Julian Sands: Brat zaginionego aktora obawia się, że nie zostanie odnaleziony po tym, jak brytyjska gwiazda zniknęła podczas wędrówki po górach

Brat Juliana Sandsa obawia się, że zaginiony aktor nie zostanie odnaleziony po tym, jak zniknął podczas wędrówki po górach.

65-letni brytyjski aktor zaginął podczas wędrówki w górach San Gabriel, w pobliżu Mount Baldy w Kalifornii, prawie dwa tygodnie temu.

Julian Sands zaginął prawie dwa tygodnie

4

Julian Sands zaginął prawie dwa tygodnieŹródło: Reuters
Aktor zniknął podczas górskiej wędrówki w Kalifornii

4

Aktor zniknął podczas górskiej wędrówki w Kalifornii

Ratownicy rozpoczęli desperackie poszukiwania zaginionego taty trójki dzieci, a trudne warunki pogodowe spowalniają ich wysiłki.

A ponieważ poszukiwania wkroczyły w 12. dzień, zmartwiony brat aktora, Nick Sands, obawia się, że jego słynne rodzeństwo może nie zostać odnalezione.

Nick, który nie widział swojego brata od października, powiedział Craven Herald: „Nie uznano go jeszcze za zaginionego, uznano go za zmarłego, ale w głębi serca wiem, że odszedł.

Warto przeczytać!  Najdroższy mundial, znakomity futbol, ​​kontrowersje polityczne – Katar 2022 to sukces czy „pranie sportu”?

„Bez względu na to, jaka jest rywalizacja między rodzeństwem, byłoby w jego stylu wyjść stamtąd i udowodnić, że się mylę.

Dwóch Brytyjczyków w wieku 28 i 48 lat zginęło podczas próby „ewakuacji humanitarnej” na Ukrainie
Brit przetrzymywał rosyjski jacht o wartości ponad 80 milionów funtów, oskarżony o pomoc potentatowi w uniknięciu sankcji

„W poniedziałek planował dołączyć do swoich braci w naszym poniedziałkowym klubie na piwo w Skipton; będzie nam go brakować i myślę, że wzniesiemy za niego szklankę”.

Powiedział, że Julian będzie regularnie odwiedzał Gargrave, gdzie dorastał z rodzeństwem i samotną mamą.

Zarówno urzędnicy krajowi, jak i stanowi współpracują teraz z biurem szeryfa hrabstwa San Bernardino po zgłoszeniu zaginięcia aktora.

Doświadczony wspinacz planował ukończyć niebezpieczną wędrówkę w ciągu jednego dnia, ale nie wrócił do domu 13 stycznia.

Jego brat ujawnił, że Mount Baldy jest ulubionym miejscem Juliana i często je odwiedza.

Powiedział: „Kiedy w Los Angeles pasmo górskie Mt Baldy było jego ulubionym miejscem, jeździł tam tak często, jak tylko mógł, Julian lubił mówić„ Nigdy nie miałem wakacji, ale od czasu do czasu odpoczywam ”- cóż, teraz odpoczywa w miejscu, które naprawdę by zaakceptował”.

Warto przeczytać!  Przedstawiciele partii chińskiej składają wyrazy szacunku byłemu przywódcy Jiangowi

W zeszłym tygodniu śledczy odzyskali i odholowali zaśnieżony samochód Juliana.

W weekend ujawniono, że władze USA używały danych GPS z jego telefonu, aby spróbować określić jego lokalizację.

Aktor znany jest z ról w hitowych filmach, takich jak Pokój z widokiem – w którym zagrał u boku Heleny Bonham Carter – oraz Opuszczenie Las Vegas.

Urodził się w Anglii, ale mieszkał w rejonie North Hollywood.

Julian ma dwie córki z dziennikarką Evgenią Citkowitz, którą poślubił w 1990 roku.

Ma syna z pierwszą żoną Sarah Sands – byłą redaktorką Sunday Telegraph i Evening Standard.

Ludzie dopiero zaczynają rozumieć, jak przestać płakać podczas krojenia cebuli
Dzieciństwo najbogatszego Cygana w Wielkiej Brytanii, Alfiego Besta, w przyczepie kempingowej na zatoczce

Jego brat Nick doszedł do wniosku, że Julian „ma armię przyjaciół, fanów i wielbicieli, którzy byli fantastyczni w ich wsparciu i będzie bardzo tęsknił za Julesem”.

Warto przeczytać!  Mistrzostwa Świata 2022, dzień 8: Harmonogram i stawki dla drużyn

Zmartwiona rodzina gwiazdy pochwaliła „heroiczne” wysiłki władz Kalifornii w oświadczeniu udostępnionym w poniedziałek przez biuro szeryfa hrabstwa San Bernardino.

Ekipy poszukiwawcze znalazły samochód aktora w zeszłym tygodniu

4

Ekipy poszukiwawcze znalazły samochód aktora w zeszłym tygodniuŹródło: Fox11

Na zdjęciu z żoną Evgenią Citkowitz

4

Na zdjęciu z żoną Evgenią CitkowitzŹródło: Getty