Trzymaj 100 USD w kieszeni, gdy złapiesz tę 32-calową ofertę monitora LG UltraGear QHD

ZAPISZ $100: 32-calowy monitor LG UltraGear QHD z FreeSync jest w sprzedaży za jedyne 249 USD(otwiera się w nowej karcie) w Walmart od 16 września – to 28% oszczędności.

Niezależnie od tego, czy w końcu jesteś gotowy, aby zainwestować w drugi ekran konfiguracji WFH, zanurzasz się w początkującym graniu na PC, czy też musisz wymienić istniejący wyświetlacz, który losowo wyłącza się przez cały dzień, ta oferta monitorów w Walmart jest tutaj, aby Ci pomóc.

Od 16 września 32-calowy monitor LG UltraGear QHD z freesync(otwiera się w nowej karcie) jest w sprzedaży za jedyne 249 USD w dużym sklepie detalicznym – to 100 USD od zwykłego MSRP w wysokości 349 USD (i całe 99 centów taniej niż Amazon). Przy dwukrotnie większym rozmiarze wyświetlacza niż największy MacBook Pro, będziesz mieć mnóstwo powierzchni ekranu do pracy, zabawy lub dowolnej kombinacji tych dwóch.

Monitor QHD (2,560 x 1,440) istnieje zgrabnie między standardowym HD (1,920 x 1,080) a główną podwyżką cen, która pochodzi z 4K (3,840 x 2,160). A jeśli nie pracujesz z obrazami lub filmami o bardzo wysokiej jakości, prawie nie zauważysz dużej różnicy. Monitor LG UltraGear QHD zawiera również częstotliwość odświeżania 165 Hz i redukcję rozmycia ruchu o 1 ms, aby zapewnić wszechstronny monitor roboczy, który służy również jako przyzwoite akcesorium do gier.

Oczywiście oferuje również swobodę otwierania kilku okien jednocześnie, pozostając zorganizowanym, możliwość pracy w bardziej wydajny sposób i wciągający widok, który ma na celu zwiększenie produktywności.

Jeśli jesteś na rynku nowego monitora z jakiegokolwiek powodu, ta oferta na LG UltraGear(otwiera się w nowej karcie) będzie trudny do pokonania.

Otwiera się w nowej karcie

Źródło: LG

32-calowy monitor LG UltraGear QHD
(otwiera się w nowej karcie)

$ 249 w Walmart (zaoszczędź $ 100)

Uzyskaj ofertę
(otwiera się w nowej karcie)

Podobne historie

Najlepsze telewizory 4K: dla graczy, obserwatorów Netflix i wszystkich innych
10 najlepszych monitorów komputerowych do pracy, gier i wszystkiego pomiędzy
6 najlepszych monitorów do gier, które przeniosą konfigurację komputera na wyższy poziom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.