Joy Taylor ma wyraźną opinię na temat Seahawks rozdających koszulkę Russella Wilsona

(Zdjęcie: Leon Bennett/Getty Images dla Beautycounter)

Rozgrywający z supergwiazdą, Russell Wilson, zasłynął w NFL jako lider Seattle Seahawks, który zdobył tytuł Super Bowl z nim jako środkowym i głównym trenerem Pete’em Carrollem, który dyktował strzały z linii bocznej.

Przed sezonem NFL 2022 Wilson był gotowy, aby przejść dalej i wymusił wymianę do Denver Broncos, ale sprawy nie potoczyły się dokładnie tak, jak planowano weterana rozgrywającego w jego nowym zespole.

Jak na ironię, Seahawks mieli niesamowity sezon z Geno Smithem w środku i dotarli do play-offów, których nikt nie spodziewał się nadejść, z konsensusem, że Seattle było na początku procesu odbudowy.

Jeśli chodzi o Broncos, Wilson and Company walczyli przez cały sezon i nie sprostali oczekiwaniom, co spowodowało całkowite opuszczenie play-offów i wiele osób kwestionowało, czy odwieczny Pro Bowler przekroczył swój szczyt.

W 2023 roku Seahawks pozwolili komuś innemu nosić numer 3 na ich koszulce w Seattle, a Joy Taylor z Fox Sports uważa, że ​​nie ma w tym nic złego za pośrednictwem Speak on FS1.

[email protected] NIE ma problemu z tym, że Seahawks oddają trzecią koszulkę Russella Wilsona. pic.twitter.com/GQGkChAg2y

— Mów (@SpeakOnFS1) 25 maja 2023 r

Jak Taylor wyraźnie wyjaśnia, Wilson kontrolował swój los i siłą opuścił Seahawks, więc dlaczego zespół miałby okazywać mu szacunek w tym momencie, biorąc pod uwagę, że jest teraz przeciwnikiem i gra dla innej serii.

W następnym sezonie Cornerback Artie Burns będzie nosił numer 3, który nosił numer 21 w Seattle w zeszłym sezonie.

Chociaż wydaje się, że to strzał w dziesiątkę dla Wilsona, zespół musi iść naprzód i być może, gdy Wilson przejdzie na emeryturę, wszystko się zmieni, ale do tego czasu Burns będzie na razie sportowcem nr 3.

NASTĘPNY:
Seahawks Pro-Bowl CB podaje pozytywną aktualizację kontuzji