Ted Lasso i AFC Richmond z Apple TV+ w FIFA 23AppleInsider jest wspierany przez swoich odbiorców i może zarabiać prowizję jako partner Amazon i partner afiliacyjny od kwalifikujących się zakupów. Te partnerstwa partnerskie nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne.

Ted Lasso i AFC Richmond z Apple TV+ pojawią się w FIFA 23 jako grywalna drużyna, ale gracze Apple zostaną pominięci.

Electronic Arts zaprezentowało dodatki Apple TV + Ted Lasso, Coach Beard i inne gwiazdy, takie jak Jamie Tartt, Dani Rojas, Sam Obisanya, Roy Kent i Isaac McAdoo. Zespół będzie dostępny 30 września na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X i Series S, Xbox One, PC i Google Stadia.

Niestety, seria FIFA nie jest dostępna w systemach operacyjnych Apple.

Gracze mogą wybrać Teda Lasso jako grywalnego menedżera w trybie kariery lub zarządzać AFC Richmond, zamieniając ich na Premier League lub inną grywalną ligę trybu kariery.

AFC Richmond będzie można grać w trybie kariery, kick-off, meczach towarzyskich online i sezonach online, w tym na stadionie domowym Nelson Road Greyhounds.

W FIFA 23 Ultimate Team gracze będą mieli przedmioty do personalizacji, takie jak autentyczne zestawy, a jako menedżera klubu wybiorą Teda Lasso lub Trenera Brodę. Ponadto cała zawartość AFC Richmond będzie dostępna za pośrednictwem celów i wyzwań.

Ted Lasso to amerykański serial komediowy o tematyce sportowej na Apple TV+ opracowany przez Jasona Sudeikisa, Billa Lawrence’a, Brendana Hunta i Joe Kelly’ego. Serial opowiada o Tedzie Lasso, trenerze futbolu amerykańskiego w college’u, wynajętym do trenowania angielskiej drużyny piłkarskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.