Jak grać w Pokemon Go bez ruchu/chodzenia? [iOS & Android]

| Sponsorowane |

Nie można zaprzeczyć, że pokemon go jest popularną grą lokalizacyjną na całym świecie. Granie w nią wymaga poruszania się fizycznie i wspinania się na zaawansowane poziomy w grze. Nawet będąc zagorzałym fanem, nie zawsze możesz znaleźć wystarczająco dużo czasu, aby zagrać w pokemon go. Dlatego ludzie zaczynają się zastanawiać, czy jest na to jakiś sposób grać w pokemon go bez ruchu. Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj ten artykuł do końca, a poznasz najlepsze rozwiązanie zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android.

Część 1: Czy mogę grać w Pokemon Go bez ruchu/chodzenia?

Prosta odpowiedź brzmi TAK! Musiałeś słyszeć o jak grać w pokemon go bez ruchu i zastanawiać się, czy to w ogóle możliwe. Cóż, jest to całkowicie możliwe i bardzo łatwe. Dostępnych jest wiele narzędzi do fałszowania GPS, które pomagają sfałszować swoją lokalizację, dzięki czemu możesz odkrywać inne miejsca na mapie i zacząć tam grać w pokemony. Wszystko bez poruszania się w rzeczywistości. Wiążą się z tym jednak pewne zagrożenia. Na przykład, jeśli zostaniesz złapany, Twoje konto może zostać zbanowane.

Niektórzy użytkownicy wyjaśnili, że zostali wyrzuceni z gry podczas odkrywania i łapania nowych pokemonów, zbierania Pokestopów itp. Dlatego bardzo ważne jest, aby aplikacja lub dowolne narzędzie do podszywania się, którego używasz, było niezawodne i pomagało naturalnie poruszać się w grze.

Część 2: Jak mogę grać w Pokemon Go bez ruszania się z dowolnego miejsca (iOS/Android)?

Możesz grać w pokemony za pomocą dowolnego narzędzia do fałszowania, które pomoże ci zmienić lokalizację w grze. Fałszowanie na urządzeniach z Androidem i iOS odbywa się na różne sposoby, ponieważ oba różnią się w zależności od systemu operacyjnego. Mówiąc o iOS, wszyscy wiemy, że podszywanie się pod iOS nie jest łatwe ze względu na surowe zasady bezpieczeństwa. Istnieje jednak wiele narzędzi do fałszowania również na iOS, a my znaleźliśmy dla Ciebie niezawodne narzędzie, Tenorshare iAnyGo. Porozmawiajmy więcej o tym oprogramowaniu w następnej sekcji.

Jak grać w Pokemon Go bez przenoszenia iOS? (Pełny przewodnik)

Znalezienie niezawodnego i profesjonalnego oprogramowania do fałszowania na urządzeniach z systemem iOS jest tak trudne, jak się wydaje. Dostępnych jest wiele opcji, jeśli chodzi o fałszowanie w systemie iOS. Spośród tych opcji zaufanie tylko jednej wymaga odpowiednich badań. Zmieniacz lokalizacji iPhone’a iAnyGo przejmuje inicjatywę w innych opcjach fałszowania na iOS. To oprogramowanie do fałszowania lokalizacji pozwala bezpiecznie sfałszować swoją lokalizację na urządzeniach z systemem iOS. Możesz zmienić lokalizację we wszystkich aplikacjach/grach opartych na lokalizacji, w tym w Pokemon Go. Dzięki funkcji ruchu joystickiem możesz naturalnie poruszać się w grze, mając całkowitą kontrolę nad swoim ruchem. Ta funkcja zapewnia łatwość zmiany kierunku i ustawienia prędkości ruchu. Tak więc ostatecznie ta funkcja gwarantuje podszywanie się pod pokemony gra przechodzi niezauważona przez Niantic.

Plusy:

Fałszowanie lokalizacji jednym kliknięciem Ruch joysticka Zmień prędkość i kierunek ruchu Lataj w dowolne miejsce na całym świecie 100% bezpieczny

Cons:

Tutaj jest jak grać w pokemon go bez przenoszenia iOS za pomocą iAnyGo

Krok 1: Uruchom iAnyGo na komputerze i podłącz do niego urządzenie z systemem iOS

Krok 2: W interfejsie wybierz funkcję „Ruch joysticka” i kontynuuj.

Krok 3: Ustaw żądaną prędkość ruchu i kliknij kółko na mapie, aby rozpocząć ruch w grze. Możesz dostosować kierunek do 360 stopni w dowolnym miejscu i czasie za pomocą klawiatury

Jak grać w Pokemon Go bez przenoszenia Androida?

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, zobaczysz wiele opcji sfałszowania na swoim smartfonie. Jednak nie wszystkie z nich zasługują na zaufanie, ponieważ niektóre nakłaniają Cię do pobrania dodatkowych aplikacji, aby zacząć z nimi korzystać. Tak więc, w poszukiwaniu skutecznej opcji fałszowania, możesz wypróbować Fake GPS GO Location Spoofer Fee. Ta aplikacja na Androida została specjalnie zaprojektowana do fałszowania pokemon go i jest ogromną pomocą w tej grze. Tutaj jest jak grać w pokemon go bez ruszania androida

Krok 1: Najpierw przejdź do ustawień> włącz tryb programisty

Krok 2: Otwórz Sklep Google Play i zainstaluj Fałszywą aplikację fałszującą lokalizację GPS GO

Krok 3: Naciśnij opcję „Włącz pozorowane lokalizacje”, wybierz ostatnio zainstalowaną aplikację i naciśnij Gotowe

Krok 4: Otwórz Fake GPS Free i ustaw dowolną lokalizację, którą chcesz sfałszować, i potwierdź, aby rozpocząć grę z tą lokalizacją

Część 3: Często zadawane pytania dotyczące gry w Pokemon Go bez ruchu.

P1: Jak chodzisz w Pokemon Go bez chodzenia w prawdziwym życiu?

Jeśli nie jesteś zainteresowany fizycznym chodzeniem, możesz sfałszować Pokemon Go. Od grania w tę grę można łatwo uciec, chodząc w rzeczywistości, a w tej grze możesz robić postępy szybciej niż zwykle. Wystarczy zainstalować narzędzie do fałszowania, ustawić żądaną lokalizację i rozpocząć grę.


Q2: Czy możesz grać w Pokemon Go w samochodzie?

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych aplikacji do gier, Pokemon Go nie powinien być obsługiwany podczas jazdy. Może to prowadzić do wypadków samochodowych, przez co Niantic zdecydowanie odradza granie w tę grę będąc w samochodzie. Najbezpieczniejszą praktyką jest granie w nią, gdy nie prowadzisz samochodu ani nie robisz nic innego obok siebie.


P3: Jak pominąć animację w Pokémon Go?

Jeśli chcesz pominąć animację w pokemon go, musisz wsunąć lewą ręką na tacę z jagodami lub piłkami, jeśli jesteś praworęczny. Przytrzymaj kciuk, gdy rzucasz piłkę prawą ręką.


P4: Jak zatrzymać animację ewolucji w pokemon go?

W pokemon go, kiedy klikniesz „ewoluuj”, serwery rejestrują pokemona jako ewoluującego. Jeśli jednak chcesz pominąć animację, po prostu wymuś zabicie aplikacji i załaduj ją ponownie.

Część 4: Uwagi końcowe

Fizyczne chodzenie w pokemon go jest tak męczące, jak się wydaje. Możesz jednak ułatwić sobie korzystanie z Tenorshare iAnyGo grać w pokemon go bez ruchu na urządzeniach z systemem iOS. Dzięki temu oprogramowaniu nigdy nie zabraknie Ci energii i będziesz grać, pozostając w domu i skupiając się wyłącznie na grze. Wierzcie lub nie, ale kiedy już spróbujecie, nie będziecie grać w pokemona z prawdziwym ruchem.

Źródło

Warto przeczytać!  Najlepsze oferty na iPada Pro już teraz