JASON ROY: Wielkie oświadczenie Jasona Roya pośród spekulacji na temat opuszczenia krykieta w Anglii, czy naprawdę opuszcza EBC

JASON ROY

JASON ROY: Odbijający gwiazda angielskiej drużyny krykieta, Jason Roy, pozostawał w centrum dyskusji przez ostatnie 2 dni. Ten burzliwy odbijający wniósł duży wkład w angielski krykiet z ograniczoną liczbą overów, ale nagle w mediach pojawiła się wiadomość o jego odejściu z EBC. Od dwóch dni spekulacje na temat odejścia Jasona Roya z angielskiej drużyny krykieta nabierają rozpędu we wszystkich głównych mediach i gazetach.

Jason Roy przerywa ciszę wśród doniesień o opuszczeniu angielskiej drużyny krykieta

Wiadomość o zerwaniu więzi Jasona Roya z EBC jest w pełnym rozkwicie, tymczasem ten gwiazdor odbijający wyjaśnił sytuację dotyczącą tych doniesień. W angielskich mediach pojawiły się doniesienia, że ​​ten angielski odbijający zamierza zerwać kontrakt z zarządem krykieta swojego kraju i podpisać roczny kontrakt z IPL i innymi ligami T20, po czym fani Jasona Roya są w kompletnym szoku.

JASON ROY
IPL 2023 JASON ROY

przeczytaj to także- WTC FINAL 2023: Duża aktualizacja dotycząca kontuzji Virata Kohli, trener RCB Sanjay Bangar powiedział, jak wygląda kontuzja Kohli

Jason Roy bez ogródek o spekulacjach na temat zerwania więzi z Zarządem Anglii

Wśród tych wszystkich spekulacji, ten wybuchowy odbijający sam musiał wystąpić z tymi raportami. Jeśli chodzi o wiadomość o jego opuszczeniu drużyny krykieta Anglii na dwa dni, Jason Roy dał jasno do zrozumienia, że ​​nigdzie się nie wybiera, a te doniesienia są kompletnym nonsensem, nazwał drużynę krykieta Anglii jako swój priorytet.

Jason Roy dał jasno do zrozumienia, że ​​nigdy nie zerwie z Anglią

Zamieścił post na swoim „Twitterze”, w którym wystawił całą sprawę na pierwszy plan. Jason Roy napisał w swoim poście, że: „Po kilku niechcianych spekulacjach w ciągu ostatnich 24 godzin chciałem wyjaśnić, że nie odejdę z Anglii”.

Powiedział dalej, Odbyłem szczere rozmowy z EBC na temat udziału w Major League Cricket. ecb w tym turnieju Byłem zadowolony z mojej gry, dopóki nie musieli mi płacić za pozostałe lata mojego kontraktu.

Moim priorytetem jest gra dla Anglii

W tym oświadczeniu Roy powiedział dalej: „Reprezentowanie mojego kraju jako zawodowy krykiecista to moment, z którego jestem najbardziej dumny. Mam nadzieję, że będę grał dla Anglii jeszcze przez wiele lat, to jest mój priorytet.„Reprezentowanie mojego kraju jako zawodowy krykiecista to dla mnie moment największej dumy. Mam nadzieję, że będę grał dla Anglii jeszcze przez wiele lat, to jest mój priorytet.