Swinging in the Vines: Maguuma Jungle Top 10 Vistas

PRZEWODNIKI

Maguuma Jungle jest wilgotna i ciemna, łącząc się z życiem w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Bądź czujny w domach Sylvari, Asura, Hyleków i Quaggana, ponieważ pnącza i pajęczyny, przez które manewrujesz, kryją nieprzyjazne stworzenia, które zjedzą cię na obiad. W krajobrazie znajdują się laboratoria Asura, eksperymenty i obozy przeplatające się z florą i fauną Sylvari.

W pierwszej dziesiątce GmaFog znajdą się The Grove, Rata Sum, Caledon Forest, Metrica Province, Brisban Wildlands, Sparkfly Fen, Mount Maelstrom. Regionu tego nie należy mylić z Sercem Maguuma lub Pustkowiami Maguuma.

Uwaga: Upewnij się, że grafika wygląda jak najlepiej, aby w pełni doświadczyć piękna. Na obrazach GmaFog są kształty, które prowadzą cię na minimapie. Podążaj za kształtami na minimapie w następującej kolejności: Strzałka, Kółko, Serce, Kwadrat, Gwiazda, a zaprowadzą Cię one do spektakularnych widoków. Zrzuty ekranu będą pokazywać, jak się tam dostać, a nie widoki samych widoków, ponieważ będziesz chciał sam doświadczyć niesamowitych scen!

10 – Mount Maelstrom obok punktu nawigacyjnego Old Sledge Site

Mount Maelstrom to rozległy obszar wulkaniczny, na którym trzeba walczyć z ognistymi ettinami i innymi stworzeniami. Na wschód od wulkanu na równinach, wąwozach, pustkowiach i morzu można spotkać golemy, inkwizycję, zmartwychwstałych i kraitów. W Mount Maelstrom nie brakuje rzeczy do walki ani shinies do farmy!

Ulubiony punkt widokowy GmaFog znajduje się w pobliżu punktu nawigacyjnego Old Sledge Site w południowo-wschodnim rogu Mount Maelstrom. Znajdziesz wyspę na południowy zachód od punktu nawigacyjnego, a wejście na wyspę znajduje się na północnym krańcu. Podążaj północno-wschodnim grzbietem do szczeliny, kierując się w górę i na południe do punktu widokowego. To niesamowity widok na obóz Sylvari na północny wschód od perspektywy.

9 – Torfowisko Iskrów – Słone Bagno

Torfowisko Iskrów jest pełen orriańskich nieumarłych, sługusów Zhaitana, uchodźców Hyleków, Wyld Hunt Valiants i Vigil Crusaders, ale w obszarze tego widoku znajduje się wiele wycieków powyżej, przy widoku. W obszarze poniżej znajdziesz obóz Hyleków, Ni-tiacua Hunters i Siamoth w pobliżu wody, z platyną i grzybami do farmy. Uważaj na szalone smoki bagienne, które są gotowe pożreć cię żywcem.

A teraz widok: z Saltflood Waypoint przejdź do mostów skalnych na północnym zachodzie i walcz z toksycznym szlamem. Skręcając na północny wschód, zobaczysz punkt widokowy, a kiedy dotrzesz do zepsutego zegara słonecznego, wskocz na przewróconą kolumnę, a następnie podążaj za upadłym filarem do punktu widokowego. Uważaj, aby nie spaść, ponieważ jest to długi bieg wsteczny. To imponujący widok na bagno i góry za nimi, pełne drzew, mchu i szlamu!

8 – Prowincja Metrica – Na Zachodnim Budynku Hinterlab

Prowincja Metrica jest siedliskiem Asurów, z prywatnymi laboratoriami, odrzuconymi eksperymentami i wieloma krajobrazami rozsianymi po całym kraju. Rośliny rosną na większości struktur z wieloma drzewami i bagnami w całej strefie. Na obszarze tej perspektywy znajdziesz pisklęta żmii z dżungli, żaby, zielone moa, golemy do naprawienia i badaczy Krewe, z którymi możesz porozmawiać.

Aby przenieść się do tego punktu widokowego, wybierz punkt nawigacyjny Hydrone Unit i pędź prosto na południe do zachodniego budynku Hinterlab. Bezpośrednio pod panoramą wskocz na róg cegieł, a następnie wdrap się po nachylonej półce na szczyt. Odbij się od zawieszonych bloków po prawej stronie na szczyt budynku, a widok będzie na wprost. Oglądanie tego będzie niespodziewanym spojrzeniem na wodospady za budynkiem, o których istnieniu GmaFog nie wiedział.

7 – Las Caledon – na północ od Ogham Wilds

Las Caledon jest domem dla Sylvari, gdzie mieszkają również Hylek i Quaggan. Ten obszar jest pełen Nightmare Courtier, stalkerów i pająków. Poniżej poniższej perspektywy jeźdźcy bryzy i wije dżungli są gotowi do ataku, gdy przechodzisz do wyzwania bohatera.

Zaczynając od Caer Astoria Waypoint, będziesz musiał zejść z grzybowej platformy i ruszyć na zachód. Gdy przejdziesz przez Nightmare Courtier, prześladowców i pająki, znajdziesz łuk z korzeniami. Zachowaj ostrożność, biegnąc pod łukiem korzeniowym i na północny zachód, ponieważ gdy dostaniesz się na odkrywkę do widoku, jest dziura. Ta scena to spektakularna panorama wodospadów i zieleni w tym małym zakątku strefy.

6 – Brisban Wildland – Strzaskane Henge

Ponieważ Mirkrise Waypoint jest czasami kwestionowany, Ulta Metamagicals Waypoint na północ od Mirkrise jest następnym najbliższym punktem do znalezienia. Ruszaj na południe do obozu Zakonu, który jest pełen członków Zakonu Ludzi, Popielców, Sylvari i Asuran, ciężko pracujących przy naprawie obozu. Będąc w Mirkrise Waypoint, wybierz zachodnie wyjście z obozu i skręć bezpośrednio na południe w stronę Shattered Henge, walcząc po drodze z wszelkiego rodzaju ptakami drapieżnymi i Hylekami. Przejdź przez mętny staw do dużych korzeni drzew na południowym obwodzie. Po lewej stronie punktu widokowego znajduje się zbocze, na które można się wspiąć, podejść do grzybów i wejść na korzenie tego ogromnego drzewa, na którym znajduje się punkt widokowy. Wizja pokaże ci masywne drzewo i strukturę korzeni wraz ze wszystkimi fontannami i wodospadami w okolicy.

5 – Rata Sum – Dolne piętro piramidy

Rata Sum jest początkowym domem Asurów, z budynkiem w kształcie piramidy jako centralnym punktem. Da to wrażenie geometryczne ze wszystkimi przejściami, które prowadzą do wielu obszarów. To świetne miejsce do zabawy w chowanego z przyjaciółmi.

Aby dostać się do ulubionej panoramy Rata Sum GmaFog, zacznij od Apprentice Waypoint i idź na północny wschód, a zobaczysz geometryczną strukturę z panelem kontrolnym. Dojdź do końca konstrukcji i wbiegnij po rampach. Film przedstawia Apprentice Carels i jego terrarium pełne genialnych, kolorowych roślin.

4 – Sparkfly Fen – na wschód od Martwe tereny Quinatla

Ten obszar Sparkfly Fen jest pokryty wijami dżungli, zielonymi moa, bazyliszkami, żółtym szlamem i świetlikami. Quinati Deadgrounds jest pełne zmartwychwstałych Hyleków, którzy zaatakują, jeśli podejdziesz zbyt blisko. Możesz znaleźć sadzonki figowca, korzenie palowe i pory do farmy.

Jadąc z Forvar’s Waypoint, kieruj się na północny wschód ścieżką do Quinatl Deadgrounds. Zanim faktycznie wejdziesz do obozu, skręć na południowy wschód w prawą stronę góry skał. Na szczyt prowadzi ścieżka biegnąca przez wije dżungli. Będąc na szczycie, spójrz na wzniesienie na wschodzie, a zobaczysz widok o jeden poziom niżej. Ta wizja to niesamowita przejażdżka kolejką górską przez wodospady.

3 – Brisban Wildlands – Obóz myśliwski Wyld

Punkt widokowy znajduje się po północnej stronie Obozu Myśliwskiego Wyld. Ten obszar Brisban Wildlands jest pełen roślinności, chat, które wyglądają jak wydrążone pnie drzew z kwiecistym akcentem, a poza obszarem rozstawiono sprzęt Asurańczyków. Wurmy, zielone moa i jelenie są na polach pod baldachimem. Duże wejście do tunelu znajduje się na zachód od obozu, gdzie spotkasz wielu skrittów.

Aby przejść do widoku, zacznij od Watchful Source Waypoint, przebiegnij przez Wyld Hunt Camp i na prawe zbocze góry, gdzie zobaczysz wychodnie skalne. Przyjrzyj się uważnie, a będziesz mógł manewrować, podskakując, przeskakując i podskakując do widoku. Przygotuj się na ekscytującą przejażdżkę wstecz przez obóz myśliwski Wyld.

2 – Gaj – Upper Commons

Gaj, który jest początkowym domem Sylvari, jest pełen roślinopodobnych struktur, flory i fauny w spokojnym otoczeniu. Spójrz w górę, aby zobaczyć piękne niebo i budowle. Widok znajduje się na północny wschód od Upper Commons Waypoint, więc idź ścieżką, aby się przyjrzeć. Jest piękny widok na księżyc, a widok na panoramę to przebłysk stacji rzemieślniczych, a jeśli przyjrzysz się uważnie, wodospad jest ukryty w roślinach.

1 – Prowincja Metrica – Regradacja heksanu

GmaFog dał ci opis prowincji Metrica w numerze 8. Na obszarze tej perspektywy obok wzgórza i wodospadu znajduje się Asuran Inquest Complex. Prawdopodobnie będziesz musiał walczyć z jakimś bog skale lub ettinem w drodze do tej perspektywy.

Biegnąc z Hexane Regrade Waypoint, idź na zachód wokół południowej części Inquest Outer Complex. Raz dookoła przejdź przez bramę i idź na północ pod górę. GmaFog uwielbia to, ponieważ pokazuje, jak struktura i natura łączą się z panoramą pełną wspaniałej roślinności i wodospadów otaczających kompleks.

Uwaga od GmaFog: To na razie moje ostatnie Top 10 widoków w Tyrii. Istnieje wiele innych nowych obszarów z widokami, w których możesz przeżyć przygodę. Osobiście uwielbiam szaleć przy każdej nowej scenie, do której mogę dotrzeć, nawet jeśli niektóre są trudne bez wierzchowców lub szybowców, więc daj z siebie wszystko, a jeśli zobaczysz taką, którą absolutnie pokochasz, podziel się nią z kimś i zaprzyjaźnij się! Miłego podróżowania po wszystkich nowych i starych krainach i do zobaczenia gdzieś tam!

o autorze

GmaFog
Redaktor

Ponieważ GmaFog uwielbia przygody w życiu, ekscytuje ją wszystko, co ją otacza. Oprócz pracy jako Web Production Assistant dla Franchise Update Media, dobrowolnie pisze i redaguje magazyn Gaiscioch. Uczęszcza do Westside Christian Church i uwielbia jeździć na misje do Rwandy z Africa New Life Ministries. W wolnym czasie Gma gra w gry z The Gaiscioch [GSCH] Rodzina i wnuki; para się fotografią; i bada pomysły rzemieślnicze. Zawsze możesz zadawać jej pytania, ponieważ lubi pomagać innym, zarówno w grze, jak i poza nią.

Zobacz profil

O Guild Wars 2

Guild Wars 2 to internetowa gra fabularna z dynamiczną walką, bogatym i szczegółowym uniwersum historii, inspirującymi krajobrazami do eksploracji, dwoma wymagającymi trybami gracz kontra gracz — i bez opłat abonamentowych!

Ucz się więcej

POWIĄZANE TREŚCI Z CAŁEJ SIECI

PODZIEL SIĘ SWOIMI MYŚLAMI