Snoop Dogg podnosi na duchu „depresyjnego” Tyrese’a przemówieniem motywacyjnym: „Bóg wie, że tego potrzebowałem”

Snoop Dogg podniósł na duchu Tyrese’a podczas rozmowy telefonicznej z „pogrążonym w depresji” aktorem.

Tyrese wszedł na Instagram w czwartek (25 maja), aby powiedzieć swoim 17 milionom obserwujących, że zmaga się z depresją, jednocześnie udostępniając nagranie swojej rozmowy ze swoim „wielkim ziomkiem” Snoopem.

„Byłem przygnębiony i publikowałem swoje surowe słabości w Internecie” – napisał. „Bóg wie, że potrzebowałem tego telefonu od mojego wielkiego ziomka Snoop Dogga”.

W rozmowie telefonicznej Tha Doggfather pochwalił Tyrese’a za bycie bezbronnym na swoim nadchodzącym albumie i okazał mu wsparcie w trudnych chwilach.

„Widzisz tych wszystkich ludzi, których wymieniasz? Przemysł nagraniowy ich nie szanuje i nie rozumie pieprzonego gówna wagi ciężkiej, które rzucasz na tę płytę” – powiedział Snoop Dogg. „Wypowiadasz mi te imiona, łaskocząc mnie na różowo; wymawiasz ich nazwiska wytwórni płytowej, wiesz co oni powiedzą? Ten czarnuch nie miał przeboju od 20 lat. Cholera, czarnuchu, nie damy rady z tym gównem, czarnuchu.

„To jest zdrowie psychiczne. To są relacje. To całe gówno, przez które przechodzi świat w jednym pakiecie. I mój czarnuch sobie z tym radzi, ty właściwie radzisz sobie z tym przez ból związany z tą płytą. Pomożesz komuś innemu nauczyć się, jak żyć w bólu i sprawić, by był to piękny ból”.

Snoop kontynuował: „Ty mój czarnuchu, cuz. Nigdy nie pozwolę ci spuścić pierdolonej głowy i zrobić nic, co byłoby niewłaściwe. Będę cię obserwował z boku, a kiedy Bóg i oni rozmawiają ze mną z góry, wtedy wkraczam i robię to, co robi Kim. Pracujemy dla tego samego Boga, mój czarnuchu, musisz to wiedzieć.

„Nie można pytać o te wszystkie anioły, które otaczają cię teraz, kiedy najbardziej ich potrzebujesz. Nie ma wokół ciebie frajerów, tylko anioły. Powiedz, że kłamię. Odnaleźli drogę od ciebie, bo teraz jesteś pobożny”.

Tyrese opublikował klip wkrótce po tym, jak pojawił się film, na którym twierdzi, że jego była żona Samantha Lee poślubiła go dla „pieniędzy” i „statusu” pośród pary walczącej w sądzie.

„Opuściłem salę sądową podczas procesu rozwodowego i zdałem sobie sprawę, że to nigdy nie była miłość; to była tylko transakcja” – powiedział. „Wow, więc zrobiliśmy całe małżeństwo i spędziliśmy cały okres posiadania dziecka i zakładania rodziny, tylko po to, aby dowiedzieć się, że chodziło tylko o pieniądze… status?”

Tyrese zatrzymany przez „rasistowskiego” sędziego, który nakazuje mu wykrztusić 650 000 $ w bitwie o opiekę

Dodał: „Wyobraź sobie, że jestem jedynym aktorem w związku, który zdał sobie sprawę, że byłem w związku przez pięć lat z jednym z najlepszych aktorów, jakich kiedykolwiek spotkałem w moim pieprzonym życiu”.

Na początku tego roku Tyrese ujawnił, że jego nadchodzący podwójny album Beautiful Pain został zainspirowany jego niedawnym rozwodem, otwierając się na trudności mężczyzn w okazywaniu wrażliwości i mówieniu swojej prawdy, kiedy coś przechodzą.

To nie pierwszy raz, kiedy Snoop Dogg przez lata wspierał Tyrese’a. Kiedy matka aktora zmarła w lutym 2022 roku, Snoop napisał w poście na Instagramie: „Bądź silny, przyjdę do ciebie w tym tygodniu, jeśli chcesz się z tobą modlić i przytulać”.