VSE Corporation rozszerza operacje łańcucha dostaw segmentu floty o nowe centrum dystrybucyjne Excellence

Obiekt zwiększa wydajność dystrybucji produktów flotowych o 100%

Przewidywanie wkładu w przychód przyrostowy w wysokości 50 mln USD w 2023 r

ALEKSANDRIA, Va.–(BUSINESS WIRE)–VSE Corporation (NASDAQ: VSEC, „VSE” lub „Spółka”), wiodący dostawca usług dystrybucji i konserwacji, napraw i przeglądów na rynku wtórnym („MRO”) dla lądowych, morskich oraz aktywów transportu lotniczego dla rynków komercyjnych i rządowych, ogłosiła dzisiaj otwarcie swojego nowego centrum doskonałości w zakresie dystrybucji i realizacji e-commerce w aglomeracji Memphis w stanie Tennessee.

Nowe, najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne o powierzchni 450 000 stóp kwadratowych ponad dwukrotnie zwiększa istniejącą powierzchnię magazynową segmentu Fleet VSE, zapewniając spółce zależnej Wheeler Fleet Solutions pojemność niezbędną do zaspokojenia rosnącego popytu na produkty z rynku wtórnego w ramach realizacji handlu elektronicznego i komercyjnych klientów flotowych.

Nowe centrum doskonałości zapewni szybsze terminy realizacji zamówienia do dostawy tego samego dnia; zezwolić na dodatkowe opcje przewoźnika; i nadal zapewniać najwyższy poziom usług w zakresie dystrybucji części zamiennych. Obiekt wyposażony jest w nowy system zarządzania magazynem (WMS) i technologię automatyzacji w celu zwiększenia wydajności i produktywności, przy jednoczesnym zapewnieniu dokładności zamówień klientów. Po osiągnięciu pełnej operacyjności centrum będzie magazynować ponad 175 000 jednostek SKU.

Warto przeczytać!  Wybór dnia: Ford Thunderbird z 1958 roku

Obszar Memphis w stanie Tennessee jest jednym z największych centrów logistycznych w Stanach Zjednoczonych. Wheeler Fleet Solutions pozostanie z siedzibą w Somerset w Pensylwanii, centralnym centrum dystrybucyjnym obsługującym inne floty i klientów United States Postal Service (USPS).

„Dodanie naszego nowego centrum dystrybucyjnego jest ważnym strategicznym kamieniem milowym dla naszej spółki zależnej Wheeler Fleet Solutions, jednej z wiodących firm zajmujących się częściami i usługami flotowymi obsługującymi pojazdy ciężkie, średnie i lekkie w Stanach Zjednoczonych” — powiedział John Cuomo, prezes i prezes VSE Corporation. „W ciągu ostatnich czterech lat sprzedaż naszej floty komercyjnej wzrosła z około 10% do 40% przychodów segmentu floty, napędzana wzrostem udziałów zarówno we flocie komercyjnej, jak i kanałach realizacji zamówień e-commerce. Patrząc w przyszłość, przewidujemy, że to centrum dystrybucyjne przyniesie ponad 50 milionów USD w nowej, przyrostowej sprzedaży w naszym segmencie flotowym w 2023 roku”.

Warto przeczytać!  Ujawniono wspaniałą Alfę Romeo Giulia SWB Zagato; niestety to jednorazowa sytuacja

„Zapotrzebowanie na nasze wiodące w branży części i usługi na rynku wtórnym pozostaje wysokie” — stwierdził Chad Wheeler, prezes segmentu flot. „Ta inwestycja pokazuje nasze długoterminowe zaangażowanie w realizację e-commerce, które pomoże zapewnić szybszą reakcję i czas dostawy poprzez przybliżenie części do naszych użytkowników końcowych, jednocześnie umożliwiając nam czerpanie korzyści ze stałego wzrostu popytu na rynku”.

O FIRMIE VSE

VSE jest wiodącym dostawcą usług dystrybucji i napraw na rynku wtórnym środków transportu lądowego, morskiego i lotniczego dla rynków rządowych i komercyjnych. Podstawowe usługi obejmują usługi MRO, dystrybucję części, zarządzanie łańcuchem dostaw i logistykę, wsparcie inżynieryjne oraz usługi doradcze i szkoleniowe dla globalnych klientów komercyjnych, federalnych, wojskowych i obronnych. VSE świadczy również usługi informatyczne i konsultingowe w zakresie energii. Dodatkowe informacje dotyczące produktów i usług VSE można znaleźć na stronie www.vsecorp.com.

Warto przeczytać!  10 powodów, dla których Twój dealer potrzebuje platformy sprzedaży i obsługi klienta

WYPOWIEDZI PROGNOZUJĄCE

Niniejsza informacja prasowa zawiera pewne stwierdzenia dotyczące przyszłości. Te stwierdzenia dotyczące przyszłości, które zostały zawarte zgodnie z postanowieniami „bezpiecznej przystani” ustawy Private Securities Litigation Reform Act z 1995 r., mogą wiązać się ze znanym i nieznanym ryzykiem, niepewnością i innymi czynnikami, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki VSE będą się znacznie różnić od wskazanych lub przewidywane przez takie stwierdzenia. Wiele czynników może spowodować, że rzeczywiste wyniki i wyniki będą znacząco różnić się od jakichkolwiek przyszłych wyników lub wyników, w tym między innymi czynniki ryzyka opisane w naszych raportach złożonych lub spodziewanych w SEC. Wszelkie stwierdzenia dotyczące przyszłości lub przekonania są aktualne wyłącznie w dniu publikacji niniejszego komunikatu prasowego. Nie zobowiązujemy się do aktualizowania ani korygowania stwierdzeń dotyczących przyszłości w celu odzwierciedlenia zmienionych założeń, wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń lub zmian w przyszłych wynikach operacyjnych.

Łączność

Noel Ryan | 720.778.2415 | [email protected]