Foreo UFO 2 nie jest statkiem obcych – to mądrzejsze rodzeństwo maski w płachcie

Maski w płachcie to niedrogi, pozbawiony dodatków domowy zabieg na twarz, który jest bardzo popularny. Dlaczego więc nie uczynić ich drogimi i wysoce technologicznymi?

Foreo UFO 2(otwiera się w nowej karcie) robi dokładnie to. Za 299 USD urządzenie obiecuje zamienić zwykłą maskę w płachcie w naczynie dostawcze do termoterapii, krioterapii, pulsacji T-Sonic i terapii światłem LED. A na domiar złego wykonuje wszystkie te zadania w mniej niż dwie minuty.

UFO 2, małe, ale potężne urządzenie.
Źródło: Foreo

Urządzenie działa poprzez przymocowanie jednej z “inteligentnych masek” Foreo – które wydają się być bardzo podobne do zwykłej maski w płachcie, po prostu pociętej na mały kształt koła – na dnie UFO 2, a następnie przesuwanie jej po twarzy, podążając za samouczkiem opartym na aplikacji; lub po prostu uruchamiając go na własnej masce w płachcie kupionej w sklepie. Podążając za wskazówkami i programowaniem aplikacji, UFO 2 przechodzi przez chwile ciepła, chłodu, wibracji i różnych kolorowych świateł. Pod koniec dwuminutowej rutyny składniki maski w płachcie lub inteligentnej maski Foreo powinny być głęboko wniknięte w skórę.

Terapie, o których mówi UFO 2, nie są aż tak nowatorskie w pielęgnacji skóry. Termoterapia odnosi się do delikatnego nagrzewania skóry, co powinno pomóc aktywnym składnikom w pielęgnacji skóry wchłonąć się głębiej i łatwiej pod powierzchnią. I jak dr Taruna Yadav, starszy ekspert ajurwedyjski, wyjaśnił Vogue, ciepło również ogólnie zwiększa przepływ krwi w skórze, co może pomóc w naprawie uszkodzonej tkanki.

Kobieta otwierająca dużą komorę krioterapii z dymem kłębiącym się z dna. Zbliża się inna kobieta w szacie.

To, co ludzie zazwyczaj kojarzą z krioterapią, która zawiera komorę całego ciała do pompowania ciekłego azotu przez dwie do trzech minut.
Źródło: Getty Images/jacoblund

Krioterapia zwykle odnosi się do ekstremalnego chłodzenia osiąganego przez ciekły azot. Większość ludzi myśli o tym jako o doświadczeniu całego ciała obejmującym ekstremalną komorę chłodzącą, do której wchodzisz, z leczeniem spopularyzowanym dla zdrowia sportowego i mięśniowego. W kosmetykach ciekły azot jest pompowany na twarz przez kilka minut, powodując kurczenie się naczyń krwionośnych i zaciskanie porów. Kiedy twarz powraca do normalnej temperatury, naczynia krwionośne szybko się rozszerzają, zwiększając przepływ krwi i tlenu na twarzy, co powoduje natychmiastowy blask i zmniejszenie obrzęku.

Pulsacje T-Sonic są unikalne dla marki Foreo, zaimplementowane w wielu urządzeniach wellness. Technologia ta jest charakterystyczną technologią masażu, która wykorzystuje wibracje transdermalne w celu tymczasowego rozszerzenia porów, co powinno również pomóc produktom szybciej i głębiej wchłonąć się w skórę. A terapia światłem LED, jak dowiedzieliśmy się w poprzednim odcinku, może pomóc w walce z trądzikiem i zmarszczkami z powodu różnych długości fal oddziałujących z komórkami skóry.

Podobne historie

Jak światła LED mogą odblokować Twoją najbardziej świecącą skórę
Wirtualne przymierzenie rewolucjonizuje metawersyjny makijaż
Na TikTok każdy chce idealnych zębów. Ten dentysta walczy z tym.
Co to jest “inteligentna” lokówka?

To wiele różnych praktyk pielęgnacyjnych w jednym, a wszystko to jest imponująco wykonane w bardzo krótkim czasie. Czy UFO 2 może zrobić to wszystko? Czy jego wersja krioterapii jest tak intensywna, jak się wydaje? I czy naprawdę warto mieć wysoką cenę, aby użyć maski w płachcie w nowy sposób?

Obejrzyj beauty, najnowszy odcinek Hacked, w którym prowadząca Jennimai Nguyen odpowie na te pytania i nie tylko, a wszystko to w jej najbardziej przytulnej opasce spa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.