POSŁUCHAJ: Hamdi uwalnia oczekiwany singiel „Counting” feat. Księżniczka Supergwiazda

Hamdi wydaje ten nowy singiel Heat po fali wsparcia ze strony przemysłu i fanów. Na początku tego roku artysta wydał „Skanka”, utwór, który był grany przez największe nazwiska w branży, w tym Skrillex, John Summit, Zeds Dead, Troyboi, Baauer, Subtronics i nie tylko. „Counting” jest najnowszym i najwspanialszym z jego nadchodzących wydawnictw. Super taneczny, ciężki bas, perfekcyjnie wyczesany w prawdziwym stylu Hamdi, „Counting” z pewnością podbije DDJ w całej Ameryce.

Zdobywając uznanie cenionych postaci brytyjskiej sceny undergroundowej, w tym DJ EZ, Skream, Sherelle i Mala, Hamdi po cichu wspina się na szczyty muzyki elektronicznej w ciągu ostatnich kilku lat. Ma także zagrać w Deadrocks 2023, corocznym festiwalu muzycznym Zeds Dead w Morrison w Kolorado.

Artysta ma również do wydania kolejny utwór, o którym mówiono wcześniej, ale teraz jest to potwierdzona współpraca z ciężkim Skrillexem, który, miejmy nadzieję, zostanie wydany na tajemniczym trzecim albumie Skrillexa z 2023 roku. Skrillex zamieścił zapowiedź utworu na swoim instagram na początku tego tygodnia. Wygląda na to, że Hamdi będzie miał wspaniałe lato w 2023 roku.

Utworu „Counting” Hamdiego można już posłuchać na Deadbeats na Spotify. Zajrzyj tu ponownie, aby uzyskać informacje o nadchodzących wydawnictwach Hamdiego.

POSŁUCHAJ: Hamdi uwalnia oczekiwany singiel „Counting” feat. Księżniczka Supergwiazda