Lindsay Lohan pokazuje swój ciążowy brzuszek w kostiumie kąpielowym: zobacz zdjęcie

Lindsay Lohan nadal rozkoszuje się swoim dziecięcym szczęściem. Aktorka Mean Girls udostępniła zdjęcie swojego ciążowego brzuszka w czwartek (25 maja).

Na zdjęciu Lohan leży w czarnym kostiumie kąpielowym i okularach przeciwsłonecznych, uśmiechając się do kamery. Zdjęcie podpisała uśmiechniętym emotikonem w okularach przeciwsłonecznych.

Jej obserwatorzy konta podzielili się swoim zachwytem w komentarzach. „Emanujesz taką miłością, pokojem i szczęściem! Naprawdę cieszę się, że to widzę!” napisała jedna osoba. Inny użytkownik dodał: „Absolutnie świecące! Nie wiem, dlaczego przypomina mi to The Parent Trap, kiedy Halle jest przy basenie, ale tak jest! Wyglądasz niesamowicie.”

Nowe zdjęcie to najnowsze zdjęcie ciążowe udostępnione przez Lohan. W kwietniu gwiazda – która spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Baderem Shammasem, którego oznaczyła na swoim nowym zdjęciu na Instagramie – pokazała swój brzuszek przy dwóch różnych okazjach, po raz pierwszy w szydełkowej sukience maxi, a po raz drugi pozując w zdjęcia z bliskimi przyjaciółmi i rodziną.

Po ogłoszeniu ciąży Lohan w marcu, jej matka, Dina, rzuciła trochę światła na to, jak piosenkarka „Confessions of a Broken Heart” czuje się w związku z zostaniem mamą. „Lindsay zawsze kochała dzieci, ponieważ ja kocham dzieci, a moja mama je kocha; Jestem jedną z czterech” – wyjaśniła wówczas Dina. „Mamy dużą rodzinę, więc zawsze chciała mieć dzieci. I jest taka macierzyńska. Isabelle, jej siostrzenica, po prostu biegnie do niej, kiedy ją widzi.

„Próbowała i wtedy to się stało, ten mały patyk wyszedł pozytywnie” – dodała Dina. „To dla niej właściwy czas, a Bader jest aniołem. Jej mąż jest taki słodki i są po prostu szczęśliwi. Są po prostu bardzo szczęśliwi i gotowi”.

Zobacz nowe zdjęcie brzuszka Lindsay poniżej.