To nie jest ćwiczenie: Cayde-6 może jednak żyć w Destiny 2

Podczas PlayStation Showcase po raz pierwszy zobaczyliśmy zwiastun Destiny 2 Final Shape, ostatniego rozszerzenia sagi Światło i ciemność. I chociaż wielu spodziewało się zobaczyć Świadka, wielu było wstrząśniętych widokiem Cayde’a-6.

Cayde-6 może nie być martwy w Destiny 2

Strażników definiują dwie rzeczy: ich rola Wybrańców Podróżnika oraz ich nieśmiertelność. Nieśmiertelność, która jest uwarunkowana przetrwaniem ich Ducha. Co sprawia, że ​​utrata Strażnika jest jeszcze bardziej bolesna.

I kilka zgonów wstrząsnęło społecznością Destiny 2, na przykład utrata Cayde-6, Hunter Vanguard. Cayde-6 był obecny na samym początku Destiny 2, oferując wskazówki i poczucie lekkości, które równoważyły ​​Zavalę i Ikorę. A w czasach takich jak Czerwona Wojna jego umiejętność znajdowania humoru i radości sprawiła, że ​​był uwielbiany przez wielu Strażników.

Dlatego jego śmierć w 2018 roku, podczas ucieczki z Więzienia Starszych, wstrząsnęła tak wieloma do głębi. Ale teraz wygląda na to, że Cayde-6 może wrócić. W zwiastunie The Final Shape wydanym podczas PlayStation Showcase widzimy, jak Ikora rozmawia z Cayde-6 na szczycie bujnej góry. Cayde-6 jest wyposażony w coś, co wygląda jak jego kultowy rewolwer ręczny Ace of Spaces. Ale teraz ma widmowe traktowanie Pochwyconych, a na niebie powyżej znajduje się różowy trójkątny portal, który Świadek wyciął w Podróżniku.

Czy to jest druga strona portalu? Jak zmartwychwstał Cayde-6? Gdzie jest jego Duch? Dlaczego jego broń ma ten Pochwycony połysk? Jak tam Ikora, albo czy w ogóle tam jest? Jest tak wiele pytań i prawdopodobnie będziemy musieli poczekać, aby poznać odpowiedzi. 22 sierpnia 2023 roku Destiny będzie miało swoją własną wizytówkę, która pozwoli nieco bardziej zagłębić się w to długo oczekiwane rozszerzenie.

Moja teoria jest taka, że ​​Cayde-6 został teleportowany na ziemię sprzed Złotego Wieku przez samego Podróżnika, dlatego nie ma Ducha. Ale to wszystko opiera się na mniej niż minucie materiału, więc weź to z przymrużeniem oka.

Destiny 2 otrzymało ostatnio sporo aktualizacji, wraz z niedawnym wydaniem Sezonu Głębin. Ten sezon pozwala graczom odkrywać metanowe oceany Tytana i zapewnia sporo nowych przedmiotów egzotycznych. W tym bardzo Arc Exotic Auto Rifle, Centrifuse. Oto jak uczynić tę broń swoją: Jak zdobyć egzotyczny Centrifuse w Destiny 2.