Uwagi Friday Night: 5 gwiazdek odwiedzające Michigan, cele QB w Kolorado i nie tylko

Greg Biggins, 247 Sport

Żaden program nie osiągnął większych zysków w ciągu ostatnich sześciu miesięcy niż Kolorado. Od czasu zatrudnienia Deiona Sandersa jako głównego trenera, Buffaloes przeżywają historyczną gorącą passę na portalach rekrutacyjnych i transferowych. W rezultacie bilety na mecze u siebie w sezonie regularnym są wyprzedane po raz pierwszy od dziesięciolecia oczekiwania wobec zespołu z pewnością dramatycznie wzrosną w 2023 roku.

Jednak ten program miał głęboką dziurę, z której można się wydostać, i wciąż jest mnóstwo pracy do wykonania, zanim będą gotowi konkurować z prawdziwymi pretendentami do Power 5. Na szczycie listy będą musieli rekrutować więcej siły ognia i głębi w najbardziej krytycznej pozycji w grze.

W dającej się przewidzieć przyszłości Buffy będą zaczynać jako rozgrywający, syn trenera Prime, Shedeur Sanders. Jest czterogwiazdkowym rekrutem z klasy 2021, który jest jednym z kilku graczy, którzy podążają za Prime z Jackson State.

Jednak po Sanders nie ma wyraźnej linii sukcesji w QB.

Z myślą o zmianie tego, Kolorado zaoferowało dwóch najlepszych rozgrywających w klasie 2025.

Po pierwsze, jest czterogwiazdkowy rozgrywający Orange Lutheran (Kalifornia), TJ Lateef. Ma 6 stóp 2 i 185 funtów i zajmuje dziewiąte miejsce wśród QB w swojej klasie. Lateef zajmuje również 17. miejsce w Kalifornii i 148. miejsce w kraju w swojej klasie.

Lateef ma oferty z Georgii, Miami, Arizony, stanu Arizona, Boston College, Cincinnati, stanu Floryda, Texas A&Mi Indiana. Wydaje się, że nie ma wyraźnego faworyta, jako model predykcyjny On3 bardzo słabym faworytem jest stan Arizona z udziałem zaledwie 12,1%, a następnie Arizona z wynikiem 10,6%. Następny jest stan Oregon z 9,1%, a Kolorado ma obecnie 7,6%.

Innym zawodnikiem drugiego roku, którego zaoferowali, jest czterogwiazdkowy rozgrywający Murrieta Valley (Kalifornia), Bear Bachmeier. Bachmeier (6 stóp i 1, 205 funtów) zajmuje tylko jedno miejsce niżej niż Lateef na swojej pozycji, 19. w stanie i 165. w kraju.

Trzynaście innych programów złożyli ofertyw tym Purdue, Oregon, Miami, Kansas i Stanford. Nie ma tu również prawdziwego lidera, a On3 przewiduje stan San Diego jako faworyta z wynikiem 11,3%.

Przeczytaj więcej na Buffaloes Wire.