O której godzinie premiera odcinka 8 sezonu Winchesters na antenie The CW? Czy można to obejrzeć za darmo?

Winchesterowie Sezon 1 Odcinek 8 już jest! Winchesterowie nie zdobyli jeszcze takiej trakcji jak Supernatural. Biorąc pod uwagę, że serial jest spin-offem popularnego programu telewizyjnego z udziałem Jensena Acklesa i Jareda Padaleckiego, jest to trochę zaskoczeniem. Od debiutu nie było o nim zbyt wiele szumu. Finał połowy sezonu, odcinek 7, „Refleksje”, może być zmianą, która wzbudzi zainteresowanie ludzi.

Po tygodniach pogoni za własnymi ogonami, gang w końcu znalazł trop, jak widać w poprzednim odcinku. Zwykle takie zakończenie natychmiast prowadziłoby do finału sezonu środkowego lub regularnego, ale zamiast tego prowadzi do tygodniowej przerwy. Nadszedł finał midseason, który pomoże The Winchesters w przyszłości. Mogły nastąpić pewne zmiany w odcinku, które pomogłyby przyciągnąć nowych widzów, a jednocześnie zatrzymać lojalnych widzów. Kolejną rzeczą, która pomoże, gdy serial powróci w 2023 roku, jest nowy czas rozpoczęcia. Skoro już o tym mowa, kiedy zostaną wyemitowane nowe odcinki? Czytaj dalej aby się dowiedzieć.

Warto przeczytać!  Android 13 nadchodzi do podsystemu Windows dla Androida

Kiedy będzie premiera odcinka 8 sezonu 1 Winchesterów?

Wraz z premierą zupełnie nowych odcinków w styczniu 2023 r. The Winchesters powrócą do The CW. Po przerwie w środku sezonu serial ma zostać wznowiony we wtorek, 24 stycznia, o nowej godzinie 21:00 ET / 18:00 PT. Nie jest jasne, dlaczego sieć przeniosła program na godzinę później, ale może tak być, ponieważ sytuacja stanie się nieco mroczniejsza. Nie zdziw się, jeśli Winchesterowie staną się trochę bardziej przerażający w miarę zbliżania się finału sezonu 1, gdy John i Mary ścigają królową Akrida, a bitwa między ludzkością a gatunkami nieziemskimi szybko się zbliża.

Czy można to obejrzeć za darmo?

Aplikacja CW i usługa przesyłania strumieniowego umożliwiają każdemu oglądanie najnowszych odcinków bieżących programów sieci za darmo, ale z reklamami. Ponadto usługa oferuje wybór starszych i nowszych seriali, które można przesyłać strumieniowo i oglądać za darmo z reklamami. Niestety aplikacja i usługa CW są dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych.

Warto przeczytać!  Zdobądź 49-calowy monitor Samsung Odyssey G9 za mniej niż 1000 USD już dziś

Winchesterowie Sezon 1 Odcinek 8 – Wszystko, co musisz wiedzieć

Oczekuje się, że następny odcinek skupi się na Mary i Johnie, którzy teraz mają oko na Samuela Campbella. Oto streszczenie nowego odcinka, zatytułowanego „Hold on to Your Life”:

„Mary i John pozostają blisko domu, aby opiekować się nowo powracającym Samuelem Campbellem; Kiedy Latika i Carlos rozdzielają się, by zbadać sprawę śmierci muzyka, Carlos jest zmuszony stawić czoła części swojej przeszłości, której unikał.

W poprzednim odcinku, Reflections, Mary i John dokonali szokujących odkryć dotyczących ich przeszłości, które zmieniły bieg historii. Ponieważ pozostało jeszcze kilka kluczowych momentów, widzowie mogą spodziewać się znacznie więcej dramatyzmu i akcji w pozostałych odcinkach, gdy serial dobiega końca. W serialu występują między innymi Meg Donnelly jako Mary Campbell i Drake Rodger jako John Winchester.

Warto przeczytać!  Na Amazon ceny tych dysków twardych WD topnieją jak śnieg na słońcu (-40%) 🔥

Odcinek 8 sezonu 1 Winchesterów będzie miał swoją premierę 24 stycznia o 21:00 ET / 18:00 PT na The CW.