Strażnicy Galaktyki vol. 3: Karen Gillan dzieli się szczerym vlogiem zza kulis tygodnia z życia Nebuli

Karen Gillan dzieli tydzień z życia Nebuli, pokazując film zza kulis powstawania Strażników Galaktyki vol. 3.

Jeśli potrzebujesz trochę więcej Strażników Galaktyki, aby przetrwać weekend, Karen Gillan ma coś dla Ciebie. Aktorka opublikowała zabawny 25-minutowy vlog, który przedstawia tydzień życia Nebuli na ostatnim planie filmowym Marvela. W filmie Karen Gillan wyjaśnia proces makijażu Nebuli, przechodzi przez plan i kręci sceny. Jeśli nie widziałeś filmu, jest kilka momentów spoilera, więc ostrzegam.

„Zdecydowałem się na stworzenie tego vloga, ponieważ zasadniczo przemyciłem iPada na plan Strażników Galaktyki vol. 3 i zdecydowałem się sfilmować wszystkie te materiały zza kulis, i miałem z tego powodu kłopoty” – powiedziała we wstępie Karen Gillan. „Tak naprawdę nie widziałem zbyt wielu rzeczy Marvela za kulisami, ale muszę założyć, że zbliżyłem się tak blisko, jak to tylko możliwe, do pokazania, jak kręci się jeden z tych filmów. Zabierałem aparat od samego rana do wieczora, przez wiele dni filmowania. To miał być jeden dzień z życia, ale tak mi się spodobał, że zamienił się w tydzień. Mam nadzieję, że spodoba ci się to ukradkowe spojrzenie na to, jak to jest spędzić tydzień grając w Nebulę!“

Powiązane prognozy kasowe: Mała syrenka zadebiutuje za ponad 100 milionów dolarów

Chociaż zawsze jest możliwe, że Nebula może powrócić w przyszłych filmach Marvela, Karen Gillan powiedziała, że ​​Guardians of the Galaxy Vol. 3 jest prawdopodobnie ostatnim rozdziałem dla jej postaci.

W najnowszej odsłonie serii Guardians of the Galaxy nasza ukochana grupa odmieńców osiedla się na Knowhere. Ale wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż wstrząśnięty stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swój zespół w niebezpiecznej misji ratowania życia Rocketa — misji, która, jeśli nie zakończy się pomyślnie, może doprowadzić do końca Strażników, jakich znamy.

Strażnicy Galaktyki vol. 3 jest teraz grany w kinach, więc koniecznie sprawdź recenzję naszego Chrisa Bumbraya i daj nam znać, co myślisz o filmie.