Marvel będzie czerpał inspirację z God of War Ragnarok w jednej ze swoich kolejnych dużych gier

Kolejne duże gry Marvela z pewnością będą miały we krwi trochę God of War Ragnarok, jeśli wierzyć najnowszym wiadomościom.

God of War Ragnarok to bez wątpienia jedna z najlepszych gier 2022 roku. Tytuł nie tylko otrzymał kilka nagród na Game Awards i od PlayStation, ale jako bonus dosłownie eksplodował w sprzedaży na PS5. Ale za tą grą kryją się przede wszystkim niezliczone talenty, chociaż zwykle mówimy tylko o niektórych z nich. Utalentowani artyści, którzy obserwują konkurencję, a ta nie waha się kłusować.

Talent z God of War Ragnarok w grze Marvela

Po grze Wonder Woman, która zdobyła utalentowanego Lead UX Designer, przyszła kolej na kolejną grę o superbohaterach, aby zwerbować członka Santa Monica. Tym razem Elizabeth Wright, starszy projektant poziomów, pomoże Amy Henning (Niezbadany) w swojej nadchodzącej grze Marvela. Tytuł, w którym wystąpią Czarna Pantera, Azzuri, dziadek T’Challa i Kapitan Ameryka, którym będzie Steve Rogers, podczas drugiej wojny światowej. Na razie jednak gra nie ma oficjalnej nazwy ani daty premiery.

Warto przeczytać!  Świąteczna darmowa gra Epic Games Store to WSPANIAŁY prezent

Ta nowa gra Marvela została opracowana przez Skydance New Media, na czele której stoi Amy Henning, i spodziewana jest w ciągu najbliższych kilku lat na konsolach i komputerach osobistych. Wydaje się, że ma ona czerpać inspirację z jednej z najlepszych narracyjnych gier akcji ostatnich lat. Przyszłość pokaże, czy odniesie sukces w swoim zakładzie, czy nie.

Elizabeth Wright ze swojej strony przyznała, że ​​jest szczególnie zadowolona z dołączenia do zespołu w tym zupełnie nowym projekcie.