Kolejne przełożenie na Dzień Przed: przełożone z marca na listopad!

The Day Before nie zostanie wydany 1 marca zgodnie z pierwotnym planem: wydawca MyTona i deweloper Fntastic ogłosili, że premiera gry jest zaplanowana na 10 listopada 2023 r. Jako przyczynę tego opóźnienia podaje się problem z rejestracją nazwy.

W ostatnich dniach gra została usunięta ze Steama z powodu sporu związanego z jej nazwą, twórcy poinformowali, że w styczniu 2021 roku, kiedy projekt został zaprezentowany opinii publicznej, marka The Day Before była dostępna i bezpłatna do rejestracji, jednak po ogłoszeniu ktoś inny zarejestrował nazwę w USA, uniemożliwiając Fntastic ochronę tytułu ich pracy.

Studio deweloperskie próbuje rozwiązać problem wraz z wydawcą MyTona obie firmy polegały na kancelarii prawnej w celu egzekwowania swoich praw. W rezultacie, niestety, gra zostanie opóźniona o osiem miesięcy i jest teraz zaplanowana na 10 listopada na PC, a później na PS5 i Xbox Series X / S.

Warto przeczytać!  Microsoft Flight Sim przypisuje wypuszczenie gry w chmurze wraz ze wzrostem popularności gry

Wkrótce pojawi się nowy film z rozgrywki z The Day Before, a zespół to potwierdza ciężko pracować nad optymalizacją wszystkich aspektów produkcjidodatkowy czas pozwoli studiu lepiej dopracować grę przed debiutem.