W 2. sezonie Rings of Power zobaczymy zupełnie inną Galadrielę, mówi aktor LOTR

Po nadmiernym skupieniu się w pierwszym rozdziale serialu, Morfydd Clark mówi to Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy sezon 2 zobaczy zupełnie inną Galadrielę. Sezon 1 serii Prime Video podążał za Galadrielą, która jest zmuszona wyśledzić Saurona, wyczuwając, że jego moc rośnie i chcąc zemścić się za śmierć jej brata. W połączeniu z Halbrandem Charliego Vickersa przez większą część sezonu, Galadriela była ostatnio widziana, jak pomagała wykuć Pierścienie Mocy, sugerując nawet trzy, aby zachować równowagę.

EKRAN WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Ponieważ produkcja następnego rozdziału serialu była prawie ukończona, Morfydd Clark spotkał się z podcastem The Wrap „Unwrapped”, aby omówić sezon 2 Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy. drażniła się, że widzowie mogą spodziewać się zupełnie innej Galadrieli w nowych odcinkach, znajdując inne spojrzenie na życie. Zobacz, co Clark udostępnił poniżej:

Ostatnim razem miała coś w rodzaju kryzysu psychicznego i dlatego była w pewnym sensie zaangażowana w siebie. A teraz trochę rozmyśla o świecie i znajduje radość w różnych rzeczach, pomimo ciemności. Więc granie z nim było naprawdę zabawne. Ale także, znowu, robienie wielu zabawnych akrobacji i innych rzeczy, które właśnie były radością mojego życia.

Nowy wątek Galadrieli to dobry znak dla Pierścieni Mocy

Podczas gdy część sezonu 1 okazała się być przyczyną podziałów zarówno dla hardkorowych, jak i toksycznych fanów Władcy Pierścieni, jednym z elementów, który spotkał się z największą krytyką, była Galadriela Clarka, której wielu uważało, że nie ma takiej samej sympatii jak inkarnacja postaci Cate Blanchett ze względu na jej intensywny pęd do zemsty. Sama Clark niedawno odpowiedziała na krytykę pierwszego sezonu Rings of Power, przyznając, że „naprawdę dostała[ting] to”, ale także przyznając, że bierze na siebie „własność” tej roli.

Dokuczanie Clarka, że ​​Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy sezon 2 zobaczy zupełnie inną Galadrielę, z pewnością będzie dobrym znakiem dla tych, którzy byli bardzo krytyczni wobec gwiazdy w sezonie 1. Nie tylko wskazuje to, że zarówno aktor i twórcy słuchają odpowiedzi fanów na temat ich zgłoszonego planu na pięć sezonów, ale wskazuje to również na to, że sama postać przechodzi pewien rozwój, gdy odchodzi od gorącej żądzy zemsty.

Powiązane: Pierścienie mocy Sezon 2 może sprawić, że Galadriela będzie bardziej sympatyczna, dodając tę ​​zapomnianą postać Tolkiena

Może to jednak również o tym świadczyć Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy W drugim sezonie Galadriela zacznie akceptować ciemniejszą stronę świata pokazaną jej przez Saurona. Biorąc pod uwagę, że są plany na więcej serialu po drugim sezonie, byłoby mnóstwo czasu, aby przywrócić Galadrieli z powrotem na jaśniejszą stronę cywilizacji elfów, gdyby stała się zła, jednocześnie pozostawiając fanom Tolkiena zgadywanie, co będzie dalej z kultową postacią.

źródło: okład