Marvel ma problem z Kangiem – oto jak go naprawić

Nowym wielkim złoczyńcą Kinowego Uniwersum Marvela ma być Kang, grany przez Jonathana Majorsa. Zaprezentowany w Loki i oficjalnie zadebiutował w Ant-Man and the Wasp: Quantumania, Kang rzekomo stanowi tak ogromne zagrożenie dla bohaterów Marvela, że ​​zagrozi całemu multiwersowi i doprowadzi do kolejnych dwóch filmów Avengers: Dynastia Kang i Sekret Wojny.

Ale jeśli oglądałeś Quantumania, wiesz, że Marvel ma problem. Mimo całej gadaniny o tym, że Kang podbija wszystko i wszystkich, facet został już pokonany kilka razy. Wariant Kanga został łatwo pokonany w Lokim, a potem inny Kang — podobno jedyny prawdziwy Kang! — został dość łatwo oszukany i uwięziony w Królestwie Kwantowym przez Janet van Dyne. Następnie, pod koniec Quantumania, Kang został wysłany przez Ant-Mana, Osę i kilka przerośniętych mrówek. Zgadza się: facet, który rzekomo podbije multiwers, został pokonany przez garstkę błędów.

To nie jest świetne! Więc dokąd idziemy stąd? To temat naszego najnowszego filmu Marvela. W nim opiszemy wszystkie nasze problemy z Kangiem i zaproponujemy kilka potencjalnych rozwiązań problemu, który stwarza on w pozostałej części Marvel’s Multiverse Saga. Obejrzyj to poniżej:

CZYTAJ WIĘCEJ: Strażnicy Cz. 3: Wszystkie pisanki, które przegapiłeś w kinach

Jeśli podobał Ci się ten film o wielkim problemie Marvela z Kangiem i jak go naprawić, obejrzyj więcej naszych filmów poniżej, w tym film Guardians of the Galaxy Vol. Potajemnie chodzi o 3, jeden w nowym składzie Strażników Galaktyki, i nasze spojrzenie na to, gdzie Adam Warlock pojawi się jako następny w Kinowym Uniwersum Marvela. Ponadto na kanale ScreenCrush na YouTube jest mnóstwo innych filmów. Pamiętaj, aby zasubskrybować, aby zobaczyć wszystkie nasze przyszłe odcinki. Najnowszy film Marvela, Strażnicy Galaktyki vol. 3, gra teraz w kinach na całym świecie.

Zarejestruj się w Disney+ tutaj.

Czarna Pantera: Wakanda Forever: wszystkie najfajniejsze jajka wielkanocne Marvela

Oto wszystkie najlepsze oddzwaniania do Czarnej Pantery (i dziesięcioleci Marvel Comics) w Black Panther: Wakanda Forever.