Najwyżej oceniana ciężarówka Edmunds 2022

Ford F-150 robi wszystko, co powinien mieć lekki, pełnowymiarowy samochód ciężarowy. Ma imponujące możliwości holowania i holowania, przestronną kabinę i gamę silników, od oszczędnych po mocne. Ale to nie tylko możliwości pomagają Fordowi zdobyć pozycję najwyżej ocenianej ciężarówki Edmunds. Jest też mnóstwo fajnych detali i unikalnych funkcji.

„Nowoczesna technologia Forda F-150, imponujące możliwości i szeroki wybór konfiguracji powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednych nabywców”.

Na początek jest pokładowy system generatora, który Ford wprowadził w zeszłym roku o nazwie Pro Power Onboard. Chcesz naładować swoje narzędzia? Zasilić miejsce pracy? Masz elektryczną wędzarnię, telewizor z dużym ekranem i małą lodówkę na tylnej klapie? F-150 potrafi wszystko. Możesz nawet dostać F-150 jako hybrydę. Nazywany PowerBoost, ten układ napędowy zapewnia dużą moc oraz doskonałą oszczędność paliwa jak na pickupa.

Warto przeczytać!  Fajny film: Jak pilotować lokomotywę parową

Ford kontynuuje produkcję jednej z najbardziej wszechstronnych, przyjaznych dla użytkownika i konfigurowalnych ciężarówek na rynku. Zróżnicowane poziomy wyposażenia i konfiguracje kabin F-150 oznaczają, że możesz skonfigurować ciężarówkę w dowolny sposób, niezależnie od tego, czy będzie to ciężarówka robocza, luksusowy krążownik, dedykowany samochód terenowy, czy coś pomiędzy.

Podczas gdy nowe ciężarówki zadebiutowały w 2022 roku, w tym przeprojektowana Toyota Tundra oraz zupełnie nowy Ford Maverick i Hyundai Santa Cruz, ogólna dobroć F-150 pomaga mu zachować tytuł najwyżej ocenianej ciężarówki Edmunds.