Firma Biglaw planuje pozwolić współpracownikom wystawiać rachunki za wakacje

wakacje na plaży 2
Wyobraź to sobie: jesteś zrelaksowany, siedzisz na plaży. Nic bardziej palącego nie przychodzi Ci do głowy niż wybór smaku daiquiri do wypróbowania w następnej kolejności. Wszystkie te godziny są rozliczane — i wliczają się do wymaganej liczby godzin.

To marzenie może stać się Twoją rzeczywistością w Bryan Cave Leighton Paisner. Firma ogłosiła nowy program „premii za czas wolny”, jak donosi Legal Cheek, a jeśli prawnicy osiągną określone cele premiowe, będą mogli wziąć urlop i obciążyć nim firmę. Inicjatywa ma na celu zachęcenie współpracowników do faktycznego wzięcia urlopu i poprawienia samopoczucia prawników kancelarii.

Współprzewodniczący kancelarii Lisa Mayhew i Steve Baumer powiedzieli, że „są bardzo dumni z naszej nowej globalnej polityki godzin inwestycyjnych, która koncentruje się na uznawaniu i nagradzaniu szerokiego zakresu wartościowego wkładu wnoszonego przez naszych prawników w kulturę i społeczność BCLP”.

Warto przeczytać!  Sędzia odrzuca pozew pracowników Whole Foods „Black Lives Matter” dotyczący odzieży

Dodali, że program został „starannie zaprojektowany, aby wspierać zdrowie psychiczne i fizyczne osób pracujących w firmie, co jest bezpośrednio zgodne z wartościami naszej firmy”.

Dodatkowo, dla tych, którzy osiągnęli „najwyższy cel kwalifikowalności do premii”, firma zapewni im „premie gotówkowe na wakacje”.

Lloyd Stephenson, globalny dyrektor ds. integracji i różnorodności oraz rekrutacji, tak powiedział o programie: „W BCLP staramy się zachęcać do bardziej holistycznego spojrzenia na sukces i cieszymy się, że możemy wprowadzić tę szeroką politykę w całej firmie. Postrzegamy to jako doskonałą okazję do zapewnienia, że ​​nasi prawnicy robią niezbędne przerwy w celu ochrony ich zdrowia psychicznego, jednocześnie przyczyniając się do kultury i długoterminowego sukcesu firmy”.

Ponadto do 5% rozliczeń współpracownika można przeznaczyć na sprawy niezwiązane z klientami, takie jak nauka, różnorodność, dobre samopoczucie, wiedza i innowacje.

Warto przeczytać!  Na co zwrócić uwagę w 2023 r.: mogą nadejść duże zmiany w przepisach dotyczących niezależnych wykonawców i wspólnych przepisów o zatrudnieniu

Jeśli chodzi o dobre samopoczucie współpracowników, wspaniale jest widzieć, jak firma stawia swoje rozliczane godziny tam, gdzie są usta.

Kathryn Rubino jest starszym redaktorem w Above the Law, gospodarzem podcastu The Jabot i współgospodarzem Thinking Like A Lawyer. Typowcy AtL są najlepsi, więc skontaktuj się z nią. Zachęcamy do wysyłania jej e-maili z wszelkimi wskazówkami, pytaniami lub komentarzami oraz obserwowania jej na Twitterze @Kathryn1 lub Mastodon @[email protected]