Dom „The Brady Bunch” jest wystawiony na sprzedaż

Oto historia domu człowieka o imieniu Brady…

Zewnętrzna część domu przy 11222 Dilling Street w Studio City w Kalifornii będzie natychmiast rozpoznawalna dla każdego, kto dorastał oglądając telewizję z lat 70. Serial był początkowo emitowany przez pięć sezonów na antenie ABC, ale pozostał kamieniem węgielnym popkultury lat 70.

Mimo że The Brady Bunch kręcono głównie na hollywoodzkich scenach dźwiękowych, a plany zdjęciowe nie pasowały do ​​wnętrza domu przy 11222 Dilling Street, dom był gorącym obiektem w okolicy od czasu, gdy zagrał główną rolę w telewizji w czasie największej oglądalności. W 2018 roku trafił na rynek, sprzedany za 3,5 miliona dolarów firmie Discovery, która następnie całkowicie odnowiła dom, aby pasował do planów z The Brady Bunch, opisując proces w serialu telewizyjnym A Very Brady Renovation.

Teraz dom z pięcioma sypialniami i pięcioma łazienkami wrócił na rynek – za cenę wywoławczą 5,5 miliona dolarów. To nie jest tanie, ale jeśli kiedykolwiek chciałeś mieszkać w sitcomie z lat 70., to jest tak blisko, jak to tylko możliwe. (Pod warunkiem, że masz lub jesteś jednym z sześciorga dzieci, które uwielbiają wchodzić w wszelkiego rodzaju urocze skrawki.)

Oto więcej zdjęć wnętrza domu, który wygląda dokładnie jak serial telewizyjny The Brady Bunch…

Dom Brady’ego Buncha na sprzedaż

Możesz mieszkać w domu The Brady Bunch, który został odnowiony, aby wyglądał jak w klasycznym sitcomie. Aby uzyskać więcej zdjęć i szczegółów, przejdź tutaj.

CZYTAJ WIĘCEJ: Opuszczone plany filmowe, które możesz odwiedzić w prawdziwym życiu

Lista Realtor.com twierdzi, że „możliwości są nieograniczone, aby cieszyć się tym przestronnym domem o powierzchni ponad 5 000 stóp kwadratowych na rozległej działce o powierzchni 12 000 SF z drzewami cytrusowymi wzdłuż podwórka. Urocza, wysadzana drzewami ulica biegnie tyłem do rzeki Los Angeles w doskonałej lokalizacji Studio City”. Zauważa również, że „sprzedaż nie obejmuje praw własności intelektualnej”. Innymi słowy, tylko dlatego, że kupujesz dom od The Brady Bunch, nie oznacza to, że idą z tym prawa do remake’u The Brady Bunch.

Więcej informacji na temat domu i sprzedaży można znaleźć tutaj. Myślę, że jeśli masz na imię Marsha, powinni przynajmniej dać ci zniżkę.

10 miejsc filmowych i telewizyjnych, w których możesz zostać na noc

Te słynne miejsca z filmów i programów telewizyjnych istnieją nie tylko w prawdziwym świecie — możesz je wynająć na własne wakacje!