Porównaj najlepszych dostawców usług PEO

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym dostawcą usług PEO dla większości ludzi jest Resourcing Edge lub Paychex Oasis.

Outsourcing płac lub korzystanie z oprogramowania do zarządzania zasobami ludzkimi nie zawsze wystarcza, aby zdjąć zadania administracyjne z talerza. Tu właśnie wkraczają dostawcy usług PEO (profesjonalna organizacja pracodawców).

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany wynajęciem usługi PEO po raz pierwszy, czy też chcesz zmienić dostawcę, sprawdziliśmy najlepsze opcje PEO.

Porównaj najlepsze firmy PEO

9 najlepszych dostawców usług PEO

Krawędź zasobów — Najlepsze w pełni spersonalizowane usługi PEOOaza Paychex — Najlepsze branżowe rozwiązania PEO dla startupówWzmocnij PEO — Najlepszy pakiet technologii HR z usługami PEOInsperity — Najlepsze wsparcie dla małych przedsiębiorstw z prostymi potrzebami w zakresie planu zdrowotnegoPaychex — Najlepsze rozwiązanie do outsourcingu płac i zgodności podatkowejADP TotalSource — Najlepsze plany 401 (k) dla organizacji średniej wielkościJustworks — Najlepsze rozwiązanie dla firm zatrudniających na dużą skalęVensureHR — Najlepsze rozwiązanie dla firm zatrudniających mniej niż 50 pracownikówTriNet — Najlepsze opcje świadczeń zdrowotnych dla małych i średnich przedsiębiorstw

Przeczytaj o każdym z najlepszych dostawców PEO w tym poście. Omówię funkcje, korzyści i koszty, a także wszelkie wady.

Po recenzjach znajdziesz krótki przewodnik, który pomoże Ci zadawać właściwe pytania podczas wyszukiwania najlepszej usługi PEO dla Twojego konkretnego miejsca pracy.

Porównaj najlepsze firmy PEO

W USA jest 957 firm PEO! Dowiedz się, który z nich najlepiej pasuje do Twoich konkretnych potrzeb. Wpisz poniżej swój kod pocztowy, aby rozpocząć.

Krawędź zasobów — Najlepsze w pełni spersonalizowane usługi PEO

Resourcing Edge Logo
Odwiedź Stronę Resourcing Edge

20 lat doświadczenia w PEO
W pełni spersonalizowane rozwiązania
Pojedynczy punkt kontaktowy
Bezpłatna konsultacja

Zwiększ możliwości swojej firmy już dziś

Od dwóch dekad Resourcing Edge dostarcza w pełni spersonalizowane rozwiązania dla swoich klientów. Resourcing Edge obejmuje wszystkie aspekty potrzeb firmy w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim, w tym płace, świadczenia pracownicze, zasoby ludzkie i zarządzanie ryzykiem. Wykonują ciężkie podnoszenie i pozwalają skupić się na rozwoju firmy.

Resourcing Edge oferuje pełną gamę usług PEO i dostosowuje rozwiązania dla każdego klienta. Ułatwiają również zarządzanie programem, oferując pojedynczy punkt kontaktowy i solidną platformę internetową, która zapewnia dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z komputera, tabletu lub smartfona.

Strona główna witryny Resourcing Edge

Resourcing Edge wyróżnia się na tle konkurencji:

Indywidualne rozwiązania – Twój biznes jest wyjątkowy, podobnie jak sposób zarządzania Twoimi usługami PEOZaawansowana technologia – usprawnij dostęp i zarządzaj swoim programem z dowolnego miejsca w dowolnym czasie dzięki re360, ich zastrzeżonej internetowej platformie technologicznejSpecjaliści do każdej usługi – zapomnij o generalistach z ograniczoną wiedzą – bez względu na twoje pytanie, doświadczony i kompetentny profesjonalista jest gotowy ci pomócPojedynczy punkt kontaktowy – dzięki dedykowanemu personalnemu menedżerowi konta zawsze będziesz dokładnie wiedzieć, z kim się skontaktować w razie potrzeby

Współpracując z Resourcing Edge, powierzasz zarządzanie kapitałem ludzkim dostawcy usług z wykazanym zaangażowaniem w bycie najlepszym w branży. Resourcing Edge posiada liczne akredytacje i certyfikaty, aby zapewnić Ci zaufanie.

Niektóre z usług oferowanych przez Resourcing Edge PEO obejmują:

PłaceKorzystyZarządzanie ryzykiemCzas i frekwencjaHRTechnologia

Są akredytowani przez National Association of Professional Employer Organizations (NAPEO) i Certified Professional Employer Organization, gdzie są jednym z niewielu PEO, które uzyskały certyfikat IRS. Resourcing Edge jest również akredytowany przez Employer Services Assurance Corporation (ESAC). Tylko 5% dostawców usług outsourcingowych otrzymało tę akredytację.

Dowiedz się, jak możesz wzmocnić swoją organizację dzięki bezpłatnej konsultacji z Resourcing Edge.

Paychex Oasis — Najlepsze branżowe rozwiązania PEO dla startupów

Oaza
Odwiedź Oazę

Własność Paychex
Świetna obsługa dla startupów
90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Pierwotnie założona w 1996 roku

Porównaj oferty

Paychex Oasis oferuje kompleksową linię usług PEO, która obejmuje wiele punktów kontaktu z Twoją firmą. Będziesz mieć zarówno specjalistę ds. Ogólnych zasobów ludzkich, jak i księgowego ds. Płac przypisanego do swojego konta.

To “praktyczne” i skoncentrowane na usługach podejście zdobyło Paychex Oasis wielu klientów na przestrzeni lat, zwłaszcza od startupów. A teraz, gdy jest to firma Paychex, Oasis jest w stanie czerpać z ogromnych zasobów krajowych, aby lepiej służyć Twojej firmie.

Usługi PEO świadczone przez Paychex Oasis obejmują:

Zasoby ludzkieZasiłki dla pracownikówZarządzanie ryzykiemPayrollRozwiązania technologiczne

Oasis daje ci narzędzia, których potrzebujesz, aby zainwestować w swoją siłę roboczą, od zatrudnienia po emeryturę. Otrzymasz jasny obraz kondycji swojej firmy i wsparcie ze strony specjalistów HR, gdy tylko pojawi się złożona sytuacja.

Strona domowa Paychex Oasis

Oasis może pomóc Twojej małej firmie uzyskać świetne oferty na opiekę zdrowotną, łącząc swój plan z innymi klientami. Pomogą Ci również skonfigurować pracownicze plany emerytalne.

Podobnie jak inni dostawcy na naszej liście, Oasis ma kilka rozwiązań branżowych.

BankowośćArchitekturaHoteleEdukacjaRestauracjeHandel detalicznyKapitał prywatnyLegalZarządzanie nieruchomościamiUsługi finansowe

Polecam Oasis firmom startupowym, ponieważ jest wszechstronny. Oasis jest mniejszy niż inne opcje na tej liście – ale to tylko oznacza, że może dać startupom szczególną uwagę, której potrzebują.

Podczas gdy niektórzy dostawcy PEO pozwalają na zobowiązania z miesiąca na miesiąc, Oasis wymaga rocznej umowy. Więc dla tych z was, którzy nie chcą się zamknąć, nie będzie to najlepsza opcja dla ciebie.

Mając to na uwadze, Paychex Oasis oferuje 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Będziesz więc miał trochę czasu, aby zmienić zdanie, jeśli nie będziesz zadowolony w ciągu pierwszych kilku miesięcy.

Amplify PEO — Najlepszy pakiet technologii HR z usługami PEO

wzmocnij PEO
Porównaj oferty

Kompleksowe rozwiązania PEO
Oszczędzaj pieniądze każdego roku
Platforma oparta na chmurze
Portal HR 24/7

Poproś o wycenę

Amplify oferuje kompleksowe rozwiązanie PEO wraz z pakietem technologii HR, które centralizują informacje dla administratorów i pracowników.

Od zatrudnienia do przejścia na emeryturę, potrzebujesz przewodnika, który pomoże Ci zachować porządek. Amplify robi to za Ciebie. Wszystkie dokumenty i dane pracowników pozostają w jednym miejscu. Amplify oferuje wszelkiego rodzaju ulgi administracyjne, których potrzebujesz: od mapowania GL po złożone problemy ze zgodnością, mają specjalistę gotowego do pomocy.

A gdy Twoja firma zostanie skonfigurowana na Amplify, łatwiej jest zobaczyć duży obraz. Dzięki wskazówkom ekspertów Amplify pomoże Ci podejmować mądrzejsze decyzje o tym, jak zwiększyć przychody, obniżyć koszty i zaoferować pracownikom jeszcze lepsze korzyści.

Wzmocnij ekrany danych i analiz PEO.

Oferują listę funkcji i usług, których można oczekiwać od najlepszych rozwiązań HR, w tym:

Rozwiązania płacoweOpcje korzyściZarządzanie prawami autorskimiKonserwacjaKompaniament Czas i pracaZarządzanie ryzykiem

Usługi Amplify pomagają zaoszczędzić firmom średnio 1 185 USD na pracownika rocznie. Jeśli Twoja firma zatrudnia 25 pracowników, to prawie 30 000 USD rocznie. Jeśli Twoja firma zatrudnia 100 pracowników, to 118 500 USD.

Bardzo lubię Amplify, ponieważ są bardziej ludzcy niż wielu innych dostawców PEO. I mam na myśli to dosłownie. Wszelkie problemy kadrowe są kierowane do rzeczywistej osoby, a nie do zautomatyzowanego call center.

Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązań w zakresie świadczeń, płac czy rozwiązań emerytalnych, Amplify zapewni Ci ochronę.

Ceny nie są dostępne na ich stronie internetowej, ale możesz poprosić o wycenę za darmo.

Insperity — najlepsze wsparcie dla małych firm z prostymi potrzebami w zakresie planu zdrowotnego

Insperity
Odwiedź Insperity

Kompleksowe rozwiązanie HR
Dostosowane ceny
Wybieraj spośród poszczególnych usług
Doskonała obsługa klienta

Porównaj oferty

Insperity istnieje od ponad 30 lat. Dostarcza pełne rozwiązania HR dla małych firm, a także przedsiębiorstw zatrudniających do 5000 pracowników.

Od momentu założenia w 1986 roku, Insperity zebrał długą listę nagród, akredytacji, osiągnięć i entuzjastycznych recenzji od swoich klientów.

Kompleksowe rozwiązanie HR Insperity obejmuje:

Świadczenia pracowniczeAdministracja HRPayrollZarządzanie ryzykiemComplianceZarządzanie talentówUsługi technologiczne

I nie martw się, jeśli nie potrzebujesz kompleksowego rozwiązania. Świetne są również jego indywidualne rozwiązania.

Podczas gdy Insperity może łatwo zarządzać potrzebami firm zatrudniających 150-5000 pracowników, polecam jego usługi małym i średnim firmomwnery zatrudniające mniej niż 150 pracowników.

Będziesz mieć również dostęp do aplikacji mobilnych na iOS i Androida, aby monitorować i zarządzać swoją firmą w podróży. To świetna opcja dla tych z Was, którzy lubią korzystać z najnowszych technologii w celu usprawnienia procesów.

Strona główna Insperity PEO.

Chociaż firma jest duża, nadal zapewnia doskonałą obsługę klienta i wie, jak współpracować z właścicielami małych firm.

Kolejną najważniejszą cechą Insperity jest jego elastyczność. W przeciwieństwie do innych dostawców PEO na rynku, Insperity nie zamknie Cię w długoterminowej umowie. Możesz anulować w dowolnym momencie, o ile powiadomisz ich z 30-dniowym wyprzedzeniem.

Insperity nie podaje cen swoich usług online. Musisz porozmawiać z zespołem sprzedaży, aby uzyskać niestandardową wycenę.

Potencjalną wadą korzystania z Insperity dla usług PEO jest to, że opcje planu zdrowotnego są ograniczone. W przeciwieństwie do innych dostawców, Insperity oferuje tylko plany zdrowotne od jednego dostawcy ubezpieczenia zdrowotnego.

Więc jeśli Twoja firma chce dać swoim pracownikom wiele opcji opieki zdrowotnej, powinieneś poszukać gdzie indziej na mojej liście. Ale zwykle nie stanowi to problemu dla właścicieli małych firm.

Paychex — Najlepszy do outsourcingu płac i zgodności podatkowej

Paychex
Zacznij już dziś!

Pełna obsługa lub indywidualne plany
Ceny oparte na liczbie pracowników
Dedykowane wsparcie HR managera
Używany przez ponad 670 000 firm

Zacznij już dziś!

Podczas gdy Paychex jest najbardziej znany ze swoich usług płacowych online, jest również dostawcą PEO z pełną obsługą.

Jednym z największych wyróżników Paychex jest sposób, w jaki świadczy usługi PEO. Każda firma, która współpracuje z Paychex, otrzymuje dedykowanego specjalistę HR. Kiedy zadzwonisz po pomoc, będziesz rozmawiać z kimś, kto zna Twoją firmę.

W niektórych przypadkach ten dedykowany menedżer HR może być nawet na miejscu w Twoim biurze. Na przykład Paychex PEO ma dedykowanych przedstawicieli ds. Bezpieczeństwa, którzy mogą pomóc Twojej firmie spełnić przepisy ustanowione przez OSHA (Occupational Safety and Health Administration).

Strona główna Paychex PEO.

Współpracując bezpośrednio z Twoimi pracownikami, Paychex przenosi outsourcing HR na wyższy poziom. Ponieważ Paychex tak ściśle współpracuje z Twoją firmą, ułatwia to ocenę ryzyka w miejscu pracy i zajęcie się kluczowymi obszarami odpowiedzialności.

Oto niektóre z najważniejszych funkcji i korzyści płynących z korzystania z Paychex jako dostawcy PEO:

Plany ubezpieczenioweCzas i frekwencjaAdministracja wypłatKonta świadczeń pracowniczych (HSA, FSA, HRA)Plany 401 (k)RekruitingPraca dla pracownikówZarządzanie ryzykiemUbezpieczenie na wypadek bezrobocia

Podobnie jak inni dostawcy PEO, Paychex oferuje również indywidualne usługi, jeśli nie potrzebujesz pełnego planu usług.

Jest to tyle lub tak mało pomocy, jakiej potrzebujesz. Możesz użyć Paychex PEO po prostu, aby zdjąć listę płac i niezbędny HR z talerza – nigdy więcej nie myśl o zmianie IRS. Możesz też użyć go do skonfigurowania kompleksowego zarządzania wydajnością lub inicjatywy bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Cena za usługi Paychex PEO jest oparta na liczbie pracowników, których posiadasz. Poproś o bezpłatną konsultację już dziś, aby dowiedzieć się, jaki jest dokładny koszt dla Twojej firmy.

ADP TotalSource — Najlepsze plany 401 (k) dla organizacji średniej wielkości

Adp
Odwiedź ADP

Kompleksowe rozwiązania PEO
Pulpit nawigacyjny i aplikacja mobilna
Plany 401 (k)
Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Poproś o wycenę

ADP jest liderem w branży oprogramowania dla zasobów ludzkich. Świadczy usługi dla firm o różnych kształtach i rozmiarach.

ADP oferuje również TotalSource, ich kompleksowe rozwiązanie PEO.

Jest to świetna opcja dla właścicieli małych i średnich firm. Niezależnie od tego, czy masz 1-49 pracowników, 50-999 pracowników, czy ponad 1000 członków w swoim zespole, ADP ma dla Ciebie plan.

ADP TotalSource służy do zarządzania zasobami ludzkimi, talentami, płacami, świadczeniami pracowniczymi i oceną ryzyka.

Jako właściciel małej firmy możesz korzystać z ADP, aby zapewnić swoim pracownikom opiekę medyczną, dentystyczną i wzrokową klasy korporacyjnej. Ponadto ADP oferuje również plany 401 (k).

Technologia wykorzystywana przez ADP jest największym wyróżnikiem tego dostawcy PEO. Wszystko, od kadr po płace, świadczenia i rekrutację, można uzyskać dostęp i zarządzać nim za pomocą aplikacji mobilnej lub łatwego w użyciu pulpitu nawigacyjnego.

Strona główna ADP TotalSource

Ale prawdopodobnie najlepszą cechą ADP jest obsługa klienta.

Oczywiście Twoi pracownicy będą mieli pytania. Niezależnie od tego, czy chodzi o ich wynagrodzenie, świadczenia, czy coś innego, co należałoby do kategorii HR. Zamiast zawracać Ci głowę tymi pytaniami, Twoi pracownicy mogą po prostu skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem ADP.

Kompetentny i przyjazny personel ADP poprowadzi Cię przez zatrudnienieWe właściwym kierunku, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania lub pomóc im wybrać plan, który odpowiada ich potrzebom.

Lubię ADP, ponieważ ma również rozwiązania branżowe dla firm w następujących kategoriach:

Restauracja i hotelarstwoProdukcjaOpieka zdrowotnaBudowaRząd i edukacjaNiedochodniedochodyUsługi profesjonalne i techniczneUsługi finansowe

ADP świadczy usługi i technologię PEO w ponad 140 krajach na całym świecie.

Jedynym potencjalnym minusem korzystania z ADP TotalSource jest wielkość firmy. Ponieważ ADP jest tak duży, możliwe, że Twoja mała firma może czuć się tak, jakby gubiła się w tasowaniu.

Justworks — najlepsze rozwiązanie dla firm zatrudniających na dużą skalę

JustWorks
Odwiedź JustWorks

Plany Basic i Plus
Łatwe skalowanie w miarę wzrostu
Szeroki zakres usług
Obsługa klienta 24/7

Porównaj oferty

Justworks jest dostawcą peO oferującym pełen zakres usług w zakresie płac, zasobów ludzkich, zgodności i świadczeń pracowniczych.

Oprócz świadczeń, takich jak ubezpieczenie zdrowotne, wzrokowe i dentystyczne, Justworks zapewnia również szeroki zakres usług w zakresie zgodności. Obsługuje zgłoszenia W-2 i 1099, ubezpieczenie na wypadek bezrobocia i odszkodowania pracownicze.

Justworks ma zautomatyzowany system płacowy do bezpośredniego wpłaty, płacenia dostawcom i kontrahentom oraz integracji z oprogramowaniem księgowym, takim jak Quickbooks i Xero.

Strona główna Justworks

Kolejną zaletą Justworks jest to, że może zaspokoić potrzeby firm każdej wielkości. Oznacza to, że można go łatwo skalować wraz z Tobą w miarę rozwoju Twojej firmy.

Oto przegląd planów i cen w oparciu o wielkość firmy:

Podstawowe — płace, narzędzia kadrowe, świadczenia i zgodność

Mniej niż 25 pracowników – 49 USD miesięcznie na pracownika25-99 – 44 USD miesięcznie na pracownika100-174 – 39 USD miesięcznie na pracownika175 + – Ceny niestandardowe

Plus — dostęp do usług medycznych, dentystycznych i wizyjnych

Mniej niż 25 pracowników – 99 USD miesięcznie na pracownika25-99 – 89 USD miesięcznie na pracownika100-174 – 79 USD miesięcznie na pracownika175 + – Ceny niestandardowe

Możesz zaoszczędzić 15% na wszystkich planach, gdy podpisujesz umowę roczną.

Lubię Justworks, ponieważ daje tak wiele opcji. Nie jesteś zmuszony do skorzystania z pakietu ubezpieczenia zdrowotnego, ale jest on dostępny, jeśli chcesz. Jeśli dopiero zaczynasz i dopiero zaczynasz współpracować z dostawcami usług PEO, zawsze możesz zacząć od planu Basic i przejść na Plus, gdy będziesz gotowy.

Justworks oferuje obsługę klienta 24/7. Firma jest nowoczesna i wciąż rozwija się w szybkim tempie, więc spodziewam się, że w przyszłości będą nadal świadczyć doskonałe usługi.

Jedynym prawdziwym minusem Justworks jest brak doświadczenia. Istnieją inni dostawcy usług PEO, którzy działają na rynku od dziesięcioleci.

Odwiedź JustWorks, aby dowiedzieć się więcej.

VensureHR — najlepsze rozwiązanie dla firm zatrudniających mniej niż 50 pracowników

Vensure PEO
Porównaj oferty

Kompleksowe rozwiązania PEO
Ponad 4 miliardy w rocznym przetwarzaniu płac
Ponad 250 000 pracowników
Idealne dla małych firm!

Porównaj oferty

VensureHR oferuje pełną gamę rozwiązań HR, które pomagają uprościć procesy.

Ich usługi obejmują:

Administracja płacamiRozwiązania korzyściZarządzanie ryzykiemRozwiązania compHR pracowników

Chociaż jej usługi są wystarczająco solidne dla firm z wielu różnych branż i rozmiarów, koncentruje się na pomaganiu małym firmom w zarządzaniu ich rozwiązaniami HR.

Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem małej firmy, możesz skupić się na wyciąganiu dźwigni, które zamiast tego zwiększają wzrost.

Wiele usług PEO nie będzie skłonnych do pracy z mniej niż 100 pracownikami, ale VensureHR ma specjalne usługi dla firm zatrudniających od 1 do 49 pracowników.

Oznacza to, że małe firmy mogą uzyskać wszelką potrzebną pomoc, nawet jeśli nigdy nie planują ogromnego wzrostu. Nadal będą mogli oferować kompleksowe świadczenia bez konieczności zatrudniania pełnoetatowej osoby w domu.

Jeśli Twoja firma przekroczy 50 pracowników, VensureHR ma dedykowane plany również dla średnich i dużych firm.

Ceny są zaciemnione na stronie internetowej VensureHR, ale możesz poprosić o wycenę w dowolnym momencie, wypełniając formularz.

TriNet — Najlepsze opcje korzyści zdrowotnych dla małych i średnich firm

TriNet
Porównaj oferty

W biznesie od ponad 30 lat
Duża dbałość o szczegóły
Rozwiązania niszowe
Ponad 16 000 klientów!

Porównaj oferty

Jeśli jesteś małą firmą, która nie planuje ogromnego wzrostu, TriNet jest zdecydowanie wart sprawdzenia. Oferuje wiele usług PEO dla firm zatrudniających mniej niż 100 pracowników, w tym plany flub zaledwie pięć.

Na pierwszy rzut oka TriNet jest dość podobny do niektórych innych w branży. Ale oferuje również niszowe rozwiązania dla:

Doradztwo HROpcje korzyściPayrollOdmykanie ryzykaTechnologia

TriNet wyróżnia się jako jeden z najlepszych dostawców PEO ze względu na swoją obsługę i dbałość o szczegóły. Niezależnie od tego, czy chodzi o proces rekrutacji, onboarding, czy po prostu codzienne pytania dotyczące świadczeń lub statusu pracownika, TriNet jest do dyspozycji wszystkich tych potrzeb.

TriNet nie stara się odwoływać do większych organizacji. W rzeczywistości usługi są podzielone według wielkości pracowników na następujące trzy kategorie:

5-19 pracowników20-99 pracowników100+ pracowników

Polecam TriNet tym z Was, którzy mieszczą się na dolnym końcu tej skali. Firma zatrudniająca ponad 500 lub 1000 pracowników powinna szukać gdzie indziej.

TriNet oferuje szeroką gamę opcji świadczeń zdrowotnych dla pracowników za pośrednictwem firm ubezpieczeniowych, takich jak United Healthcare, Kaiser Permanente, Aflac, Aetna i MetLife.

TriNet współpracuje również z dużymi markami, aby oferować małym firmom i pracownikom zniżki rynkowe. Niektóre z tych marek to Verizon, AT & T, Hyatt i Avis.

Jak znaleźć najlepszych dostawców usług PEO

W USA jest 957 firm PEO! Dowiedz się, który z nich najlepiej pasuje do Twoich konkretnych potrzeb. Wpisz poniżej swój kod pocztowy, aby rozpocząć.

Istnieje sporo informacji, które należy wziąć pod uwagę przy ocenie dostawcy usług PEO. Ponieważ tak wiele firm wydaje się oferować podobne usługi, wybór najlepszego dopasowania do Twojej firmy może być wyzwaniem.

Przeprowadzę Cię przez metodologię, której użyliśmy do opracowania tego przewodnika. Możesz również korzystać z tych funkcji podczas procesu wyszukiwania.

Ceny

Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest cena rozwiązań PEO. Ułatwi to wyeliminowanie opcji, które mogą być poza Twoim przedziałem cenowym.

Niestety, rzadko zdarza się, że dostawca PEO umieszcza ceny na swojej stronie internetowej. Ponieważ tak wiele o tej branży jest dostosowane, musisz porozmawiać z przedstawicielem handlowym, aby uzyskać wycenę.

Ale jeśli szukasz dostawcy z przejrzystymi cenami, Justworks będzie najlepszą opcją do rozważenia. Oferuje proste ceny PEO dla maksymalnie 174 pracowników – po tym momencie będziesz musiał skontaktować się z niestandardową wyceną.

Świadczenia pracownicze

Podczas gdy dostawca PEO ma obniżyć koszty, ułatwiając życie jako właściciel firmy, powinien również mieć pozytywny wpływ na Twoich pracowników.

Rzeczy takie jak plany emerytalne, ubezpieczenie zdrowotne, dentystyczne i wizja oferowane przez PEO będą atrakcyjne dla Twoich pracowników. Nie tylko uszczęśliwi to Twoich pracowników, ale także pomoże Ci zatrudnić talenty na najwyższym poziomie.

Kolejną zaletą jest to, że wszystkie te korzyści są łatwo dostępne. Twój dostawca PEO pomoże Ci się skonfigurować, a pracownicy będą zarządzać wszystkim za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego.

Nigdy więcej zamieszania podczas otwartej rejestracji, tylko prosty proces, który ludzie mogą śledzić. Na przykład w Justworks pracownicy przechodzą przez każdy krok. Jeśli potrzebują informacji lub wyjaśnień, zawsze wystarczy jedno kliknięcie.

Pulpit nawigacyjny korzyści w usłudze Justworks PEO

Niektórzy dostawcy PEO współpracują tylko z jedną firmą ubezpieczeniową, podczas gdy inni zapewniają szeroki zakres opcji. Tak więc, jeśli różne plany od różnych dostawców są dla Ciebie ważne, upewnij się, że znajdziesz rozwiązanie PEO, które może zaspokoić te potrzeby.

Samoobsługa pracownicza

Najlepsi dostawcy PEO oferują technologię samoobsługi pracowników. Niezależnie od tego, czy jest to aplikacja, czy portal internetowy, Pracownicy mogą uzyskać dostęp do kluczowych informacji związanych z ich wynagrodzeniem, statusem pracownika lub świadczeniami.

Jeśli opcje samoobsługi nie są wystarczające, chcesz mieć pewność, że Twój dostawca PEO będzie dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania przez telefon, e-mail lub czat na żywo dla Twoich pracowników.

Twoi pracownicy powinni być w stanie to zrobić bez konieczności bezpośredniego przechodzenia przez Ciebie, aby porozmawiać z zewnętrznym przedstawicielem HR.

Wielkość firmy i branża

Startup z pięcioma pracownikami i franczyzą zatrudniającą 2000 pracowników w 50 lokalizacjach nie będzie dostępny na rynku dla tego samego dostawcy usług PEO. Poszukaj dostawców, którzy współpracują z firmami podobnymi do wielkości Twojej firmy.

Ponadto niektórzy dostawcy PEO specjalizują się w niektórych branżach. Idealnie byłoby, gdybyś chciał współpracować z dostawcą, który rozumie Twoją branżę, gdy tylko jest to możliwe.

Jest tylko tyle badań, które możesz zrobić samodzielnie za pomocą zasobów publicznych. Sugeruję krótką listę najlepszych wyborów i skontaktowanie się z nami. Mogą dostarczyć referencje od innych firm pracują z osobami, które pasują do Twojej wielkości i branży. Jeśli nie mogą, może to być czerwona flaga.

Znalezienie dostawcy USŁUG PEO, który już wie, jak wspierać Twoją organizację, jest najlepszym scenariuszem.

Podsumowanie najważniejszych usług PEO

Zatrudnienie dostawcy usług PEO może zaoszczędzić czas i pieniądze, jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu listy płac, zarządzaniu świadczeniami i obsłudze zadań HR.

Nie każda firma szuka tego samego w rozwiązaniu PEO. Niektóre firmy chcą pełnego pakietu PEO, podczas gdy inne chcą po prostu zewnętrznego przedstawiciela HR. Niektóre usługi PEO są specyficzne dla branży, podczas gdy inne są przeznaczone dla firm o określonej wielkości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.