Ten profesjonalny repeater Wi-Fi od Xiaomi jest dostępny w oszałamiającej cenie 😱

Chcesz tanio przenieść swoją sieć Wi-Fi do innego pokoju. Ten repeater Wi-Fi kosztuje mniej niż 10 euro w Electro Depot, ale uważaj, ilość jest ograniczona!

Za mniej niż 10 euro, Mi Wi-Fi Range Extender Pro, repeater Wi-Fi firmy Xiaomi, oferuje tylko podstawowe funkcje, ale nadal jest prostym i bardzo niedrogim sposobem na doprowadzenie Wi-Fi tam, gdzie jest potrzebne do typowych zastosowań, takich jak strumieniowe przesyłanie wideo lub po prostu surfowanie w Internecie. Jego teoretyczna prędkość 300 Mb/s jest wystarczająca do tych zastosowań, ale niekoniecznie będzie idealna do pobierania dużych plików czy grania online. Znajdziesz go za mniej niż 10 euro w Electro Depot!

Warto przeczytać!  Pomysły na prezent: 5 idealnych książek dla miłośników kina

Skorzystam z oferty

Szczegółowy opis wzmacniacza Xiaomi

Ten router oferuje podstawowe parametry techniczne 2020, głównym powodem jest to, że zapewnia Wi-Fi „n” tylko w paśmie 2,4 GHz. Większość współczesnych urządzeń Wi-Fi oferuje standard „ac”, a nawet nowszy „ax”, znany również jako Wi-Fi 6 zgodnie z nową nomenklaturą. Aby zająć się tym drugim, ten repeater Xiaomi oferuje zatem Wi-Fi 4. Jest trochę przestarzały w 2021 r., Ale bądźcie pewni, jeśli chodzi o Wi-Fi „kto może zrobić więcej, może zrobić mniej”, więc możesz podłączyć wszystkie najnowsze urządzenia .

Stary standard oferuje teoretyczne prędkości 300 Mb/s, co oznacza, że ​​jeśli masz stałe łącze światłowodowe o przepustowości 1 Gb/s, nie będzie ono w stanie przywrócić całej Twojej prędkości. Ale jeśli kupisz repeater Wi-Fi, to prawdopodobnie dlatego, że masz problem z zasięgiem sieci… i dlatego Twoja prędkość nie wynosi 300 Mb / s. Ze swoimi podstawowymi parametrami technicznymi, ten repeater nie jest i tak nie jest specjalnie zaprojektowany do zaawansowanych zastosowań, pomysł polega głównie na doprowadzeniu Wi-Fi tam, gdzie nie nadaje się do surfowania lub oglądania treści. Do tego będzie to więcej niż wystarczające.

Warto przeczytać!  Beau się boi: najnowszy zwiastun, data premiery, obsada i wszystko, co wiemy

Typowym przykładem może być pomieszczenie, w którym tablet nie łączy się dobrze, kuchnia, w której stosuje się przepisy, a nawet garaż, w którym majsterkujemy, aby wykonać samouczki. Konfiguracja jest stosunkowo łatwa i odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej w języku angielskim. Pamiętaj jednak o jednym: repeater może powtarzać tylko to, co odbiera, dlatego nie należy go umieszczać bezpośrednio w pomieszczeniu, w którym nie ma lub jest słaby odbiór, ale tuż przed nim.

Skorzystaj z tej niesamowitej oferty na Mi Wi-Fi Range Extender Pro mniej niż 10 euro.

Skorzystam z oferty

Co musisz wiedzieć o naszych dobrych planach

Ta treść jest dostarczana przez ekspertów z JDG.
Redakcja nie brała udziału w jego realizacji. Możliwe, że ta publikacja zawiera link partnerski: e-sprzedawca może wtedy zapłacić nam prowizję (dla Ciebie nic się nie zmienia). Ceny podane w tym artykule mogą ulec zmianie.

Warto przeczytać!  Perfect Grind, zupełnie nowa gra o łyżwiarstwie inspirowana serią Tony Hawk Pro Skater, otwiera zamówienia przedpremierowe przed premierą w przyszłym miesiącu