyści-producenci poproszono ich, aby podczas strajku nie wnosili nic „pisarskiego”. Jak na ironię, po raz pierwszy Reynolds zagrał Wade’a Wilsona na ekranie w X-Men Origins: Wolverine podczas ostatniego strajku WGA w 2007 roku i zaimprowizował większość swoich kwestii.

Deadpool 3 to jeden z pierwszych wysokobudżetowych filmów studyjnych, który został nakręcony ze scenariuszem „tak jak jest” podczas strajku. Miejmy nadzieję, że problem zostanie rozwiązany tak szybko, jak to możliwe, a produkcja będzie mogła przynajmniej wrócić do zabawy z dialogami, gdy nadejdzie czas na powtórki. Będąc pierwszą oficjalną integracją ulubieńców fanów, Deadpoola i Wolverine’a, z MCU, naturalne jest założenie, że Kevin Feige będzie bardzo dbał o sytuację, aby upewnić się, że postacie zostaną w pełni wykorzystane.