Kathy Bates, Laura Linney i Maggie Smith występują w porywającym zwiastunie irlandzkiego dramatu THE MIRACLE CLUB

W sieci pojawił się nowy zwiastun irlandzkiego dramatu Klub cudówz udziałem zdobywcy Oscara Katie Bates (Misery, Biuro), nagrodzony Emmy i nominowany do Oscara Laura Linney (Kinsey, Mystic River) i zdobywca Oscara Maggie Smith (Harry Potter, Opactwo Downton). W filmie występują również gwiazdy Agnieszka O’Casey I Stefan Reaa wyreżyserował Tadeusza O’Sullivana na podstawie scenariusza napisanego przez Joshua D. Maurer, Timothy PragerI Jimmy’ego Smallhorne’a.

Oto streszczenie:

Ballygar, Irlandia, rok 1967: hałaśliwa społeczność na obrzeżach Dublina, która maszeruje we własnym rytmie – szalona, ​​szybka i luźna – a jednocześnie głęboko uduchowiona; zakorzenione w tradycji lojalności, wiary i wspólnoty. A możliwość wzniesienia się ponad codzienne zmagania jest szczerze mrzonką, zwłaszcza dla kobiet. Kobiety z Ballygar mają tylko jedno marzenie, by zasmakować wolności i uciec od wyzwań domowego życia: wygrać pielgrzymkę do świętego francuskiego miasta Lourdes.

To wygląda na dobrą historię o rodzinie i przyjaźni z gwiazdorską obsadą. Obejrzyj poniższy zwiastun i obejrzyj The Miracle Club w wybranych kinach w USA od 14 lipca.