Ultra Tech Nerd MKBHD porównuje BMW i7 do świni

Przez Alberto Frammartino, 26 maja 2023 rUltranowoczesny nerd MKBHD testuje BMW i7. Podczas gdy humorystycznie porównał przedni wygląd zewnętrzny do „zezującej świni”, imponujące cechy BMW i7 znacznie przewyższają jego estetyczne dziwactwa. BMW i7 jest napędzane dwoma silnikami elektrycznymi o mocy ponad 500 KM. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 105 kWh, który wystarcza na deklarowany zasięg 315 mil. Osiągi są elektryczne, 0-60 mil na godzinę zajmuje zaledwie 3,7 sekundy, a maksymalna prędkość to imponujące 155 mil na godzinę.

Jednak tym, co urzekło MKBHD, była zaawansowana technologia zintegrowana z BMW i7. Jedną z wyróżniających się cech jest opuszczany panoramiczny ekran telewizora 8K, który zapewnia pasażerom z tyłu kinową rozrywkę.

Co więcej, i7 prezentuje elektryczność w całej swojej konstrukcji, z drzwiami, które bez wysiłku otwierają się i zamykają za naciśnięciem przycisku. Chociaż MKBHD nie był całkowicie zachwycony wyglądem zewnętrznym, przyznaje, że BMW i7 jest obecnie najlepszym elektrycznym luksusowym sedanem dostępnym obecnie na świecie.

Pomimo zastrzeżeń co do estetyki zewnętrznej, uznaje pozycję i7 jako lidera w dziedzinie luksusowych sedanów elektrycznych.