Gdzie zdobyć Splash Fruit w Tears of the Kingdom (TotK)

Zrzut ekranu autorstwa PC Invasion

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pozwala znaleźć i używać wszelkiego rodzaju owoców podczas podróży przez Hyrule. Często możesz połączyć go z bronią, a nawet rzucić nim w przeszkody, aby utorować sobie drogę do następnego wyzwania. Oto nasz przewodnik, w którym dowiesz się, gdzie zdobyć Splash Fruit w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Tears of the Kingdom – gdzie zdobyć Splash Fruit

Splash Fruit służy kilku celom, ale jego największe momenty nadchodzą, gdy próbujesz dowiedzieć się, jak aktywować Upland Zorana Skyview Tower lub jak pokonać Sludge Like. Zasadniczo jest naprawdę dobry w czyszczeniu szlamu, który możesz napotkać.

Aby zdobyć Splash Fruit, znajdź go w pobliżu Lanayru Great Spring lub w West Necluda. Jeśli chcesz, możesz ostatecznie kupić go w sklepach. Rośnie jednak na tyle powszechnie w dziczy, że wolę wydawać moje cenne rupie na inne rzeczy.

Totk Splash Fruit w pobliżu Wyżyny Zorana Skyview Tower Mapa lokalizacji

Zrzut ekranu autorstwa PC Invasion

Splash Fruit występuje szczególnie obficie w pobliżu Lanayru Great Spring, niedaleko Upland Zorana Skyview Tower. Spójrz powyżej na zrzut ekranu pokazujący dokładne lokalizacje w pobliżu tej wieży. Łatwa dostępność owocu jest przydatna, ponieważ musisz użyć go na szlamie w regionie (to lub Galaretka z piersi). Trzy bity Rozchlapać Owoc rosnąć na każdym krzaku.

Splash Fruit można również znaleźć w West Necluda. Rośnie blisko Sahasra Slope Skyview Tower. Zeskocz z wieży i okrąż bazę, by znaleźć kilka roślin. Jednak w tym regionie nie jest tak obfity.

W zależności od tego, co osiągnąłeś w grze, możesz także kupić Splash Fruit. The Sklep spożywczy W Domena Zory sprzedaje to. Jednak zapasy są niedostępne, gdy po raz pierwszy przybywasz do tego obszaru. Zanim wyruszysz na zakupy, musisz dokonać bohaterskich czynów związanych z fabułą.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom można kupić w sklepie Nintendo Store.