TWO LANES wydaje ekscytujący singiel Melodic House „Movement”

TWO LANES praktycznie wyrzeźbili własną, unikalną ścieżkę w muzyce elektronicznej, co jest jednym z wielu powodów, dla których mają ponad 2 miliony słuchaczy miesięcznie na samym Spotify. Szanowani w branży i wśród fanów kultury muzyki elektronicznej, ma sens, że osiągnęli wszystko, od wsparcia przez BBC1, Sirius XM i Triple J, odbyli wiele rozległych tras koncertowych, a wszystko to przy wsparciu szanowanych gniazdka.

Teraz utalentowany duet powraca z porywającym singlem „Movement”, otwierającym ostatni rozdział na drodze do definiującego wydania pełnego albumu. To mroczniejszy, melodyjny house, który wciąga od samego początku. Wyposażony w szereg lśniących melodii i delikatnych akordów fortepianu, po mistrzowsku wplata hipnotyczną aurę w utwór, pozostawiając słuchacza całkowicie zanurzonego w atmosferze utworu od początku do końca.

„Movement” jest częścią naszego występu na żywo i graliśmy go wiele razy podczas naszej zeszłorocznej trasy. Zawsze jest to jeden z naszych ulubionych momentów, kiedy go wykonujemy, ponieważ niektóre partie oferują miejsce na improwizacje, w których możemy zagrać głos syntezatora i efekty na żywo. Te bardziej „otwarte” i przestrzenne partie prowadzą następnie do energetycznego dropu z szorstkim arpeggiatorem. Ten utwór jest bardziej klubowy i pokazuje inne spektrum dźwiękowe na albumie. To także ostatni singiel przed wydaniem naszego debiutanckiego albumu.” – DWA PASA

Posłuchaj poniżej!