Jay’Quan Bostic przycina swoją listę do pierwszej trzynastki

Jay’Quan Bostic skrócił swoją listę ofert prania do pierwszej trzynastki dzisiejszego popołudnia. Obecnie ma jedną oficjalną wizytę i jest w trakcie planowania kilku kolejnych.

Przed opublikowaniem swojej listy najlepszych Bostic spotkał się z Rivals, aby wyjaśnić, dlaczego każda ze szkół dostała się na listę.

stan Michigan:

„Michigan wybrał, ponieważ obiekty są naprawdę ładne. Trenują dzieci do gry na wysokim poziomie. Grają szybko, fizycznie i to po prostu świetna szkoła, do której można chodzić”.

Stan Michigan:

„Michigan State zawsze okazuje miłość. Przychodzą do szkoły mniej więcej co dwa tygodnie. Czuję, że mają potencjał i są na dobrej drodze. Ta drużyna będzie coraz lepsza w miarę upływu lat”.

Miami:

„The U, ich obiekty są szalone. Poza tym jest Miami i pogoda jest świetna. Życie na Florydzie byłoby inne – facet z Cincinnati jadący na Florydę byłby szalony. Trener z szerokim odbiornikiem zaoferował mi w Toledo, a potem wrócił i zaoferował mnie w Miami, to prawdziwy koleś”.

Purdue:

„Trener bezpieczeństwa, trener OB (Grant O’Brien) był ze mną, odkąd po raz pierwszy trafił do Purdue i to mi się w nim podoba. Powiedział, że rozwija chłopaków, mogę grać jako prawdziwy pierwszoroczniak tak długo, jak chodzę kampusie i robić to, co muszę robić, i to jest to, co lubię słyszeć”.

Kentucky:

„To trener VC Vince (Vince Marrow). Kiedyś dał mi szansę i obserwuje mnie od dłuższego czasu. Przychodzi do szkoły tu i tam i jest po prostu prawdziwym facetem, naprawdę. Uwielbiam sposób, w jaki trenerzy Szpiku, trener (Mark) Stoops jest dobrym głównym trenerem, trener bezpieczeństwa też się ze mną kołysze. Mają fajny kampus, a baza fanów też jest naprawdę fajna.

Wirginia Zachodnia:

„Trener (Jordan) Wesley zaoferował mi powrót w trakcie sezonu. Mówił mi, że potrzebujemy tego dzieciaka od pierwszego dnia. Chce mnie tam zabrać, a ja zaplanowałem oficjalną wizytę na 9-11 czerwca, więc zamierzam zobacz, jak to jest. Zachodnia Wirginia jest jak jedyna drużyna, jesteś tam sławny bez żadnej profesjonalnej drużyny w pobliżu ani nic z tych rzeczy. To West V, a baza fanów jest szalona ”.

Georgia Tech:

„Georgia Tech jest w Atlancie i jest to po prostu świetne miejsce do życia. Jest tam wiele do zrobienia, a moja rodzina pochodzi z Georgii. Trener odbiorników jest dobrym trenerem i to wszystko po prostu mnie wyróżnia”.

Cincinnati:

„Bohater z rodzinnego miasta. Uwielbiam UC, ponieważ stamtąd pochodzę. Urodziłem się i wychowałem w Cincinnati. Trener (Kerry) Coombs to dobry koleś – wykorzystuje szanse dzieci, chce widzieć, jak się rozwijają i przechodzą na wyższy poziom Trener (Bryan) Brown, koordynator defensywy, pochodzi z Louisville i jest dobrym trenerem rekrutacji i zawsze jest na szczycie dzieciaków”.

Pitta:

„Trener (Randy) Bates jest moim chłopakiem od pierwszego dnia. Uważa, że ​​świetnie pasowałbym tam w drugiej drużynie. Jest świetnym trenerem, a kiedy dostajesz dwa typy, dostajesz parę Jordanów, więc też to lubię. Dzielą też obiekt ze Steelers i to też mi się w nich podoba.

Stan Illinois:

„Illinois z trenerem Charliem (Bullenem), właśnie mieliśmy rozmawiać przez telefon, aby umówić się na oficjalną wizytę. Właśnie mieli wybór w pierwszej rundzie draftu i po prostu czuję, że rozwinie cię, abyś był drużbą i poza boiskiem”.

Książę:

„Duke to świetna szkoła, a edukacja jest dla mnie ważna. Po prostu czuję, że jeśli pójdę do Duke, zdobędę świetne wykształcenie i zagram, to zostaniesz rozpoznany”.

Syrakuzy:

„Trener skrzydłowych, trener (Michael) Johnson to prawdziwy koleś. Przyszedł do mnie w tym tygodniu. Wyjaśnił, jak położy swoje CV na stole przeciwko każdemu. Wierzę mu, wierzę w niego i ja Czuję, że mógłby mnie przenieść na wyższy poziom, gdybym wybrał Syracuse”.

Kolegium Bostońskie:

„Trener narożny mówi mi, jak rozwija dzieci na boisku i poza nim. To coś więcej niż piłka nożna i są rodziną. Mają ładne obiekty, fajny kampus i świetnych naukowców, którzy sprawiają, że wszystko jest dobre. Czuję, że to jest program, który będzie coraz lepszy”.