Najlepsze wkładki douszne 2023

The najlepsze słuchawki dostępnych obecnie na rynku, może mieć zasadnicze znaczenie dla naszego codziennego cyfrowego życia. Niezależnie od tego, czy chodzi o rozmowy głosowe, spotkania wideo, głośną podróż pociągiem czy długą przejażdżkę po równinie, słuchawki douszne są niezbędnym partnerem dla każdego, kto codziennie korzysta z najlepszych laptopów lub najlepszych MacBooków. Ale najlepsze z nich są niezwykle trudne do rozdzielenia, co sprawia, że ​​jest to trudny wybór.

Dlatego w Gear Nuke pomyśleliśmy, że trochę ułatwimy ci życie. Niezależnie od tego, czy jest to fanboy Apple, czy twórca muzyki, mamy pod ręką doświadczenie, aby wyjaśnić dostępne opcje. Dzięki wielogodzinnemu doświadczeniu w używaniu różnych typów do różnych typów zadań możemy pomóc określić, które z nich naprawdę są najlepsze słuchawki możesz kupić już dziś.

Przejdź poniżej, aby zobaczyć wszystkie opcje, od wypróbowanych i prawdziwych par Sony po doskonałe oferty Google, wybraliśmy najlepsze. Jeśli wolisz wygodniejsze dopasowanie, mamy również przewodnik po najlepszych słuchawkach, dzięki czemu możesz wybrać nauszniki idealne na długie sesje odsłuchowe.

Oto najlepsze wkładki douszne dostępne obecnie na rynku:

1. Sony WF-1000XM4

Sony WF-1000XM4 są, naszym zdaniem, najlepszymi słuchawkami dousznymi i można spodziewać się zapłaty 199 USD (199 GBP).

Zalety

Dobre kodeki ANC Bluetooth Jakość dźwięku

Cons

Nie pasuje do wszystkich uszu Konkurencja jest zacięta

WF-1000XM4 firmy Sony to doskonały wybór dla każdego, kto chce najlepszego wszechstronnego urządzenia w przyzwoitej cenie. Mają doskonały dźwięk w połączeniu z eleganckim wyglądem i dobrą aktywną redukcją szumów – trzy główne rzeczy, których należy szukać w parze bezprzewodowych słuchawek.

Nowsze pąki mają mniejszą obudowę, co zwiększa ich przenośność. Tymczasem szeroka gama kodeków Bluetooth oznacza, że ​​możesz uzyskać wysokiej jakości dźwięk, który obiecują te pąki.

Główny nacisk kładziony jest oczywiście na to, jak brzmią. Chociaż gusta mogą się nieznacznie różnić, jeśli naprawdę lubisz tego rodzaju rzeczy, między tymi pąkami a innymi jest bardzo niewiele. Mocny bas i zaskakująco wyraźne wysokie tony zapewniają żywy dźwięk.

Oczywiście gusta to gusta – AirPods Pro Gen 2 są nieco cieplejsze dla mojego ucha, w sposób, który preferuję. Ale dzielenie włosa na czworo w ten sposób nie jest czymś, co zrobi większość ludzi. A za tę cenę to najlepszy sposób (chyba że masz iPhone’a, do którego wkrótce się dostanę!).

najlepsze słuchawki douszne google

2. Google Pixel Buds serii A

Najlepsze wkładki douszne dla każdego, kto ma ograniczony budżet, to seria Google Pixel Buds A, za którą można zapłacić 99 USD (99 GBP).

Zalety

Czysty, rozsądny dźwięk Prosta konstrukcja Niedrogi

Cons

Brak ANC Trochę bez kości

Google Pixel Buds z serii A to najlepsze wkładki douszne dla każdego, kto ma ograniczony budżet. Chociaż ich sugerowana cena detaliczna wynosi 99 USD (99 GBP), często są one dostępne za znacznie mniej, czasem nawet tak niskie, jak 70 USD (60 GBP), jeśli znajdziesz odpowiednią ofertę.

Pod względem dźwięku są asami. Nie ma wielu sprytnych cyfrowych sztuczek w sposobie słuchania – dźwięk jest czysty i czysty, wystarczająco dynamiczny, aby wychwycić różne częstotliwości, z mocnym basem za tak niską cenę.

Tymczasem konstrukcja jest dość elegancka, a etui ładujące, choć nie jest ergonomicznym dreszczykiem emocji, dobrze sobie radzi. Najważniejsze, co robi, to zapewnia do 24 godzin pracy na baterii bez sięgania po kabel do ładowania, co jest asem.

Są też całkiem wygodne, co nie jest oczywiste w projekcie. A wszystko za tak dobrą cenę! Jaki jest haczyk? Cóż, nie ma aktywnej redukcji szumów…

Zamiast tego jest adaptacyjny dźwięk, który zmienia głośność muzyki w zależności od tego, ile hałasu jest na świecie. Możesz po prostu zrobić to sam za pomocą regulatora głośności na normalnym telefonie i właśnie to zalecamy. Dźwięk adaptacyjny jest dziwny.

Chociaż mogą wydawać się proste w porównaniu z konkurencją, nie są nimi, gdy porównasz je z konkurentami w tej samej cenie. Nazwa Google może sprawić, że będziesz chciał porównać je z parą Apple, ale to nie jest uczciwa walka. Są to asy obok takich jak Elite 4 firmy Jabra (które są również doskonałą parą pąków budżetowych, pamiętaj).

najlepsze słuchawki douszne jabłko

3. Apple AirPods Pro (drugiej generacji)

Najlepsze wkładki douszne dla użytkownika iPhone’a to Apple AirPods Pro drugiej generacji, które kosztują około 249 USD (249 GBP).

Zalety

Doskonała integracja ANC Slick Świetny dźwięk

Cons

Nieco droższe niż konkurencja Nie dobre dla użytkowników Androida

Druga generacja Apple AirPods Pro mogłaby być najlepszymi słuchawkami na tej liście, gdyby nie fakt, że to, co czyni je tak dobrymi, zależy od posiadania iPhone’a. Jasne, brzmią świetnie, są wygodne i dobrze wyglądają dla niektórych osób, ale to, co je wyróżnia, to integracja z iOS.

Te pąki automatycznie łączą się w parę z telefonem, gdy tylko je włożysz, zatrzymują się, gdy je wyjmiesz, automatycznie przełączają się między używanym urządzeniem Apple i oferują dodatkowe funkcje, takie jak Dolby Atmos i dźwięk przestrzenny ze śledzeniem ruchów głowy. To czyni je doskonale gładkimi pąkami.

Dodatkowo, dla każdego, kto jest trochę roztrzepany, mają one takie samo śledzenie, jak AirTag firmy Apple. Możesz zlokalizować słuchawki w telefonie, jeśli zostawiłeś je poza domem lub jeśli leżą z tyłu sofy, mogą wydawać dźwięk.

Wszystko to jest świetne, jasne, ale nie miałoby znaczenia, gdyby nie brzmiały dobrze. AirPods Pro firmy Apple były pierwotnie bardzo dobre, a druga generacja to zdecydowany krok naprzód. Dźwięk jest ciepły i czysty, a funkcja ANC firmy Apple jest najlepsza.

Wady są oczywiście dla każdego, kto nie jest wierny Apple. Sposób, w jaki działają z telefonami z Androidem, jest w porządku, ale dodatkowe pieniądze, które kosztują te pąki, są naprawdę tego warte tylko ze wszystkimi ulepszeniami jakości życia.

najlepsze słuchawki douszne samsunga

4. Samsung Galaxy Buds 2

Samsung Galaxy Buds 2 są najlepsze dla użytkowników Androida i kosztują około 149 USD (99 GBP).

Zalety

Integracja z Galaxy Ładny design Przyzwoity dźwięk

Cons

Samsung Galaxy Buds 2 są najlepsze dla każdego, kto ma telefon Samsung, dzięki przyzwoitej integracji z urządzeniami Galaxy. Oczywiście nie wszyscy użytkownicy Androida używają Samsunga, ale większość tak – więc są one najlepsze dla większości ludzi.

Pod względem jakości dźwięku są ładne i zrównoważone. Nie ma nic wybitnie wyróżniającego się w dźwięku, ale jest solidny i prosty. Uzyskanie ANC również w tej cenie jest asem. Prawdopodobnie są lepsze, ale w końcu to wąskie marginesy.

Połącz to z funkcją automatycznego wstrzymywania, gdy wyciągniesz je z uszu, i około 30 godzin pracy na baterii w etui, są doskonale zaokrągloną opcją dla każdego, kto poluje na parę pąków. Dodatkowo możesz je również dostać w kolorze fioletowym, więc to miłe.

Istnieją pewne wady, ale nie są one przełomowe. Jeśli podoba ci się bum basowy, te nie mogą tego zrobić. Jeśli spędzasz dużo czasu na naprawdę głośnych dojazdach, ANC nie do końca konkuruje z najlepszymi. Aha, i sprawa nie do końca mi się podoba – dobrym pomysłem może być zdobycie pary przed zakupem, aby dokładnie sprawdzić.

najlepsze słuchawki sennheiser

5. Sennheiser IE 600

Najlepsze słuchawki dla wszystkich audiofilów to Sennheiser IE 600s. Kosztują 799 USD (699 GBP).

Zalety

Znakomity dźwięk Luksusowy design Wszechstronny

Cons

Kosztowny Brak inteligentnych funkcji Tylko dla audiofilów

Najlepszym rozwiązaniem dla każdego audiofila jest para przewodowych słuchawek dousznych, a słuchawki Sennheiser IE 600 są najlepsze na rynku bez rozbijania banku. Podczas gdy większy brat 900 oferuje większą scenę dźwiękową, trudno powiedzieć, że poprawa jest warta prawie dwukrotnego kosztu.

Mówimy więc, że wybieramy IE 600, które oferują szerokie, obszerne stereo, daleko wykraczające poza wszystko, co mogą zaoferować tańsze pary bezprzewodowe z tej listy. Każdy, kto interesuje się dźwiękiem wysokiej jakości, już to wie, ale jeśli nigdy nie próbowałeś przewodowych pąków z wyższej półki, jest to trochę objawienie, głównie ze względu na poczucie skali, jakie te małe rzeczy mogą stworzyć.

Poza tym jakość wykonania jest znakomita, a projekt jest dość luksusowy. W pudełku masz do wyboru szeroką gamę klipsów i kabli, wszystkie zawarte w futerale.

Mogą być najlepsze do słuchania muzyki, ale naturalnie nie są tak sprytne jak inne z tej listy. Dlatego są najlepsze dla audiofilów, a nie dla wszystkich. Jeśli potrzebujesz ANC, automatycznej pauzy lub asystentów aktywowanych głosem, nie znajdziesz ich tutaj. Dla niektórych są wspaniałe.

najlepsze bity douszne

6. Beats Powerbeats Pro

Jeśli spodziewasz się potu, Beats Powerbeats Pro będą Ci dobrze służyć. Kosztują 249 USD (269 GBP).

Zalety

Cons

Nieco słaby dźwięk Bulky

Beats Powerbeats Pro oferują te same korzyści, co para AirPods, z wyjątkiem innego brandingu, estetyki i jednego dodatkowego bonusu: klipsów na uszy. Ich elegancki czarny design jest nie tylko ładny, ale także przeznaczony dla sportowców.

Jednak nie jest to tylko kawałek plastiku, który zapobiega wypadaniu z uszu. Dostępny jest również układ H1 firmy Apple do wszystkich magicznych sztuczek, których możesz chcieć na iOS, a także odporność na pot i wodę o stopniu ochrony IPX4, jeśli Twój trening będzie się spocił.

Możesz także powiedzieć „Hej, Siri” podczas korzystania z pary z iPhonem, aby poprosić o pomoc, ale jednocześnie podkreśla to problem: są one przeznaczone dla użytkowników Apple. Świetnie nadają się do biegania bez dodatkowych inteligentnych akcentów, ale bez nich wydaje się to trochę marnotrawstwem.

Dodaj to do nieco słabszego dźwięku w porównaniu do AirPods Pro, a ich nisza stanie się nieco szczuplejsza. Ale jeśli jesteś w tej niszy, jeśli wszystko, czego chcesz, to para asów na dłuższą metę, to jest droga do zrobienia. Nawet nie wspomnieliśmy o 9-godzinnym czasie pracy na baterii – to bez etui ładującego – co jest dodatkowym bonusem. Ale jeśli nie jesteś maniakiem siłowni, wybierz coś innego.

Mamy to, najlepsze wkładki douszne w 2023 roku na wszystkie potrzeby. Jeśli potrzebujesz czegoś do sparowania, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych laptopach, które możesz kupić za mniej niż 1000 USD.