Isuzu Fun Ride 2023 zorganizowany przez dealera Weng Fatt Otomobil w Ipoh, Petak miał 750 uczestników w zeszły weekend.

W zeszły weekend 750 rowerzystów wzięło udział w Isuzu Fun Ride 2023 zorganizowanym przez Weng Fatt Otomobil w Ipoh, Perak. Weng Fatt jest jednym z autoryzowanych dealerów Isuzu Malaysia, a to niezwiązane z motoryzacją wydarzenie związane ze stylem życia odbyło się niedawno w związku z oficjalnym otwarciem nowego centrum 3S. Wydarzenie zostało oznaczone przez członka zespołu Pasir Pinji YB Goh See Hua wraz z dyrektorem generalnym Isuzu Malaysia Shunsuke Okazoe, dyrektorem operacyjnym Kenkichi Sogo i dyrektorem Weng Fatt Otomobil Cheng Kah Yik, który później dołączył do uczestników na krótszej 3-kilometrowej przejażdżce. Jest też 40-kilometrowa przejażdżka dla tych, którzy lubią odczuwać ból, mają czas lub są zapalonymi rowerzystami (albo jednym i drugim).

Isuzu Fun Ride wystartował z obiektu Isuzu 3S na Jalan Raja Permaisuri Bainun, pokonując 40-kilometrową trasę mijając różne punkty orientacyjne miasta, po czym wrócił do salonu wystawowego, gdzie uczestnicy zostali poczęstowani poczęstunkiem i mieli okazję zabrać do domu wspaniałe nagrody w szczęśliwym konkurs rysunkowy. Niedziela W wydarzeniu wykorzystano również Dzień Ipoh Car Free, który odbywa się co czwarty tydzień miesiąca i ma skłonić mieszkańców miasta do wyjścia na miasto i podziwiania go (ćwiczenia, zwiedzanie itp.) bez martwienia się o pojazdy.

Na początku wydarzenia YB Goh pochwalił Isuzu Malaysia i Weng Fatt Otomobil za zorganizowanie takiego wydarzenia. jest to również zdrowe i przyjazne dla środowiska zajęcie, które jest odpowiednie dla entuzjastów kolarstwa na każdym poziomie. Mam nadzieję, że inne organizacje również wyjdą na prowadzenie i stworzą więcej takich działań, które pozwolą nam docenić miasta, w których żyjemy – powiedział YB Goh.

„Jako marka, dla której troska o środowisko jest kluczowym filarem działalności, Isuzu zawsze pamięta o potrzebie rozwijania społecznie odpowiedzialnych i zdrowych zajęć. Wydarzenia takie jak Fun Ride dają nam możliwość tworzenia rodzinnych zajęć, które są zarówno zabawne, jak i zdrowe” – powiedział Okazoe.

Isuzu Fun Ride w Ipoh będzie pożywką dla podobnych wydarzeń w przyszłości z przejażdżkami planowanymi przez dealerów Isuzu w innych głównych lokalizacjach w całej Malezji. Bądź na bieżąco z ogłoszeniami na pickuptruck.isuzu.net.my lub https://www.facebook.com/ISUZU.DMax.Malaysia/.