VEGAS SCHODZI PODZIEMIE: Wewnątrz pętli innowacyjnego centrum kongresowego

Las Vegas Convention Center Loop to cud transportu, który już teraz rewolucjonizuje sposób poruszania się ludzi po Las Vegas. Tunel jest pomysłem firmy Boring Company Elona Muska, której celem jest stworzenie sieci podziemnych tuneli transportowych w mieście, aby złagodzić korki – zwłaszcza wzdłuż słynnego na całym świecie Strip.

Tunele w Las Vegas umożliwiają obecnie uczestnikom kongresów i targów podróżowanie pod ziemią przez rozległe centrum kongresowe, łącząc stosunkowo nową halę zachodnią z halami północną, środkową i południową. Vegas Loop otworzyła również stację pasażerską w pobliskim Resorts World, zapewniając bezpośredni dostęp do iz Las Vegas Convention Center.

Innowacyjny system został zaprojektowany do transportu ponad 4400 uczestników konwencji na godzinę przez kampus, ładując do trzech pasażerów do Tesli Model X.

Doświadczenie jazdy w tunelu jest ekscytujące, z niepowtarzalnym futurystycznym klimatem. Gdy pojazd zjeżdża do kolorowo oświetlonego tunelu, kierowca fachowo prowadzi Teslę przez system tuneli i chętnie odpowiada na pytania dotyczące pojazdu, którym jedziesz, lub samej pętli.

Oto kolejny bonus: Las Vegas Loop to przyjazny dla środowiska i efektywny sposób transportu ludzi – pojazdy elektryczne używane w tunelu nie emitują żadnych spalin, co czyni go zrównoważonym środkiem transportu. Konstrukcja tunelu pozwala również na ciągły przepływ ruchu bez typowych przystanków i rozruchów, które powodują korki na ulicach naziemnych.

Pętla Las Vegas Convention Center to naprawdę niezwykłe osiągnięcie w transporcie podziemnym, które zapewnia uczestnikom aukcji ekscytujący i wygodny sposób na łatwy dostęp do centrum kongresowego bez obaw o ruch uliczny lub parkowanie.

Więcej informacji na temat Las Vegas Convention Center i Loop można znaleźć na stronie VegasMeansBusiness.com. Więcej informacji na temat aukcji Barrett-Jackson w Las Vegas, biletów lub rejestracji oferentów można znaleźć na stronie Barrett-Jackson.com.