Naughty Dog informuje o The Last of Us! Ale są dobre i złe wieści

Nowości z gry Naughty Dog informuje o The Last of Us! Ale są dobre i złe wieści

Opublikowano 26.05.2023 o 21:50

Udział :


W dwóch odcinkach Naughty Dog narzucił franczyzę, której wpływ był globalny. Z silnymi postaciami, uderzającą ścieżką dźwiękową, bardzo dokładną narracją i post-apo-wszechświatem pełnym kultowych stworzeń. Po sukcesie serii wracamy do gier wideo z wciąż bardzo tajemniczym multiplayerem The Last of Us.

The Last of Us Multiplayer: musisz uzbroić się w cierpliwość!

Sprzedano ponad 37 milionów egzemplarzy nie licząc sprzedaży dokonanej przez wersję PC, która w końcu wydaje się stabilna, licencja The Last of Us była zwycięskim zakładem dla Naughty Dog. W sierpniu 2021 roku studio ogłosiło że franczyza miała zostać rozszerzona o grę wieloosobową, prawdopodobnie skupiony na opowiadaniu historii. Tymczasowo nazwany The Last of Us Multiplayer, tytuł był niezwykle dyskretny, ostatecznie ujawniając tylko dwa dzieła sztuki. Pojawienie się serii mogło być dla serii okazją do powiedzenia trochę więcej, ale nic się nie wydarzyło, a to tylko wzmocniło frustrację graczy. już rozczarowany brakiem trybu multiplayer w Ostatni z nas część II.

Kiedy PlayStation ogłosiło nowy PlayStation Showcase na środę, 24 maja, pomyśleliśmy, że gra mogłaby się pojawić, choćby na krótko, w celu wsparcia początku komunikacji. A jednak nic. Naughty Dog nie pojawił się na ekranie, czy wyróżnić serię, czy porozmawiać o grach. Ale dzisiaj wszystko się zmienia i to w dość dziwny sposób. Studio oczywiście zauważyło, że jego nieobecność została zauważona i postanowił komunikować się za pośrednictwem tweeta opublikowane na jego oficjalnym koncie. I tyle powiedzieć, że warto objechać! W rzeczywistości uczymy się tego studio zdecydowało się nie spieszyć i przedłużyć rozwój jego gry, trzeba będzie zatem wykazać się jeszcze większą cierpliwością, aby dowiedzieć się, z jakiego drewna zrobiony jest ten tytuł, którego zakresu ani modelu nie znamy:

Wiemy, że wielu z was niecierpliwie czekało, aby dowiedzieć się więcej o naszej grze wieloosobowej The Last of Us. Jesteśmy niesamowicie dumni z dotychczasowej pracy naszego studia, ale w miarę postępu prac zdaliśmy sobie sprawę, że to, co najlepsze dla gry jest dać mu więcej czasu.

Naughty Dog informuje o The Last of Us!  Ale są dobre i złe wieściNaughty Dog informuje o The Last of Us!  Ale są dobre i złe wieści

Nowa gra dla jednego gracza w produkcji, plotki już krążą

to dla złe wiadomości, przynajmniej jeśli staniemy po stronie graczy pragnących odkryć to nowe doświadczenie. Z drugiej strony Naughty Dog korzysta z okazji, aby powiedzieć więcej o jednym ze swoich innych projektów i możemy przyzwoicie sądzić, że stwierdzenie wygeneruje wiele teorii i fantazji. Rzeczywiście, Naughty Dog wykorzystuje inwentaryzację trybu wieloosobowego The Last of Us, aby się poślizgnąć że opracowywane jest zupełnie nowe doświadczenie dla jednego gracza. Dla wielu obecność tego stwierdzenia we wpisie poświęconym The Last of Us sugeruje, że The Last of Us Part III jest rzeczywistością.

Nasz zespół będzie nadal pracował nad projektem, a także nad innymi grami, w tym nad zupełnie nowym trybem dla jednego gracza; nie możemy się doczekać, aby wkrótce udostępnić więcej. Jesteśmy wdzięczni naszej fantastycznej społeczności za wsparcie, dziękujemy za pasję do naszych gier, to wciąż nas motywuje.

Na razie wiedz, że nic, absolutnie nic nie może potwierdzić ani obalić faktu, że jest to The Last of Us Part III. Będziemy musieli trochę poczekać, zanim dowiemy się więcej, gra wieloosobowa jest oczywiście najbardziej zaawansowanym projektem i praktycznie nic o niej nie wiemy. Do zobaczenia w kolejnym odcinku, co równie dobrze może być portem The Last of Us Part 2 na PC.

Acheter The Last of Us Part 1 (PS5) na Amazon

Ta strona zawiera linki partnerskie do niektórych produktów, które JV wybrał dla Ciebie. Każdy zakup dokonany przez kliknięcie jednego z tych linków nie będzie Cię kosztował więcej, ale e-sprzedawca zapłaci nam prowizję. Ceny podane w artykule są cenami oferowanymi przez witryny handlowców w momencie publikacji artykułu, a ceny te mogą się różnić według wyłącznego uznania witryny sprzedawcy bez informowania JV.
Ucz się więcej.