ESCAPE THE FATE całkiem wyraźnie ukradli grafikę do swojego nowego singla

Nie przebierajmy w słowach – Uciec przeznaczeniu dość wyraźnie podkręcony Camerona Grayagrafika, którą pierwotnie wykonał Cyrk martwych listów.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Szary wezwany Uciec przeznaczeniu za kradzież grafiki z Facebooka i postawienie ich obok siebie dla porównania. Używanie tutaj słowa „rzekomo” jest nawet nie fair, ponieważ jest to wyraźnie Cyrk martwych listów grafika w tle z tyłu Uciec przeznaczeniulogo firmy. Nie ma co do tego wątpliwości. Jeśli chodzi o Szarypowiedział Uciec przeznaczeniu wcześniej zwrócił się do niego o współpracę.

„Rozczarowany, gdy dowiedziałem się dzisiaj, że duży zespół, który lubiłem i podziwiałem od lat, zdzierał moją sztukę, zwłaszcza po tym, jak zwrócili się do mnie z zapytaniem o okładki moich albumów” – powiedział Szary.

Warto przeczytać!  Były gitarzysta FIVE FINGER DEATH PUNCH, JASON HOOK, dzieli się kolejnym smakiem nowego projektu

„Zawsze trzymam te rzeczy w tajemnicy, ale ta bardzo boli, ponieważ była to grafika, którą stworzyłem dla Warner Bros i Cyrk martwych listów których głęboko kocham i szanuję, ponieważ pomogli mi stać się tym, kim jestem dzisiaj. I osobiście, gdy się starzeję, mam dość chronienia ludzi przed gównianym zachowaniem”.

Uciec przeznaczeniu gitarzysta TJ Bell odpowiedział w komentarzach SzaryPost na Instagramie, mówiący o Cyrk martwych listów grafika miała służyć jedynie jako odniesienie. Oczywiście nie znamy tutaj pełnej prawdy, ale wydaje się to dziwne Uciec przeznaczeniu i jakikolwiek artysta, z którym pracowali, poświęcił czas na wprowadzenie zmian Szarygrafika singla… ponieważ była używana tylko jako odniesienie.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Warto przeczytać!  Kiedy skończysz ratować świat Zwiastun: Finn Wolfhard prowadzi nowy dramat

„Próbowałem nawiązać kontakt, abym mógł wyjaśnić” – powiedział Dzwonek. „Znalazłem to zdjęcie w Google i wysłałem je zespołowi i artyście do obejrzenia TYLKO jako odniesienie. Plagiat nigdy nie był naszym zamiarem, to ogromne nieporozumienie z naszej strony. Przykro nam, że tak się stało! Wszystko zostało usunięte. ”

Chcesz więcej metalu? Zapisz się do naszego codziennego biuletynu

Wpisz swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać codzienne aktualizacje ze wszystkimi naszymi nagłówkami.