Dzisiejsza odpowiedź Wordle (nr 585) — 25 stycznia 2023 r

Może i jest środek tygodnia, ale pociąg Wordle wciąż nie zwalnia. Wróciliśmy, aby zaoferować więcej pomocy potrzebującym, jeśli chodzi o poprawienie Wordle. Tym razem pomagamy z odpowiedzią 25 stycznia. Podobnie jak słowo z ostatniej środy, ta odpowiedź dotyczy jedzenia. To popularne słowo, ale niektórzy ludzie mogli o nim nie słyszeć ze względu na słowo opisujące konkretną żywność, która ma znacznie bardziej tradycyjną nazwę. Jeśli jeszcze nie zacząłeś Wordle, możesz sprawdzić naszą listę zalecanych słów początkowych. Jeśli jednak minąłeś już punkt wyjścia, prawdopodobnie szukasz wskazówek.

Na szczęście podajemy to w dalszej części tego artykułu. Pełną odpowiedź podajemy również jeszcze niżej, więc jeśli nie chcesz być psuty, nie czytaj poniżej wskazówek.

Warto przeczytać!  Gwiazda Ring of Honor, Jay Briscoe, umiera w wieku 38 lat, świat wrestlingu reaguje

Dzisiejsza odpowiedź Wordle — 25 stycznia 2023 r

Zaczniemy od dwóch wskazówek, które bezpośrednio odnoszą się do dzisiejszej odpowiedzi Wordle, ale nie zdradzaj ich od razu.

Podpowiedź 1: To słowo jest innym określeniem kukurydzy. Jego imieniem nazwano kilka restauracji. Podpowiedź 2: To słowo ma dwie samogłoski, obie w środku słowa. W tym słowie nie ma powtarzających się liter. W tym słowie jest „z”.

Jeśli te wskazówki nie były wystarczające, aby potoczyć się dla ciebie, możesz czytać dalej, aby uzyskać pełną odpowiedź na Wordle z 25 stycznia. Pełna odpowiedź na dzisiejsze Wordle to… “kukurydza”. „Z” może utrudnić sprawę, zwłaszcza jeśli nie wiedziałeś, że kukurydza to nie tylko słowo używane do opisania żółtego ziarna, które rośnie na kolbie. Miejmy nadzieję, że każdy gracz był w stanie kontynuować dzisiaj swoją passę w Wordle. Sprawdź jutro, aby zobaczyć kolejne wydanie naszych przewodników po Wordle.

Warto przeczytać!  Gran Turismo 7 świętuje 25. rocznicę serii wyjątkową zawartością w grze

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.