Po tym, jak mężczyzna wskakuje do lodowatego jeziora, aby uratować psa nieznajomego, wszyscy obcy włączają się, by pomóc mężczyźnie (wideo)

W lutym zeszłego roku husky miał kłopoty po tym, jak wpadł do na wpół zamarzniętego jeziora w Kolorado, by ścigać gęsi i zaczął „walczyć przez długi czas”, według świadka Holly Morphew. Wtedy nieznajomy, który zobaczył, co się dzieje, zdjął ubranie i wpłynął do lodowatej wody, namawiając i pomagając psu wrócić na brzeg. (Zobacz wideo Morphew wraz z jej postem na Instagramie tutaj.)

Chociaż serwisy informacyjne relacjonowały tę pogodną historię, dopiero później ktoś opublikował, co stało się później — tłum nieznajomych zdejmuje własne koszule (oraz swetry i płaszcze) z pleców w zimowy dzień, aby ogrzać się w mróz, mokry bohater siedzi na zaśnieżonej ziemi. (Zobacz film poniżej, opublikowany przez GoodNewsCorrespondent.) Tak, ludzie nadal robią dobre rzeczy.

Po tym, jak bohater wskakuje do lodowatej wody, aby uratować psa, który nie jest jego, nieznajomi rzucają się, by zaoferować mu ubranie z pleców. Opisaliśmy historię tego bohatera wcześniej, dopiero później zobaczyliśmy ten piękny moment, który rzucił światło na dobroć ludzi pic.twitter.com/N2OT6cDH6n

— Korespondent GoodNews (@GoodNewsCorres1) 24 maja 2023 r

Miniatura obrazu na pierwszej stronie: Carlos Garciapons / shutterstock.com