Słuchaj nieprzerwanych hitów nominowanych do GRAMMY® Beyoncé, Harry’ego Stylesa, Adele i wielu innych

Co mają wspólnego Adele, Beyoncé, Brandi Carlile, Jack Harlow, Miranda Lambert, Lizzo, Red Hot Chili Peppers, Harry Styles, Taylor Swift i The Black Keys? Wszyscy są nominowani do tegorocznych nagród GRAMMY Awards® i wszyscy grają muzykę na kanale GRAMMY® (rozdział 105)!

Kliknij tutaj, aby przesyłać strumieniowo kanał GRAMMY na SiriusXM

Do dyspozycji od 24 stycznia do 7 lutego, GRAMMY® Channel świętuje artystów, albumy i piosenki nominowane do 65. dorocznej gali GRAMMY Awards®. Słuchacze mogą również spodziewać się muzyki od GRAMMY Lifetime Achievement Award Honorees®, takich jak Nirvana i Nile Rodgers, a także ekskluzywnych wywiadów z największymi gwiazdami muzyki zza kulis podczas rozdania nagród z gospodarzami SiriusXM i Harveyem Masonem Jr., CEO Akademia Nagrań®.

Wszystko to prowadzi do transmisji SiriusXM na żywo z czerwonego dywanu od Music’s Biggest Night® 5 lutego.

Warto przeczytać!  Znaleziska Meri Brown firmy Sister Wives "Odwaga" Po rozłamie Kody Brown

Wróć do ekskluzywnych chwil SiriusXM z niektórymi nominowanymi poniżej.

6 nominacji w tym roku

Harry dołączył do Mikeya Piffa i SiriusXM Hits1, aby porozmawiać o swoim nominowanym do nagrody GRAMMY® albumie, Harry’s House, i wyjaśnić, co go w nim ekscytuje, co ma nadzieję, że ludzie wyniosą ze słuchania, oraz znaczenie utworu „As It Was” ( a także co myśli o tym, że jest to trend TikTok).

5 nominacji w tym roku

Lizzo ujawnia, że ​​napisała ponad 200 piosenek — wszystkie skupione na miłości — na swój nominowany do nagrody GRAMMY® album Special.

7 nominacji w tym roku

Przed wydaniem swojego nominowanego do nagrody GRAMMY® albumu 30 Adele opowiada Johnowi Mayerowi, jak to jest wydawać muzykę z rocznym opóźnieniem, z tekstami, do których być może już się nie odnosi.

Warto przeczytać!  Sezon 15 „RuPaul's Drag Race”: jak oglądać i przesyłać strumieniowo online

1 nominacja w tym roku

Najnowszy album Red Hot Chili Peppers, I’m With You, jest w tym roku nominowany do nagrody GRAMMY® dla najlepszego albumu rockowego. Hit zespołu „Dani California”, który zespół wykonał na żywo dla SiriusXM w Apollo Theatre, zdobył nagrodę dla najlepszego występu rockowego duetu lub grupy z wokalem na 49. dorocznej ceremonii rozdania nagród GRAMMY®, a Stadium Arcadium zdobyło nagrodę dla najlepszego albumu rockowego w tym samym roku.