Perspektywy gospodarcze, rynkowe i strategiczne – część VI

perspektywy

Czy teraz jest czas na ostrożne optymistyczne patrzenie w przyszłość?

Ton definiujący przedstawione tutaj perspektywy jest pragmatyczny: rok 2022 był trudnym rokiem dla rynków finansowych, a zarządzający aktywami to potwierdzają. Jednak zmienność przyniosła również nowe możliwości. W związku z tym w panujących nastrojach inwestorów na rok 2023 wpisany jest pewien optymizm. Na koniec nie przegap nadchodzącego seminarium internetowego na temat nieruchomości w Wielkiej Brytanii – aktualnej dyskusji na temat przyciągającej uwagę klasy aktywów.

Perspektywy 2023: przełomowy rok (Northern Trust AM)

Inwestorzy spodziewają się, że rok 2023 będzie przełomowy zarówno dla sił inflacyjnych, jak i kierunku polityki pieniężnej głównych banków centralnych.

Prognozy dotyczące nieruchomości na rok 2023 (Nuveen)

Jakie są główne tematy, które będą kształtować rynki nieruchomości w nadchodzącym roku? W niniejszym raporcie Nuveen rzuca nieco światła na te kluczowe siły.

Warto przeczytać!  Dziennik zmian: wersja 1.58
Perspektywy rynku złota (Światowa Rada Złota)

Ze względu na zgodność ten dokument jest dostępny tylko w niektórych regionach geograficznych

Ubiegły rok był burzliwym okresem dla rynków złota. Patrząc w przyszłość, co będzie napędzać popyt na złoto, aw rezultacie ceny złota?

Perspektywy rynkowe w Azji i poza Japonią w 2023 r. (cena T. Rowe)

Ze względu na zgodność ten dokument jest dostępny tylko w niektórych regionach geograficznych

Światowa gospodarka stoi w obliczu wielu przeciwności. Jednak Azja jest dobrze przygotowana do przetrwania tych burz, zwłaszcza w porównaniu z innymi regionami.

Perspektywy regionalne (PGIM Real Estate)

Każdy region na świecie ma inną pozycję, aby stawić czoła nowemu zestawowi zagrożeń i szans, jakie przyniesie rok 2023. Ten raport zawiera szczegółową analizę każdego regionu.

Warto przeczytać!  Jak kupować kryptowaluty za pomocą karty Verve
Perspektywa MENA o stałym dochodzie na rok 2023 (Franklin Templeton Investments)

Ze względu na zgodność ten dokument jest dostępny tylko w regionie EMEA

Chociaż rok 2022 był trudnym rokiem dla rynków instrumentów o stałym dochodzie, rok 2023 może oferować bardziej obiecujące perspektywy. Produkty kredytowe wysokiej jakości powinny dobrze sobie radzić.

Raport z ekonomii rolnictwa: roczna prognoza na 2023 r. (Uniwersytet Purdue)

Sektor rolnictwa stoi przed szeregiem wyzwań – od wysokich stóp procentowych i ryzyka recesji gospodarczej po coraz bardziej napięte środowisko geopolityczne.

WIELKIE WEBINARIUM

Webinar 02.02.2023: Venture into Value – UK Real Estate

Dołącz do Head of Investment Solutions w LGIM Real Assets, aby porozmawiać o potencjalnych możliwościach inwestowania w sektorze nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Czwartek, 2 lutego 2023 r., godz. 8:30 GMT / 9:30 CET / 16:30 CST Azja.

Warto przeczytać!  Gwiezdni partnerzy w projekcie pomocy mieszkańcom Ukrainy