Seryjny gwałciciel „potwora” używał aplikacji randkowych do lokalizowania, napaści seksualnej i okradania ofiar płci żeńskiej: szeryf

Antonius Donshe Randolph (szeryf hrabstwa Richland

Antonius Donshe Randolph (biuro szeryfa hrabstwa Richland)

Władze w Karolinie Południowej twierdzą, że złapały seryjnego gwałciciela, który używał „różnych aplikacji”, aby zwabić ofiary w niebezpieczne miejsca, w których mógł je zaatakować. Antonius Donshe Randolph29-latek został aresztowany w zeszły weekend i oskarżony o liczne przestępstwa, w tym przestępstwa seksualne pierwszego stopnia, porwanie, napaść pierwszego stopnia i pobicie oraz posiadanie broni podczas brutalnej zbrodni, akta sprawdzone przez Law & Crime.

Według szeryfa hrabstwa Richland Leona Lottaśledczy uważają, że Randolph popełniał przestępstwa w społeczności od ponad roku i jest odpowiedzialny za co najmniej pięć ataków na kobiety, ale podkreślili, że prawdopodobnie ofiar jest więcej.

„Zabraliśmy potwora z naszych ulic. Modlę się, aby nie ujrzał ponownie światła dziennego i nie sądzę, aby ujrzał światło dzienne” – powiedział Lott podczas poniedziałkowej popołudniowej konferencji prasowej. „Będziemy nadal stawiać mu zarzuty za wszystko, co możemy. Jest jedno miejsce, w którym musi pozostać do końca życia, a jest nim więzienie. Nie musi znowu wychodzić na ulice”.

Warto przeczytać!  Dentysta z Wisconsin winny niszczenia zębów pacjentów w celu zarobienia pieniędzy

Szeryf powiedział, że uważa się, że pierwszy atak miał miejsce w listopadzie 2021 r., kiedy zadzwoniła kobieta i powiedziała, że ​​zaatakował ją mężczyzna. Uważa się, że drugi atak miał miejsce w sierpniu 2022 r., kiedy Randolph rzekomo dokonał napaści seksualnej na kobietę, którą poznał w aplikacji randkowej. Stamtąd częstotliwość ataków wzrosła wykładniczo, a dwie ofiary twierdziły, że zostały napastowane seksualnie przez mężczyznę, którego poznali za pośrednictwem aplikacji randkowej w grudniu 2021 r. i styczniu 2022 r.

Początkowo śledczy nie zdawali sobie sprawy, że ataki były ze sobą powiązane, dopiero kilka miesięcy po pierwszym ataku. Ale po pracy z tymi samymi pielęgniarkami, które leczyły ofiary, i grupą rzeczników ofiar o nazwie Pathways to Healing, szeryf Lott powiedział, że śledczy „zaczęli składać sprawę i zdali sobie sprawę, że mamy seryjnego gwałciciela, który żeruje na kobietach”.

Warto przeczytać!  Mężczyzna z Florydy rzekomo zastrzelił młodą dziewczynę i siebie w morderstwie-samobójstwie: raport

“[Randolph] używał różnych aplikacji, aby skłonić ich do przybycia w określone miejsce” – powiedział szeryf. „Czasami nosił maskę, aby ukryć swoją tożsamość. Czasami miał broń, czasami nóż, i zaczęliśmy łączyć te sprawy w kryminalistyce i robić inne rzeczy, aby spróbować go złapać.

Na podstawie dochodzenia szeryf powiedział, że detektywi zdali sobie sprawę, że Randolph „prawdopodobnie miał zamiar zrobić kolejny” i przystąpili do aresztowania.

W momencie aresztowania Randolph rzekomo posiadał maskę, nóż i zabawkę erotyczną, co według szeryfa Lotta „pasuje do informacji, które uzyskaliśmy z poprzednich napaści na tle seksualnym”.

„Przerażające jest to, że nie zamierzał przestać, dopóki my go nie powstrzymaliśmy” – powiedział szeryf Lott.

Szeryf zachęcił każdą osobę, która mogła zostać zaatakowana przez Randolpha, do powiadomienia detektywów, czy chcą postawić go przed sądem, czy po prostu uzyskać pomoc w radzeniu sobie z następstwami takiego doświadczenia.

Warto przeczytać!  Niebinarna stewardesa Alaska Airlines pozywa za jednolite przepisy

To zdanie zostało powtórzone przez dyrektora wykonawczego Pathways to Healing Rebeka Lorick.

„Po napaści seksualnej jest to tak traumatyczne przeżycie, a konieczność zgłoszenia tego komuś, kogo nawet nie znasz, może być jeszcze bardziej traumatyczna” – powiedziała podczas konferencji prasowej. „Jesteśmy częścią tego procesu tylko po to, aby go nieco usprawnić. Dosłownie trzymamy [the victims’] ręce podczas tego procesu.

Pathways to Healing obsługuje całodobową infolinię i można się z nią skontaktować pod numerem 803-771-7273.

Randolph jest obecnie przetrzymywany za kaucją w wysokości 250 000 USD i ma stawić się w sądzie we wtorek.

Obejrzyj konferencję prasową szeryfa poniżej.

(zdjęcie za pośrednictwem biura szeryfa hrabstwa Richland)

Masz wskazówkę, którą powinniśmy znać? [email protected]